"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мені свого часу невропатолог сказала «зробити» м‘язевий корсет-статичні навантаження(я займалась каланетикою)-і успішно поборола свою мігрень без таблеток.А до того мучилась так,що вже без капельниць не обходилась.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, який лікар займається лімфовузлами? Маю гульку під пахвою, болить :sad:
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Узд у мамолога потрібно
     
  4. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчатка відгукніться хтось , прощупуються лімфовузлики маленькі на шиї з права , зліва якось так немає , вже не знаю що думати аналіз крові показав трохи збільшені лімфоцити все решта в нормі . Плюс маю фібр.кист.мастопатію .
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @MissCherry узд лімфовузлів і до терапевта. Бо це може бути різна причина. Від запального процесу до гормонального. Він вже по аналізу і очному огляді підкаже в якому напрямку рухатись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нещодавно щось мені трохи десна припухла, то одразу і ліміовузол збільшився. Пройшла десна, і вузол став на місце. Може бути нічого страшного. Я б зараз без нагальної потреби до лікаря не бігла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @MissCherry
    Я мала на шиї, боліло горло, але відлежатись не мала часу, багато працювала фізично і в результаті мала лімфовузли і мала 37.3. Де я тільки не ходила, пила лікарства, потім ЛОР заспокоїла, сказала забути і не переживати і не міряти температуру. І все пройшло
     
  8. MissCherry

    MissCherry Member

    Ще мені тиждня два тому робили баночний масаж і саме на шиї , так добряче натерли , що аж фіолетове було.Ох маю надію , що все обійдеться
     
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    Які можуть бути причини постійної субфебрильної температури 37-37,5? симптомів ніяких більше немає.. Температура тримається вже більше місяця.

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Bize, насправді, дуже різні. У мене колись тривалий час трималася температура 38,3 - 38,5, вірніше стрибки були дуже, лікарі сказали, що цитомегаловірус так може себе поводити. Я вже зі всіх сторін себе оглядала, і аналізи здавала і що тільки.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Bize, як варіант хронічний тонзиліт
     
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    а може бути одностороннє запалення? в мене якраз поболює в ділянці підщелепного лімфовузла, але тільки з однієї сторони. завжди це списувала на зуб, бо каріозний і часто ниє, коли простуджу

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Bize, аналізи крові, сечі робили?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    не робила, якраз співпало з карантином, сиджу з дитиною вдома

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну це найперше, з чого варто почати, без того навіть не знати, за яку нитку тягнути.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ніколи такого не мала. Але останнім часом почали пекти зовнішні кутики очей. Що це може бути? І до якого лікаря?
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Basyanya до окуліста. може бути алергічний або запальний процес.
     
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    В мене таке було при алергії на косметику. Очі пекли саме в зовнішніх кутиках, і сльозились.Перестала користуватись - більше не повторялось

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я мабуть погано описала проблему. Мене очі не печуть. А шкіра біля зовнішніх кутиків очей. Твке враження, що там сіль збирається. Ніколи на ніщо не мала алергії.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми всією хатою в грудні мали аденовірусну інфекцію, то в мене і в чоловіка ще довгий час було таке саме, а в дітей не було. Довго проходило, поки кілька разів там шкіра не злущилась... х.з, яка причина, але воно реально заважало жити, я навіть ті місця "обходила", коли наносила свій звичний крем довкола очей, бо при потраплянні неприємно пекло. Потім само минулося.
     
    • Інформативно Інформативно x 1