"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Можливо киста яєчника. Зверніться до лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На листок капусти намастити медом і покласти на груди, зверху плівку харчову чи просто кульочок, потім рушник. Зробити це на ніч. В мене після такого на ранок вологий кашель стає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, я ви боретесь з сухим квшлем? А то в мене до синекоду руки тягнуться.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ага, в мене теж, бо деколи рот просто не закривається. Пробувала ношпу, то щось ефекту від неї не помітила
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Синекод чи бррмгексин зупинчє кашель, але не усуває.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Просто поминую. Знову мігрень, таблетки не помогають :sad:
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Оооо...розумію Вас...я до крапельниць докотилась...і аж тоді пішла до лікаря)))
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В дорослих теж може бути свинка (паротит)?
    Почалось вчора ввечері з набряку ясна (я думала, що 8-ка верхня прорізується). Вночі відчувала першіння горла. Сьогодні ковтати боляче капець як. Нащупала в себе справа під нижньою щелепою десь глибоко всередині щось схоже на гульку, болить сильно і при пальпації і просто так. Т 36,9, тіло все ніби ломить(
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    У мене якраз при прорізуванні 8-ки була схожа ситуація - запалився лімфовузл підщелепний. Якраз як ти описуєш - дуже болюча гулька, боліла вся щелепа, минуло із прорізуванням зуба.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А Т була при тому? Мене зараз дуже знобить, Т 38,4.
    Дивилась мене терапевт, то виключила свинку. Сказала, що це з зубом пов'язано.
    Довго прорізався зуб? Ти щось приймала?
    Я от думаю, чи стомат.клініка щось допоможе в такому випадку, бо болить неймовірно(
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Якщо зуб ще не прорізався , або зовсім трошки, то стоматолог-хірург може зробити надрізи, бо бувають тверді ясна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так і зробили мені, надрізали, промили (було вже загноєння), стало набагато легше.
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З зубом проблема завершилась. Наче.
    Гайморит прийшов(
    Та ще дуже сильно кашляю, просто до "патері пульса", вечорами, вже другий посіль, кашель сухий. В грудях аж пече від того. Хто чим спасається?
     
  14. ilu

    ilu миється в бані

    Дуже тріскають пучки пальців. Нічого дуже з водою не роблю - пралка пере, посудомийка миє посуд. Почалося після першої вагітності, трохи припинилося на час другої, зараз після другої просто жах. Ходжу як мумія - всі пучки позамотувані. Вітаміни пю, руки мащу дитячою олійкою багато разів на день, до побутової хімії наближаюся тільки в рукавичках. Та й не думаю, що то хімія, по пару разів тріскала пятка і пальці ніг. Гормони? До лікаря маю йти за пару тижнів. До дерматолога йду. Правильно?
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Десь читала, що олійки в принципі не можуть зволожувати. Може, якийсь аптечний крем для дуже сухої шкіри? Поки дойдете до лікаря. Може бути нестача вітамінів А, д, е, групи в...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В мого сина таке періодично. Були і в дерматолога (призначив кремчики, пройшло, потім знову з'явилися прищики дрібненькі, почала лущитися шкіра, тріскати аж до ран.) треба десь глибше причину шукати, але де?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    мені інгаляція звичайним фізрочином помагає, кашель не зніме, але оте печіння забирає
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Аналогічно. Але чомусь тільки на великих пальцях обох рук. Болить жахливо, тріщини глибокі і довгі, кровить. Так було два тижні. Останніх пару днів наче проходить. теж не помітила "прив'язки" до поб.хімії та іншого. Однозначно проблема десь в середині...Ну але то довго копати))))
    Олійки знаю, що не допоможуть. навіть навпаки. Вони створюють на шкірі плівку і повітря не може проникнути в ранки. І то все кисне під олією, то ще гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Tsypulka

    Tsypulka Member

    В мене так в чоловіка всі пальці зима-весна тріскають, лікар сказала, що то від підшлункової(ну в нього дійсно з тим проблеми). Не знаю чи дерматолог Вам чимось зарадить.
     
  20. ilu

    ilu миється в бані

    А який зв'язок пори року з підшлунковою? Тобто, якщо вона хвора, то проблема мала б бути круглорічно, чи ні? Я так думаю, сімейний спочатку посилає до дерматолога, щоб виключити найлегше, те що можна кремами вилікувати. Я й сама розумію, що то проблема глибше.