"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Три дні тому проснулась посеред ночі від приступу нудоти. Уже було настроїлася на процес, але пополоскала рот, поплювалі і якось перейшло. Заснула. Вранці знов нудило. І нудить вже третій день. Ну не то щоб дуже нудило, але є отаке віддалене відчуття. Їсти навіть особливо і не хочеться. Голова болить другий день. І вночі боліла навіть. Температури нема. То може бути якийсь такий грип?
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @iriwa, то може бути тиск, спазм судин і "нєрви". Почніть з вимірювання тиску. Якщо знаєте який для вас є нормальним, то буде легше вияснити причину.
     
  3. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @iriwa, може бути судинна реакція на зміну погоди.
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @iriwa
    судини.
    а_головокружіння_немає?
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Semiramis так однозначно і не відповім. Інколи трошки буває.
     
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Нині побачила на ногах синячки, величиною 5-10 копійок, в ділянках колінних і тазобедренних суглобів, По 1-2 на кожному...ну, в коліно я могла вдаритись, а вище ніяк не могла... Хотіла тут спитати, чи хто знає, що то може бути? Звідки може взятись невелика гематома, без удару?На днях здавала заг.аналіз крові, все в порядку... Думаю, може вітамінів не вистачає? Чи аскорутин попити? В загальному почуваюсь добре.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    відчувалось горло, кашель (на фоні задавненого фарингіту)
    але головне був сильний нежить, такого певно ще не мала, просто задихалася, промивання, судиннозвужуючі, рослинні препарати, нічого не допомагало, ну і голова тріщала

    зараз нежить хіба залишковий, і голова зрідка про себе нагадує, але якісь ниючі відчуття в ясні, де зуб був вирваний пару років тому, ну і переносиця те саме, чоло, якщо голову вниз схилити(
    то гайморит?
    порадьте щось, так не хочу екстренно відлучати малого, передчуваю явно ядерне лікування
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    обов"язково зробіть рентген, він покаже, чи є гайморит
    виділення були зелені?
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я не знавець, але не кристально білі точно, особливо після полегшення
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    тоді тим більше зробіть рентген
    у моєї малої так було літом - виділення тривалі, зелені, дуже сильні і густі, не брали ніякі ліки, поки ми не виявили лівобічний гайморит і не пропили антибіотик
    я не кажу, що у вас так само має бути, але підстрахуватися варто було б
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    От я би не сказала що виділень було багато, мені просто все стояло над глоткою, що і ротом було важко дихати

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    типу як комок у горлі?
    бо в моєї малої теж так було, таке враження, що в горлі то все стояло, вона аж відхаркувала
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Може бути сильний набряк. Спробуйте антигістамінне+судинозвужуюче. І рентген я б зробила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Вже якийсь час періодично поболювало мене в попереку, але ще так терпимо. А сьогодні, після такого різкого спазму, ходжу буквою "зю" - ні зігнутися, ні випрямитися нормально не можу(( і постійно так прострілює в районі поясниці і трошки вище.
    А мазюки такого типу при ГВ протипоказані в основному.. і до лікаря не дуже хочеться(
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А в когось було таке, щоб повністю втратився смак. От сильний нежить, закладений ніс, запахи не розрізняються ВЗАГАЛІ. А тепер ще й смак. Нічого не розрізняється: ні солодке, ні солене, ніщо. Хоч намочений папір туалетний їж...
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, якщо нежить - то це взагалі майже класично
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а у мене такого ніколи не було, навіть при гаймариті. І коли воно відновиться? Якесь лікування треба?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а чим хворієте? коли одужаєте - тоді і мине
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    спершу боліло горло і все. Боліло шалено, але не ангіна, гною не було, лише червоне. То десь 4 дні. Потім пішла захриплість така конкретна, ще 4 дні, потім соплі. Вже десь тиждень, і от 3 дні -- ні нюху, ні смаку. Гаймарит не підозрюю, бо Т немає, і голова не болить, і хоч ніс закладений, але відтік соплів є.
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Як би це дивно не виглядало, але смакові рецептори знаходяться в носі, а не в роті. Тому це нормально, пройде нежить і відновляться смаки/запахи.
     
    • Інформативно Інформативно x 2