"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Порадьте до кого звернутись, маю проблеми з підшлунковою, мала приступи, не маю жовчного, зараз відчуваю, що як затяну, знов буде приступ. Раніше лікувалась-капалась, але до тої лікарки не хочу, вона терапевт. Хочу толкового лікаря, здати аналізи, напевно тре глотати шланг:girl_cray:. Може маєте провіреного, хорошого лікаря.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на Чупринки є гастроентерологічне відділення 5 лікарні. Там непогана завідуюча. Не пригадаю прізвища, але то можна дізнатися через реєстратуру. Вона приймає у поряду живої черги.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Olya Svit

    Olya Svit New Member

    Підкажіть будь ласка маю тонзиліт проходила з ним вже рік часу, горло не турбує, але в мигдаликах пробки є постійно. Робила промивання в інтерсоно весною, пила антивіотики, спреї, але не проходить. Порадьте куди можна звернутися, хочу на Ужгородську
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2016 ---
    Підкажіть будь ласка маю тонзиліт проходила з ним вже рік часу, горло не турбує, але в мигдаликах пробки є постійно. Робила промивання в інтерсоно весною, пила антивіотики, спреї, але не проходить. Порадьте куди можна звернутися, хочу на Ужгородську
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Тонзиліт - то хронічно. Самі по собі пробки нічого не означають. Якщо у вас нема частих застуд, ускладнень на серце, нирки, суглоби, то вам достатньо один-два рази на рік робити промивання (підійде любий лор, навіть з поліклініки). Можна фізпроцедуру, яка наз. ультразвук на проекцію мигдаликів. Влітку - на море. Всіляко зміцнювати імунітет.
    Якщо вже є ускладнення і консервативне лікування не допомагає, то рекомендують ті мигдалки повиривати. Я вже 10 років з тим живу, наразі тільки суглоби сезонно піднивають, але по аналізах ревмопроби в нормі, тому нічого з тим собі не роблю.
    Тому зробіть біохімію крові на ревмопроби, здайте сечу + узд нирок, ехо серця - якщо все в нормі дайте собі спокій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Olya Svit

    Olya Svit New Member

    Тому зробіть біохімію крові на ревмопроби, здайте сечу + узд нирок, ехо серця - якщо все в нормі дайте собі спокій.[/QUOTE]

    Мене турбує лише дискомфорт у мигдалику коли пробки набиваються, я їх видавлюю вушною паличкою. Хворіла на ангіну ще 2 роки тому. Здавала бакпосів рота,виявили гриб кандиду, але протигрибкові недопомогли
     
  6. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Нема на то ради, окрім як забирати паличкою, періодично робити промивання або видалити мигдалки раз і назавжди.
    Хронічний тонзиліт: симптоми і лікування
     
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    Порадьте до кого звернутись з болями спини,взагалі щоб "помацали") хребет,бажано,щоб можна було записатись на конкретну годину?)
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Де у Львові добре(!) роблять узд судин шиї? Бажано, щоб за записом.
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Сімекс Соно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Чеховський робить добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. gaby

    gaby Member

    Ви знайшли? бо мені також актуально. Не знаю куди звертатись.
     
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Вже більше місяця болить мене голова. Болі не сильні, обезболюючі п'ю рідко. Але кожен день, частіше ввечері. І якось так по різному: то на лобі, на пульсах, над очима, то за вухами чи верх голови, то так заламує. Була в окуліста, невропатолога. Робила РЕГ і ЕХО ЕГ і рентген шийного відділу. То поставили діагноз остеохондроз і по тих обстеженнях - помірно підвищений тонус судин. Пропила 10 днів таблетки. Поки що результату ніякого. Ще почала вправи робити на шию, то зараз ще частіше болить:sad: Дівчата, порадьте щось. Можливо в когось таке було. Як думаєте, варто піти зробити МРТ? Я ще думаю, чи може таке бути від того, що продуло голову, бо часто сиділа біля відкритого вікна. А ще дуже багато перед тим в'язала, по пару годин підряд.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А від чого можуть боліти (скоріше "крутити") нижні передні зуби якби в кістці щелепи, де корені? Так що хочеться бороду притиснути, і ниє так що не можеш не думати про це крутіння. Брала німесил, кальцій, та поки не проходить. Колись таке було то якось перейшло. Але від чого це? В когось таке бувало?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    І те і доплерографію судин. Тоді точно вкадуть від чого моде боліти
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    У мене було таке від простуди. Допомогло витягування нервів з зубів, до того майже місяць жила на німесилі
     
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Megan ого, але не буду ж з здорових зубів нерви витягувати. А до того мала синусит, то дійсно може залишкове бути, і авітаміноз може.
     
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Потепліє і пройде ) не могли десь на холоді простудити?

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  18. Donata

    Donata Active Member

    В мене було схоже через запалення трійцевого м'яза, була застуджена, лежала з дитиною в лікарні і воно так дало. Виглядало що це зуби болять, добре, що мене мій стоматолог до невропатолога відправив і ніяких нервів не повисмикував. Єдине, що звернулась я на 2 тиждень болів вже і невропатолог сам сказав, що він випише ліки, але воно за тиждень само почне йти на спад, тому вийшло, що перетерпіла

    Надіслано від мого Nexus 5, використовуючи Tapatalk
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В мене таке після відвідин стоматолога буває. Полощу шавлією, допомагає.
    Може бути ще щелепна невралгія.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    скільки часу може боліти лице при гаймориті. вже і особливо нічого не вимивається, хіба з ночі, а болиииииить, при чому не весь час, а вже ближче до обіду, там вже і виски підключаються, ну повний атас. і лікуватися аж таким чимось не дуже виходить, бо ще годую, я б вже і від пшикалки гормональної не відмовилася, лиш би той біль забрало