"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Якщо аналізи справді хороші, то розберіться у його внутрішньому світі. Що його гризе? Може яка любов? Може відсутність грошей, роботи? Комплекси якісь... Бо по тому, що ви описали -- він справді здоровий і прорсто нервішки здали
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    І про себе. зробила я сьогодні ще одне УЗД -- і воно, практично, ідеальне. Лікар -- :heart::heart::heart: -- я б за нього заміж вийшла. Сказав, що мій ліміт УЗД на цей рік вичерпаний, сказав, шланг ковтати не треба, хіба здала кров на хелікобактер пілорі. І ще сказав, щоб трошки попила ліки -- і спригувала. Я йому пояснила про лавину ювілеїв у грудні, то сказав, що можна хороше віскі і хороший коняк. Отак зайшла в кабінет до лікаря хворою переляканою дівчинкою, а вийшла дорогою жінкою. Тепер вже чоловік від мене Закарпатським не віддєлається. Як мінімум Хенесі. І ще сказав, щоб у часи найбільшого зловживання пила Алмагель
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та ні, там щось серйозніше, ніж самонавіювання. Просто ті лікарі не кажуть робити ще якісь обстеження додаткові. А ставлять ВСД - бо просто не знають причини його поганого самопочуття.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не обстежували окремо серце. Мені теж здається, що енцефалограма трохи малоінформативна. Мені то дивно дуже, що лікар не може чи не хоче сказати, що і де потрібно ще обстежити.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    так я і не кажу про самонавіювання. Просто якийсь моральний дискомфорт трансформується у фізичні болі, самі ті про які ви пишете. Там взагалі все слово в слово, як про мене. В мене теж ноги відмовляри, мені 23 було.

    Але якщо хочете шукати лікаря, болячки і ліки -- то ваші справи. просто самі пишете, що він обстежений і самі далі хочете осбтежуватись. У нього батько помер. Йому тоді було 12 (до речі, мй тато теж помер, коли мені було 12). Усі болі мамині, сльози пройшли через нього. Ясно, що і фінансово було важко -- от воно і вилізло. То треба до хорошого психолога
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    лікарі вже стільки на то ВСД надивились, що воно їх не сильно турбує. Взагалі почтитайте у блозі мій текст про всд
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та як обстежений? В інфекційній лікарні? Навіть кардіограми чи ехо серця не зробили.....може це і справді психосоматика, але спочатку треба переконатись, що він фізично здоровий, перш, ніж до психотерапевта йти.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    кардіограму мусили робити (я так думаю)якби там було зле -- то б скерували на ЕХО
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    звісно, ще б щитовидку перевірити, і масажі поробити (раз судини звужені, може то які солі-острохандроз)
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    мрт вважаю, без потреби
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мені здається, що такий загальний скринінг по базових речах варто зробити, а там вже буде видно, чи є куди копати глибше, чи таки заспокоїтись і взятись за ВСД, все таки це не просто десь там голова болить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та дякую, я читала раніше. Але просто як людина після 2 тижнів лікування - встає і не може пройти 5 метрів сама, бо стає зле. То явно таки потрібно шукати причину, а не просто спихати все на ВСД .
    Ну, і може смерть тата тут ні до чого. Я то написала, бо його мама дуже переживає, що це з головою якісь можуть бути серйозніші проблеми, тому краще перестрахуватись та обстежитись.

    А тому тут і написала, щоб хтось порадив лікаря толкового, якщо знає, щоб обстежитись.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я б таки обстежилась ще-судини голови,шиї.Тоді,якщо буде потреба мрт.колись мала сильні головні болі,то моя невропатолог скерувала на мрт і причина знайшлась:були затиснуті нерви в області шиї і ще щось із судинами...ліків прописала небагато,порадила зайнятися каланетикою-мені допомогло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я 2 тижні пролежала в неврології на Топольній і мене відразу скерували в Брюховичі у лікарню відновного лікування (тепер вона в Винниках). Навіть додому не заїжджала -- туди приїхала, сказали чекати завідуючу, вона оформляє, а мені так зле було, що я лежала під кабінетом. В коридорі, на підлозі... То є норма для такої болячки. Це вегетосудинна дистонія на фоні астено-невротичного синдрому.

