"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Нормально дитина ходить. Я майже не ходжу, а от дитиною, один раз точно ходила, і вважаю, що то норма. Проблем з нирками немаю. Кілька років тому були трохи солі, то ходила 3+ рази.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    шо за дурня! а як за годину до сну випити горня чаю? зеленого причому)) я би більше переживала, якби в такій ситуації не ходила) Взагалі теж встаю майже кожну ніч, а деколи й два рази (люблю яблука ввечері навернути, а вони сечогінні) Ніколи проблем з нирками не мала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мій малий з 3-х років вночі не ходив. Зараз (11) може перед сном безпосередньо піти, і так до до ранку переважно спить, хоча останнім часом може встати за годинку до дзвінка будильника. Чай на ніч не п'є, вечеряє (з чаєм) ) біля 9-ї, лягає не пізніше 22.30, все встигає вийти, очевидно )) Проблем з нирками не виявлено.
    Я й сама вночі не стаю, хіба як погано сплю на новому місці або кавуна чи чогось подібного на ніч наїмся.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в кожного все індивідуально ;) Я скільки себе пам'ятаю вночі в туалет не вставала ніколи, хіба якщо безсонниця. А от моя мама як мінімум 2 рази за ніч встає (але в неї цукровий діабет). Ні в мене, ні в мами проблем з нирками не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Місячні закінчились 2 тижні тому. Груди так болять, що не можу спати на животі. Яйники також потягують. Такий стан вже приблизно тиждень.
    Сьогодні записалась на УЗД на комплексне до Прокопчук. Але то ше два тижні чекати. Переживаю...що це може бути? Є думки?
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене точно така ситуація. Думаю, що то нормально.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Lyudvig, може все таки консультацію гінеколога? Можливо це щось гормональне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та щось навіть і не подумала....Вважала, що УЗД буде більш інформативним.
    Ще й співпало, що саме в цей час я щороку проходжу діагностику.
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Яська Березнева раз точно встаю в туалет, малий так само...але й пю багато і вдень і перед сном. проблем не маю з нирками....колись мала - то повірте це відчутно....а ходіння вночі попісяти - це далеко не показник, що з нирками проблеми. не партеся)
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
    цілком можливо.
    @Lyudvig поки ще до УЗД час дойде, сходіть на прийом до гінеколога
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Яська Березнева я б вам радила хоч місяць дати спокій і дитині, і собі. Ви вже були в кількох лікарів, по всіх показниках дитина здорова і нічого нагального немає. Дайте час ( наприклад 1 місяць чи до кінця листопада) і не здавайте аналізів, не ходіть до лікарів, не загострюйте увагу дитини на ці проблеми.
    Я не кажу пустити і нічого не робити. Просто деколи є такі моменти, що потребують вичікування, а не нагального лікування. В мого малого якщо аналіз погіршується я чекаю 2 тижні, а далі дію в залежності від тенденції.
    Але то тільки мій погляд зі сторони. Хіба маєте відчуття, що щось не так і треба шукати далі причину.
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    скажіть мені плз. поганий настрій після місячних- це варіант норми?
     
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    це осінь.....організм перебудовується ...
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене навпаки - в такий час піднесення якесь неприроднє. А от за пару днів до КД страх що робиться.
    Цієї осені в мене таке відчуття, що організм не перебудовується, а саморуйнується(((( Ще так зле ніколи не було.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, рятуйте! Порадьте якісь перевірені народні методи для відходження мокротиння. Мене вже замахав той сухий кашель, скоро кубики пресу на животі від нього проявляться(((
    Вчора пила тепле молоко з прополісом, то почала трохи відкашлювати зранку, зараз знову гавкаю на цілий поверх:cry:
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, порадьте, будь ласка, що то може боліти де поясниця справа? Кожен рух чую, болить страшно. Думала, нирка. Почала пити канефрон. Але не помагає, значить, не нирки (напевно). Знаю, що потрібно здати аналізи, але все ж...
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не претендую на абсолютну істину, але це може бути пієлонефрит, теж нирка, але канефроном самим не лікується, я пробувала. В мене був також взимку, в комплекті з застудою (добряче перед тим промочила ноги..). Навіть коли дихала, відчувала, а як кашляла.. (( Краще зверніться до лікаря, з цим не варто жартувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @arushka мені, як додатковий, засіб допомагає імбирний чайок, бузина. Подихати над парою. Добре помахати руками, розводити в сторони, зводити перед собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Молоко з какао-маслом,
    сироп з цибулі і цукру,
    редька з медом
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Пом'яти варену зі шкірою картоплю, додати соду та горілку і обов'язково через шматинку ще дуже теплою на груди. Краще на ніч процедуру зробити. @arushka .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дякую всім за поради, сподіваюсь, якийсь з методів спрацює на мені, але все одно була сьогодні у лікаря, дав скерування на рентген.

    Шкода, що я не вчора прочитала цей спосіб)))
    З картоплею в нас сьогодні вночі був цирк на дроті. Я собі сплю мирно і кашляю, а чоловік постійно будиться від мого кашлю:girl_blush2:. Згадав він вночі про ту картоплю, пішов зварив, розбудив мене, примотав компрес (до речі, мені стало трохи легше після цього). Я спросоння не дуже вникала в технологічні процеси, а прокинулась від того, що мене щось сильно тисне. Почала знімати компрес, і що ви думаєте? мій золотий чоловік нарубав картоплю на половину (більшу -на 3 частини) і всю ту конструкцію замонтував мені на груди:))) Так сказати, *крізь біль -в життя*. :facepalm:
    Але гріло, нема шо грішити:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1