"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В мене в старшого така проблема з великими пальцями на ногах. Нам поставили дiагноз алергiя, атопiчний дерматит. Я спочатку по дерматологах ходила, про алергiю,навiть, подумати не могла...Але, як тiльки легше з алергiэю, справдi, нема проблем з трiщинами...
     
  2. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Думаю відбувається сезонне загострення, а проблеми у нас дійсно круглорічно. Ну але може у Вас інша причина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...


    чи то так співпадає, чи я вжке живу з тою температурою 37- 37,3...
    вже була в гінеколога, зробила аналіз гормонів, заг. аналіз крові, УЗД внутр. органів, УЗД грудей, УЗД щитовидки, Флюрку, мазок на флору в горлі...що ще перевірити, щоб знайти причину моїх температур періодичних чи то постійних...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    здайте маркери на гепатити
    Може ви чимось перехворіли що довго імунку мучить, типу герпесу, токсоплазмозу, тощо?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    літом була у мене висипка на животі з боків, своєрідна...в серпні ще і температура така ж - 37,3...я ще описувала на ДП. Пропила я іллюмінальгель, протиалергічне, висипка то зходила, то проявлялась щось до місяця часу. Досі не знаю що це було, але більше не з*являлась...
     
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    може проконсультуйтесь у інфекціоніста, щось підкаже
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    обстежтесь на аутоімунні захворювання
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я цю висипку пов'язала тоді із спортзалом...лікарка сказала, що це харчова алергія. Матиму на увазі...
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То вже і психологічне може бути. Ви міряєте температуру, переживаєте, от воно і наганяє.
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та я місяці її не міряю...просто раніше міряла, коли горло боліло і завжди наміряла 37,3...списувала на горло. Потім забувала і не міряла, а в оцю неділю думаю дай-но поміряю і опять 37,3. Я вчора в зал ходила з цією температурою, займалась як завжди, ввечері вдома переміряю - 37. При тому себе почуваю як не бувало. Але я ж розумію, що це не нормально і хочу знайти причину...
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну цифри лікувати, це така справа - невдячна.

    За новими дослідженнями 37 вважається нормою.

    Аутоімунні можна перевірити - не зашкодить. Але дуже переживати, якщо самопочуття хороше, не варто.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2018 ---
    в мене постійно понижена температура. Теж ніби треба переживати, але я знею 10км бігаю,то не переживаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Якщо аналіз крові в нормі, не вказує на запальний процес, нічого не підвищено, то, мабуть, все добре.
    Ви здавали лише загальний аналіз крові чи ще і біохімію? Біохімія теж інформативна.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чим можна швидко зняти закладеність носа...Маю завтра в обід гостину. дуже хочу йти. Інших симптомів немає. Але закладено капець як. Чи є щось таке чарівне, після чого навіть сліду не лишиться від закладеності?
     
  14. unsure

    unsure Well-Known Member

    Дівчатка порадьте хорошого мамолога. В одній груді біль досить сильна 4 дні і уплотніння. Сьогодні колір помінявся шкіри там де прощупується уплотніння. Паніка страшна.((
     
  15. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Dominika мені допомагає називін в спрею, знімає на 6 годин
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @unsure, паніку забрали і, якщо довіряєте свої Г, то до неї. Вона скерує або на УЗД грудей, або мамографію.
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2018 ---
    @Dominika, а може протиалергічне випити? Я он недавно 2 дні мучилась ...судинозвужуючі... бо інакше дихати не могла, а тоді банальний дитячий діазолін(бо більше ніц в хаті не було) випила - і як на світ народилась. Але в мене не було риніту лиш спухлість слизової.. ротом , як риба дихала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ilu

    ilu миється в бані

    так і було завжди? на що це вказує понижена? у мене завжди було як стара книжка пише 36,6, а після народження другої дитини раптом 35.5-35.7 вище не підіймається.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На виснаження вказує. Але не завжди. Може бути варіантом норми, якщо ви при цьому виснаженою себе не почуваєте.
    Я не прихильник лікування цифр, якщо самопочуття нормальне.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Таке дійсно може давати хронічний тонзиліт
    Проблем з щитовидкою у вас немає? Як варіант таке можливо в кого недостатньо гормонів
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене що не хвороба...36,3 за щастя...а по стану так як 38..
    т3 і т4 в нормі, а антитіла забууула здати, от і думай