"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Зачасту до 1 місяця.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    зі мною щось не ясне твориться. Вже другий день повний упадок сил. Така замучена, ніби ціле поле перекопала. Температури немає, лише горло не то першить, не то ніби якоюсь плівкою затягнуте (але не червоне), 2 дні полощу содою горло, але всеодно відчуваю дискомфорт.
    Ну і найгірше, лежу\сиджу все ок, починаю ходити - і відразу появляється сильна втома. на вечір взагалі таке враження що температура 40, навіть сил немає говорити\думати , всі градусники показують 37 і 1 (для мене це нормальна температура).
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і зі мною -- може то погода? у вівторок-середу горло боліло, потім живіт (ну живіт -- ладно, я шампанське пила і хінкалями закушувала -- то списую на це), а вчора серце, дихати не можу, руки терпнуть, тиск 120 на 80 (при нормі 90 на 60). Викликати швидку? ну чим вони мені допоможуть -- випила гідазепам (не подобається мені це, але я вже не давала собі раду) -- за годину паніка минула, але почувалась так собі. Сьогодні он далі щоки терпнуть, в грудях важко -- але я думаю що це погода, метеочутливість, ВСД, панічна атака -- але ж не серце? Правда? Кажуть, у жінок, які маютть місячні і не мають якихось пороків серця серцевих нападів не буває... Ой, боюсь темноти -- мені тоді хоч шмотки збирай -- і в лікарню їдь.
    і в мене, відразу хочеться лягти -- але від лежання голова болить. Тому я змушую себе встати -- ото і поприбирала, і пиріжків напекла -- і далі вляглась...
     
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Підозрюю, що то такий вірус. Теж 2 дні відчувала не то слабкість, не то сильну втому, потім розболілося горло (правда болить досить сильно). По самопочуттю температура наче підвищена, а градусник вперто показує 36,1 (в мене понижена температура взагалі рідко буває).
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Вірусяка така, мені вестибулярку на вечір вирубило.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну на погоду я нарікала у четвер, мене дико боліла голова і був низький тиск...А зараз я навіть сили немаю каву зробити, щось там закалапуцяла, подзвонила мама і питає що я таке роблю, бо голос дуже замучений. Посиділа 5 хв - і все ок, походила - знову така враження що поле копала.
    --- дописи об"єднано, 12 Березень 2017 ---
    а це як?
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я не витримаю. нам в лікарню скоро((((
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    таке саме, підозрюю що це вірусне,
    доречі, @Hermi Ви в 12 від НУ ЛП живете?
    бо здається Вас зранку бачила
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Голова крутилася, підтошнювало, на ноги стати не могла, ніби до землі тягнуло.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Потребую поради. Зламався мені зуб, він вже давно полікований, нерв видалений, канали запломбовані. Виявилось, що в одному з каналів є частина інструменту. Отже треба його витягти, хтось таке робив? У скільки вам обійшлось? Чи вартує починати то все робити в одного лікаря поки я у Львові і закінчувати вже в себе вдома?
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kandya, напевно погода. Мені теж руки терпли, і голова крутилася, і нудило трохи і щось через день голова болить, ходжу як в тумані.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Як розберетеся що то за болячка - дайте і мені знати :) . Теж 3 день голова болить капець (а то загалом в мене рідкісне явище і так щоб 3 дні підряд то геть дивно), в суботу ввечері тааак зле було що капець - тиск стрибав, сереце колотило і перед очима блимало. В неділю трохи краще, а сьогодні знов геть сил не маю. Може, і правда який вірус бо є відчуття наче Т (мені при температурі іноді голова так болить), але на термометрі 36,6 і ніс всього трохи забитий. Вже думаю, мо, то ібупрофеном закинутися чи що - раптом поможе...
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, всім наполегливо раджу не будьте байдужими до свого здоров"я, звертайтесь до лікарні.
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а що сталось? бо я пішла і до сімейної, і до невропатолога, і до кардіолога. Всі рекомендації: заспокійся, дєтка, контрасний душ, коли горло перестане боліти і побільше позитивних емоцій
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kandya якщо лікарі Вас запевнили, тоді все гаразд і Ви молодець, що звернулись). Я ж не зверталась до лікарів із вірускою, а таки треба було. Тому, не зволікайте люди.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я зверталась, і толку ніякого - не нервуйтесь, спіть хотяби 8 годин, займайтесь спортом.
    Сьогодні була - ну то напевно перевтома, виснаження, весна на дворі...Вітамінів попийте, фрукти їжте, більше гуляйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    просто тут "твая-мая-непанімаю": якщо болить горло, є соплі, кашель, температура -- то це одне -- вірус.
    А якщо інша фігня -- руки терпнуть, серце, голова, нудить, думки дурні в голову лізуть -- то явно не вірус. То або погода, або нерви, або? та хз -- треба причину шукати
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Та я якраз пішла сьогодні з горлом, подивились і нічого мені нового не сказали. Запалення нема, лімфовузли в нормі. Голос пропадає і перчить- ну а що ви хотіли, багато говорите.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Рекомендації цілком доцільні і варто таки щось в своєму темпі життя змінити аби зберегти здоров"ячко.
     
  20. Latane

    Latane Well-Known Member

    Дівчата, вже з тиждень (якраз з початком нового циклу) з"явився тянучий і деколи пекучий біль в середині підмишки і віддає на тріцепс. Є трохи почервоніння, але шкіра чиста. До якого лікаря з тим треба йти?