"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    вітаю, ще 4. Моя мама тим самим перехворіла (я від неї то підчепила), сьогодні вже 8 день і дійсно починає відпускати.
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Жах, жахливий, а я то думаю, з першого дня промиваю, противірусні приймаю, а результату нуль. Дякую за відгук, виздоровлюйте.
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Hermi в мене те саме,так пече що неможливо .
    Ще кашель сухий нападоподібний, спати можу тільки сидячи
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    хто по життю переможець? звісно що я!
    до всього букету мене вкусила бджола під оком і облила руку кип'ятком. Великдень буде веселим :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  5. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата,хто мав фолікулярну кисту з ознаками крововиливу? Яке вам назначали лікування? Та який був перебіг?
    Я поки пропила антибіотик та йдуть місячні, але дуже хвилююся, чим ще може бути небезпечна ця киста...хоча, разом з місячними вона мала б розсмоктатись??
     
  6. OksyTh

    OksyTh Member

    У мене щось схоже, але, мабуть, в легшій формі. Мені завжди допомагає імбирний чай з лимоном - але щоб був ефект потрібно пити кожну годину. Зате обходжусь без ліків.
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене була фолікулірна киста, тільки от зараз вже не згадаю, з ознаками крововиливу, чи ні.
    Раджу обов‘язково простежити, чи зникне після місячних, і пару циклів відстежити, чи не утворюються нові, в множинній кількості.
    Я колись «забила» (була молода, безвідповідально поставилась до свого здоров‘я).
    А через деякий час мені діагностували мультифолікулярні яйники, які деякі лікарі взагалі прирівнювали до полікистозу (хоча конкретно по моїй ситуації то не була класична картина полікистозу).
    Дотепер не знаю, чи це пов‘язано з тим, що я тоді не відстежила і не пролікувалась.
     
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Kroshka Enot ніби й не проблема та фолікулярна киста, але неприємні наслідки несе за собою...
    Я вже начиталась в гуглі....і настрашилась, місячні закінчуються, то завтра йду на узд, бо дискомфорт і періодами ниючий біль в попереку турбує...
    Якими симптомами проявлялась у вас киста?
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Зрізала капішон з восьмого зуба. Очевидно при процедурі була занесена інфекція, спухли ясна, болить вухо. До кого звернутися? До хірурга, який робив процедуру чи до свого стоматолога, який пломбує зуби? Є потреба цей зуб пломбувати тому робила цю процедуру, бо мій стоматолог не могла до нього добратися через те що зуб не прорізався до кінця. До того хірурга щось не сильно хочу тепер йти... Але все ж.. Дякую за думки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Happy Fiancee до хірурга, заніс інфекцію, най тепер виправляє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Нехай консультує що не так пішло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вона мене нічим не турбувала, наскільки я пам‘ятаю. Виявили на узд, яке пішла робити по іншому питанню.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Як зарадити собі зі сухим гавкаючим кашлем?!! В мене від нього вже скоро істерика буде!!!
    Навіть малюка покласти спати годі - він на циці, а я йому гавкаю у вухо.
    Ми тут мали якийсь вірус на всю хату, вже тиждень всі зі соплями, але ото в мене шей кашель, вже від нього так голова болить. Маю Гербіон з подорожника, щойно кинула собі до чаю какао -масла трохи, незнаю чи поможе. Шо такого ще вдома можна зробити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сухий трахеітний кашель - то моє слабке місце. Але я дуже лінива лікуватись), тому справляюсь підручними засобами - щось постійно смокчу), монпасьє купую, жуйки, прополіс. Воно мені заспокоює. Ще помітила, що лимон погіршує стан, тому намагаюсь у той час не вживати. Пиття маленькими ковтками. Все завжди намагаюсь тримати під рукою. Але дієвіше небулайзер. Просто інгаляції з фізрозчинлм. Ну і з відхаркуючими треба обережно. Бо не завжди є що відхаркувати). Коли було ну дуже зле, то пила на ніч дитячий синекод, 50 крапель.
     
  15. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Інколи сухий кашель в мене ставав таким затяжним, що здавалось виверне як рукавичку. То цього року почала масло-какао малесенькими шматочками під язик, за щоку класти -
    допомагає швидко :girl_yes2:.
     
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Retaret Лібексин би вам поміг з отаким кашлем, і інгаляція, зволожене повітря. Гербіон, як вмерлому кадило.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дякую дівчата за поради. На ранок дуже болить голова ззаду внизу, вчора боліло лише коли кашляла, а нині вже просто весь час там болить.
    Наразі шось не можу зрозуміти чи той кашель зібрався переходити в мокрий чи трохи полегшився сухий. Бо вчора точно було відчуття, що викпшляю собі шось зі середини.
    @Rodionochka про які жуйки ви говорите? То якісь аптечні чи які? І шо таке монпасьє?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Retaret монпасьє це льодяники, в таких круглих пуделках) я купую Доктор МОМ, але не впевнена, що вони сумісні з ГВ. Можете просто мятні льодяники брати, з хрестиком такі.
    Ну і якщо вже зовсім не витримуєте, то вам дівчата правильно написали -Лібексин
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, я про звичайні мятні жуйки говорила, і про звичайні льодяники. Мені оте «щось постійно в роті» допомагає.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Натрапила на відео Наталії Лелюх «Комерційні діагнози» на ютуб.
    В районі 50-тої хвилини вона говорить про кисти, в т. ч. і фолікулярні.
    Можете собі подивитися, раптом, щось корисне для себе почерпнете.
     
    • Подобається Подобається x 2