    Я теж плакала і думала: ой, що ж зі мною, 2 тижні лікувалась і нічого не допомогло. Мене шеф у Богдан відзвіз, потім в Брюховичі в кардіологію, потім в обласну кардіологію... а там сказали, що шпігати ліками і обстежувати вже немає що -- то там у відновного лікування ванни, масажі, фізпроцедури, сосновий ліс...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От помітила, що різні проблеми, які лікарі групують під діагноз ВСД трапляються чомусь здебільшого з молодими людьми. От тут читаю про 20 років, подруга моя найкраща мучилась з ВСД з 22 років, втрачала свідомість на рівному місці, живого місця на обличчі не було від падінь. Минулося після того як серйозно зайнялась йогою. Ще маю пару знайомих, яких цей діагноз переслідує з юних років. Цікаво чому так?
     
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я розумію, що кожен з нас в певній мірі радить "зі своєї дзвіниці", але в світі є ще багато захворювань, які можуть мати схожу симптоматику, крім ВСД, з якою Ви в своєму житті стикнулись. Може в хлопця і ВСД, але не нам тут, не лікарям, через інтернет діагнози ставити, мовчу вже про те, що ніякого анамнезу толком невідомо.


    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    ВСД - це діагноз виключення. Коли після повного обстеження нічого не знайшлось. Всім кому зле можна сказати шо в нього чи в неї ВСД. То брєд. Хоча дійсно "розгар" саме в молодому віці. А ще ВСД набагато частіше у жінок розвивається.
    З точки зору лікаря я би першим ділом МРТ ГМ робила. Враховуючи шо в тата були проблеми. Огляд невропатолога може не виявити нічого. А МРТ ж не шкідлива і не конче складна процедура. А якшо там все добре тоді серце обстежити. Крім того щитовидку, хоча таку слабість вона рідко дає, але не даром кажуть шо гормони творять чудеса. Ну а далі по ходу дастся чути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Може порадите до кого в Меді можна звернутися, щоб потім потрактували те МРТ та й у сукупності все.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Чоловіка два тижні тому продуло, десь защемило нерв і ліву сторону лиця починає кривити. Всі ці два тижні проходить лікування і нічого не допомагає( Ото два дні ходить на іглотерапію, впринципі також результату 0. Порадьте до кого б звернутись у Львові.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    відділення неврології на Чупринки. Запалення трійничного нерва не лікується одним голковколюванням. Там цілий комплекс протизапальної терапії.Якщо пішов перекос обличчя ( по суті- це параліч лицьового нерва), це досить уже серйозно. І інколи навіть стаціонарного лікування потребує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    МРТ пораджу зробити в будь якій приватній клініці чи кабінеті де стоїть апарат не менше 1,5 Тесла. (Таких 95:wacko:. А до кого звернутись не підкажу, з терапевтами не дуже знайома, та й вважаю шо толку з них не багато, а до кого з вузькопрофільних спеціалістів звертатись поки не зрозуміло.
    І по першому допису не бачу чи робили хоча б загальний аналіз крові? Так проявляється анемія і десяток інших захворювань крові.

    А ще прочитала тут що припущення шо судини в шиї затиснуло. Нікому не в обіду, але як лікар і як пацієнт з подібним можу точно заявити шо не повірю ні за шо в таке. Коли погіршується кровопостачання мозку в людини може крутитись і боліти голова, її може тошнити, можуть бути болі в якійсь іншій ділянці - плече, лопатка, серце за рахунок затиснення або подразнення нерва. Але загальної слабості, такої шо валить з ніг при тому не буде.
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    В чоловіка минулої зими було. Параліч Белла. Звернулись до рядового невропатолога в Параскеву, там же робили мрт, бо чоловік сумнівався в тому, що "продуло ". Виписали лікування, відпускати почало за місяць з хвостиком. Взагалі то може тримати довго, обов'язково робіть мімічну, артикуляційну гімнастику. Чим наполегливіше він її виконуватиме -тим швидший і кращий результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чи може хтось порадити заспокійливе?!
    Раніше, вже давненько, крім банальної валеріани і Седасену не пила. Може зявились якісь нові препарати.
    Не думала, що до цього дійде моя любов і відданість роботі, але просто виходжу з себе, голова від перенапруження розколюється. Наразі розслабитись ніколи
     
  20. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    гліцисед. погугліть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1