"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    буду знати. дяку. в мене це вперше. якщо не враховувати польоти в літаку.
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ви були в ЛОРа? Візуально ви сірчану пробку не побачите. В мене тато мучиться таким вже років 10.
    Ну і ВСД дає таку симптоматику. В мене часто дзвенить у вухах і шум в голові. Але при цьому не закладає вуха.
     
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Може хтось щось толкове порадить
    Страждаю від головних болей, часто і мене то дуже нервує, бо пластом лежу, поки не перейде, а якщо зразу не вип'ю таблетку, то потім треба пити дві, на очі не бачу, тошнить, жахливий стан. Підкажіть від чого може так часто голова боліти, я вже навіть без ібупрофену з дому не виходжу
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Завуження судин, перкеискання судин в шийному відділі, остеохондроз, проблеми з щитовидкою. Та багато чого. Найпростіше зробити доплерографію судин і узд щитовидки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мене теж часто голова боліла, але будь-які знеболюючі допомагали. А потім раз -- і жодна таблетка не допомагала, навіть найсильніші диклофенак і німесил. І я пішла по обстеженням: спершу мене відправили в діагностичний центр на РЕГ. Там якась єрудна була понаписувана, що десь там щось на 33 проценти з одного боку не постачається... я перелякалась -- до невропатолога. Він сказав, щоб лягала в стаціонар "з понеділка". Сказав у пятницю... я так перелякалась, що в Параскеви на МРТ у суботу побігла -- там все Ок, але в ліекарню все ж лягла -- вчора виписалась, 10 днів лежала, стало значно легше, хоча оте РЕГ -- сказали викинути, воно не інформативне. Краще дуплекс -- це узд судин -- на науковій 12а, "Істина" -- 250 гривень обстеження, але треба записатись на 3-4 дні наперід. В лікарні кололи купу вітамінів, судинорозширююче, заспокійливе, спазмознімаюче....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а який діагноз поставили?
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    класика: острохондроз шийного відділу хребта і ВСД
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2017 ---
    хоча я думаю, що то все ж банальне "надуло". Бо спершу був страшний нежить -- вилікувала. Потім далі боліла -- сказали, що диклофенак -- 5 свічок -- точно допоможуть при застуді. Не допомогло -- знач наші світила поліклінічні сказали, що "не надуло" -- і йти в неврологію. А в неврології все ж деякі лікарі сказали, що "надуло" -- бо то може і місяць-два боліти....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Знайомо... в мене той самий цирк на дроті. Така бека той остеохондроз...
    Мене в 1996 році "надуло", то голова боліла три місяці, і то так, що я аж ойкала. В 2000 - шия на три місяці, а в 2001 - півлиця рвало так, що мама нє горюй, але пройшло за тиждень - сіган допоміг (його вже ніби не випускають). Так що все може бути. Але слава Богу, що нічого серйозного.:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Vagaika

    Vagaika New Member

    Дівчатка бажаю всім гарного здоров"я. Тримайтися.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    як про мене, особливо коли погода змінюється,
    була сьогодні в невропатолога, призначила ЗАК, ЗАС, і
    для початку,
    припустила
    тепер шукаю де зробити добре аналізи і УЗД
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    а ще на цукор в крові треба здати
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, хто стикався із гігромою на зап'ясті Ситуація така: близько 3 тижнів тому на лівій руці появилася гулька (така щільна, розміром із 5 копійок), яку видно при повертання кисті (якщо кисть рівна, то не видно). Спершу не боліла, просто була собі. але 2 тижні тому зібралася до хірурга на районі. Після огляду сказав, що то гігрома. Назначив робити компреси 2 рази на день (димексид, лідаза, гепарин, вода). І дивитися чи зменшується, чи збільшується. 2 рази в день не мала як то робити, робила на всю ніч, як лікар казав. 3-4 дні зробила, а потім поїхала в село і на 3 дні закинула, бо не було як. І нині відчула тупий, інколи пульсуючий біль у руці. А ще начиталася багато в неті, що компреси часто ніц не помагають, що тоді ріжуть. Тим більше, коли починає боліти(( Завтра піду до лікаря, але може хтось з власного досвіду розкаже, що то за бяка та гігрома і як з нею можна дати раду. Ще забула сказати, що останній місяць почала ходити у фітнес-клуб, невже фізичні навантаження 2 рази в тиждень могли посприяти цьому утворенню? тепер, як я розумію, не можна руку навантажувати?
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, може хтось знає, бо мені пощастило не мати сильних бронхітів, і я не дуже орієнтуюсь, чи нормальні такі відчуття: кашляю третій тиждень, на початку були сильні приступи, і от кілька днів як почало боліти в області нижніх ребер, ніби м'язевий біль, просто боляче кашляти. Насторожує те, що з'явилось аж тепер, коли вже сам кашель значно легший.
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Навесні мама так 2 тижні кашляла, врешті появився отой біль при кашлі біля ребер. Нагнала її терміново до лікаря, то виявився сильний бронхіт, мало не запалення. Може, у вас і не так, але в будь-якому випадку я би радила вам звернутися до лікаря і зробити рентген.
     
  16. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Болить через те, що довго кашляли і м'язи напружувались. То, мені здається, так як від качання пресу. В мене теж так було, кашляла майже 2 місяці, то боліло все дуже, а на кінець ще була міжреберна невралгія. Лікарі казали як наслідок того бронхіту. То навіть дихнути без болю не могла.

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вчора поїхала на природу (на сонці майже не була), у вечері дуже розболілась голова, лягла спати, декілька раз просиналась і мене трясло (ніби змерзла) і дуже боліла голова і страшенно стомлена. Ранком проснулась, відносно легше, але всеодно болить голова і дуже сильна втома, вирішила поміряти температуру - 38 і 5, цілий день спала, випила парацетамом, німесил, частково збила (37 і 7). Зараз проснулась 37 і 3, але сил немає, голова гуде, інших симптомів немає. На швидкій сказали, ви напевно перегрілись...холодні компреси і слідкувати за температурою. Мені якось не віриться що в мене тепловий удар, вчора не було аж так жарко, на сонці не ходила...Хз що зі мною.
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата вчора ввіечр мала тиск 88 на 55. тошнота . головокружіння. голова знизу боліла.. пила і чай і каву. і .. ніц не помогло.. чим заради ще можна. бо прокинулась і далі те саме..
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    кава+коньяк (саме коньяк, а не інший алкоголь) або сам коньяк, чорний шоколад. Пити багато води, рекомендують підсолену. Коли в мене низький тиск, то я страшенно хочу квашених огірків, інколи рятувалась так - банка квашених огірків+голандський сир+міцний солодкий чай (але то так, збочений рецепт).
    Вам спочатку треба поміряти тиск, а потім вирішувати що робити. В мене такі симптоми можливі навіть коли дуже мала різниця між верхнім і нижнім (100 на 90). В такому випадку - корвалол+валеріанка.
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2017
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    З тяжкої артилерії седалгін і кофеїну бензонат, ну і таміпул має добру дозу кофеїну. Я при низькому тиску сильну рвоту маю, випити шось тяжко.