"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Hermi, промивайте ніс разів 5 на день сольовими розчинами (хьюмер, аквамаріс і т.п.), воно швидше "вийде". А жарознижуючих не потрібно пити якшо нема температури або якшо не висока. Вони тільки гірше роблять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Hermi, а горло не полоскаєте?

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    звісно, і содою і морською водою. Зараз горло вже не болить, але якась загальна слабкість, сил ходити взагалі нема. Півдня лежала дрімала, навіть з ліжка злізти не могла, а зараз трішки шкандибаю по хаті, бо вже лежати не можу Ніби нічого не болить, але якийсь загальний дискомфорт.
     
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    незнаю чи темка є відведена,тому запитаю тут!
    але тапками не кидайте ,бо ітак якось встидно таке писати і запитувати...:girl_blush2::girl_nea:
    що робити з метеоризмом (багато, пардон,газоутворень чи як )? і де воно то береться....?? я себе скунсом інколи почуваю:girl_mad::girl_sad::girl_crazy:
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    для початку прослідкуйте за харчуванням, виключіть з раціону жарену цибулю, капусту, бобові. Метеоризм появляється також при зміні кухні
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Hermi о дякую за пораду)
    А на рахунок харчування, то якраз бобових і капусти наразі не їм,думала може то зефір то це не він бо вже перевірила-не їм його,але всерівно гази є:girl_blush2: не знаю що з тим робити:girl_sad:
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Препарати на основі симетикону. Проблеми сильно не забере, але дискомфорту менше буде. Вода не помінялась?
     
  8. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Raven помінялася вода, вдома викопали скважину то вода з неї раніше з криниці була, на роботі миргородська не газована, і ще переїхала в інший район Львова тут теж якась така вода,я б сказала навіть з запахом...то може з водою бути пов'язано?
     
  9. gamma

    gamma Well-Known Member

    Або коли немає під рукою препаратів симетикону то підійде і звичайне активоване вугілля. Ну і переглянути раціон харчування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    прямо в центрі переливання крові можна підійти і купити талончик. Так, там здають кров за гроші

    а в мене сьогодні таке щось дивне. Йду собі, нікого не чіпаю. Чорніє в очах, я сідаю. Починає боліти живіт сильно, "скручує", я ледве встаю, ледве знаходжу туалет в кав'ярні. Нічого підозрілого не їла. Коли знов змогла пересуватись - зайшла до аптеки, виміряли тиск 85 на 55. Каву з коньяком порадили, але я вже боялась навіть ковточок чогось зробити, бо ще ж додому їхати. Ледь доїхала, вся в холодному поті аж волосся від поту мокре.
    А зараз вже все добре. Ніяких ліків не пила, лягаю спати, сподіваюсь, що завтра вже і сліду не лишиться з того.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене вчора таке саме було! І тиск, і живіть і туалет. Через півгодини - ніяких наслідків. Випила тільки мезим і вугілля, ну і дієта півдня. Сьогодні все добре, ну відносно (але то горло дико болить, +та болячка вже більше ніж 2 тижні тягнеться)... Говорила зі знайомими- в них таке саме було протягом цього тижня, кажуть що то якийсь вірус.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, мучить мене ком в горлі 2 день. Передісторія... Колись вже таке було, але не так виражено. Просто ніби щось заважало кілька тижнів.
    А зараз в п'ятницю прокинулась із болю в горлі і сильна слабкість. Одразу почала полоскати, різні антисептики приймати. Ніби пройшло, але ввечері випила газованої мінералки. І в суботу стало гірше. Трохи сухий кашель, температура 37,2-37,4 і той комок в горлі. Таке враження, що ніби там що є, і таке чималеньке. Зараз навіть спати лягати страшно. Мені здається, що я задихнусь. І малий сьогодні захворів. Думаю, що щось вірусне підхопили. Але питання....Чи можуть вірусні інфекції супроводжуватись відчуттям комка в горлі? В мене горло проблемне, маю хронічний фарингіт. Але таке вперше. Я вже думала зробити інгаляцію хоч фізрозчином через небулайзером, але боюсь зробити гірше. І до лікаря завтра не піду, бо малий ще з температурою. Але то ком так заважає.
     
  14. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Може набряк слизової? Треба, щоб ЛОР подивився. Не хочу закликати до самолікування, але я знаю, що від набряку часто призначають антигістамінні. Вам їх раніше не призначали?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Колись призначали. Але давно. Останій раз коли був комок в горлі лор мене відправив до гастроентеролога. Той виписав дієту і мотиліум. Ніби пройшло. А зараз відчуття зовсім інші.
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Якщо зробити інгаляцію Боржомі чи легким розчинос соди, то біди не наробите точно.
    Так само можна і тепле боржомі з молоком пити чи масло-какао з молоком.
    При хронічному фарингіті ви повинні самі відчувати чи болить вас так як завжди, чи це лімфовузли чи зовсім інше.
    Зрештою, чекати стільки днів при температурі також не кращий варіант від мінімального самолікування,
    імхо.
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сходіть до ендокринолога, може щитовидка збільшилась?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ні, щитовидку недавно перевіряла. То не вона.
    Вчора таки перед сном випила супрастин з ношпою. То 1 годину мені стало значно краще. Сьогодні ще відчуваю той комок, але вже хоч не так стискає і можу поїсти.
     
  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Чи може кишковий грип протікати без діареї і блювоти? Є тільки сильна слабкість, температура 38, нудота і вздуття.
     
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1