"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Понию трішки. В мене нові ознаки що скоро КД, температура 37 і 4, ломить все тіло, з носа тече і болить голова. Сама не вірю що таке можливе, але таке спостерігає вже четвертий місяць . Чи то просто імунітет падає і віруска чіпляється, що за біда не знаю...Але хижо капець.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Думала написати в тему про волосся. Але все ж то більше про здоров'я...
    Випало мені за останні пів року катастрофічно багато волосся. Лишилось менше половини, образно. Гормони перевіряла - щитовидки всі гормони і ключові гіпофізу і наднирників. Все норм. Які ще можуть бути причини? Хронічних болячок немаю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, різке схуднення? В мене так колись знайома худла ..фанатично пра....то волосся не відновилось.
    Але на істину не претендую .
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    хе, якби ж то...ну 2-3 кг туди-сюди бігають, але на схуднення то не претендує.
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    стрес?
    В мене колись теж від стресу випало дужже багато волосся. До того було густе і довге.
    Перукар порадила підстригти до довжини каре, так воно виглядало краще, ніж той мишачий хвостик, що залишився від мого довгого волосся.
    І поступово відновлювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хочу запитати, може хто розбирається: Один лікар назначив УЗД плечового суглобу, інший МРТ. А тепер я думаю чи то робити то і то, чи може МРТ " крутіше" і все вже буде видно на ньому. Чи навпаки достатньо УЗД, чи може воно всього не бачить?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, залежно, що потрібно побачити. Артрит, артроз і тп буде видно і в узд.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    УЗД призначили щоб виключити, що це щось із суглобом, для підтвердження тендивіту. МРТ- перевірити чи то не розрив зв"язки.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    узд -- 200 гривень, мрт -- 2000.... спершу підіть на узд, якщо вони побачать щось не те -- скерують на дообстеження
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ага, 430 грн:girl_cray:
    Ще й відпало бажання йти на МРТ, бо скерував лікар, до якого я втратила довіру. Маю ще проблему з коліном. Поставив діагноз остеартроз. Відправив на рентген в Параскеву. То та лікарка сказала, що в такому віці такого серйозного захворювання не буває. Ну хіба тільки в кого є артрит, то супутнім може бути остеартроз. Тобто лікар зразу розкидається такими неймовірними діагнозами:girl_devil:
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, розрив можна і на узд побачити. Мрт то вже коли проблема з кістками-хрящами і тд. Мала лижну травму коліна, то про мрт ніхто не заїкався
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На огієнка коліна 300грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Сказав лікар робити в Параскеви:girl_devil:
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2019 ---
    @Raven, а може маєте якогось хорошого лікаря?
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як це "сказав лікар"? Тоді можете сміливо рекомендувати йому куди піти.
    УЗД добре робить Довгань. В Меді дешевше, ніж в Сімексоно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Початок прийому або відміна оральних контрацептивів. Або завершення ГВ. Любий гормональний поштовх такого плану.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @aknytsU, та я то все розумію, але кращого лікаря не знайшла, а цього ніби радять.
    Бо як цього пошлю, то взагалі нема до кого тоді йти
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Отже мої походи по лікарях продовжуються. Лікар узист запідозрив неврит. Хтось може знає як підтверджується цей діагноз. Чи роблять якесь додаткове дослідження? Я підозрюю, що в мене і запалення звязок і напевно неврит. Запалення звязок пропонують лікувати ударно хвильовою терапією. Але я боюсь покищо це застосовувати, бо якщо там ще неврит, боюся щоб якось не зашкодити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата порадьте, маю делікатну проблему
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Кому вдавалося вилікувати гастрит надовго?
    Що робили? Що призначав лікар?
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @iriwa, мені завжди допомагала власне мазь Проктозан Нео. Нею помазати легким слоєм шишки, вони відразу стоншуються і ховаються. До 3 днів, як дуже вже великі. Але нею не можна зловживати, бо мазь гормональна, при тривалому використанні стоншує стінки і має купу побічних ефектів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1