"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. rysja

    rysja Well-Known Member

    Привіт дівчата, турбує коліно, болить і спухає після довшої прогулянки, гаряче, запальний процес іде. Де добре роблять узд колінного суглоба?
    Може хтось стикався, порадить до кого іти, наперед дякую)
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    І я сюди з субфібрильною температурою. Помітила, що за період карантину це вже четвертий раз. Часом на роботі міряють, раз сама помітила, що щось мені не добре. Тримається 2-3 дні. Один раз це співпало зі стресами на роботі ( в мене такий перід, що я дуже чутлива до них- бувають панічні атаки). Один раз в мене овуляція в цей день була, я на неї списала). А третій- трохи в носі крутило, то думала, якась мінімальна застуда, а четвертий не знаю чого.... Які треба аналізи зробити? звичайний крові чи якийсь розгорнутий? Чи до якогось лікаря піти? Імунолог, інфекціоніст? щоб типу зразу і все, що можна перевірити..:girl_crazy:
     
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Materynka ще щитовидка може давати таке
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Materynka, останні два місяці також маю час-до-часу субфертильну темпу. Також списую то на застуду, то на овуляцію:) здавала ЗАК, то все в нормі. Хз, що то. Минулого тижня говорила з кумою, також жалілася на ту температуру. То вона ходила до лікаря знайомого, здавала різні аналізи, виявилися погані аналізи сечі, знайшли інфекцію у нирках, хоча її нічого не турбувало. Вам хоча б здати базу, а там будете відштовхуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Десь півроку-рік тому здавала аналізи на гормони, бо власне мала проблеми як виявилося з панічними атаками. І поки шукала, що це, якраз перевіряла. УЗД щитовидки не робила, бо лікар сказала, якщо аналізи будуть в нормі то не треба робити.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В малого щороку в період кінець квітня-початок червня бувають незрозумілі стрибки температури. 37,2-37,5, пів дня є, пів немає. Аналізи нічого не показали. Ми з лікаркою прийшли до висновку, що то така імунна реакція на цвітіння якоїсь рослини, алергія, одним словом. Нічого з тим не робили, бо не було інших симптомів.
    встановили гормональні причини ПА? якось вийшли з того?
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ні, з гормонами все нормально. Я спочатку пила ліки, які знижували серцебиття. ( це все по призначенню лікаря) Потім мені ще назначали дослідження на серце, я зробила Ехо в Іваніва. Він підтвердив, що все здорове...і не знаю чи я якось заспокоїлася, що фізично в мене точно все ок, але якось воно само в один момент пройшло. Зараз, якщо є якийсь мінімальний страх, стреси ( вони в мене практично на постійній основі) воно знову починається. А і ще я ходила з тим до психолога. Але на момент, коли я почала ходити, ці всі симптоми практично пройшли. І ми пропрацьовували все підряд. Зараз час від часу попиваю заспокійливе...

    А з температурою, поки що поспостерігаю, може вона в мене постійно підвищенна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вчора почала боліти стопа. Виглядає дивно. Червона пляма, а в середині біла пляма. До лікаря сходжу з пн, бо зараз ми на відпочинку. Що це може бути?
     

    Вкладення:

  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Basyanya, щось подібне дає хвороба лайма здається , а може просто якийсь комар чи якась комаха вкусила
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Реакція на укус комахи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, до кого йти з низьким гемоглобіном? Час від часу вискакувала в мене субфебрильна температура. Голова часто боліла, крутилась. Я думала, то на погоду. Здала ЗАК, а там капець, купа показників з відхиленням. Найбільше мене вразив гемоглобін - 85! І то в мене все життя (крім вагітностей) був високий 140.
    Вже після аналізу зрозуміла, що волосся випадає, втомлюваність є (я то на низький тиск списувала), нігті ламкі, і головне - хейліт в кутках губів. Коротше, всі признаки анемії. Де вона взялась, не уявляю.
    То до терапевта мені? Чи може ще щось здати більш детально на анемії? Наразі тільки про гінеколога подумала. Місячні регулярні, не сказала б що дуже сильні.Але є час від часу великі згустки.
    п.с там ще купа всяких відхилень, що стосуються еритроцитів, але я так зрозуміла, що то з гемоглобіном пов"яано. трошки підвищені лімфоцити, моноцити, знижені нейтрофіли і підвищені тромбоцити. і коментар: анізоцитоз++
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @бетменша я б казала до терапевта, він можливо направить до гематолога.
    хоча терапевт цілком може з цією проблемою справитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @бетменша, я колись давно мала проблему із низьким гемоглобіном. Мене нічого абсолютно не турбувало, але колір лиця був настільки блідий, що мене люди запитували, що зі мною. Я зібралася і перевірила все, що можна. Нічого не знайшли. Пізніше, терапевт сказала, що потрібно перевірити шлунок. А там на екрані величезного розміру виразка у 12-ти перстій кишці. Швидше всього, вона кровила :sad:(( Чому я не відчувала болей, ніхто не міг пояснити. Я до того веду, що тут можуть бути різні варіанти, потрібно шукати причину. Будьте здорові!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а який був у вас? після лікування виразки внормувався
    я теж думала про те, що може щось з ЖКТ. Але чогось уявляла, що то би мали бути симтоми. А воно он як буває(А яка процедура показала виразку? Це коли зонд ковтають?
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @бетменша, можна ще здати копрограму на приховану кров.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @бетменша, чесно кажучи, щоб так у цифраф не пам'ятаю. Пам'ятаю, що досить низький був і лікарі забили на сполох. Це було 12 років тому. І ще одне - я сильно схудла. Хоча і так худа, по житті.
    Так, після лікування внормувався, але відбиток свій хвороба залишила.
    Я ковтала зонд. Оскільки виразка була 1 см, то її не так легко було вилікувати. Я лікувалася і вдома, і у стаціонарі. Після хвороби я маю загострення тепер. Ще 7 років поспіль я ковтала зонд, стояла на контролі. Цікавим було те, що неодноразово мені говорили, що утворювалися нові виразки, від яких видно лише рубці, які ж і самі з часом рубцювалися. Важко то все. Тепер мучуся зі шлунком. Хоча минулої осені ковтала зонд то не так критично все є. Це такий мій досвід.
    Аналізи калу можна здати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про мігрень, з власного досвіду. Воно чи ні?
    В суботу по обіді різко стало погано на вулиці, важко описати, типу накрила якась хвиля, я втратила орієнтацію, не могла зрозуміти, що коїться. Добре, що були близько біля дому, прийшла, думала тиск, але 128Х88, для мене це ще в межах норми. Далі, десь за годину-дві почались сильні головні болі, нудота, морозило, затуманення, тремтіння в кінцівках, важко дивитись, лежала два дні в ліжку, ледь до туалету доходила. Солпадеїн, Упсарин Упса, Німесил болю головного не знімали. Періодично попускало, на якохось пів години і знову. Важко засинала, сон правда міцний був. Попустило тільки вчора під вечір, правда ще до тепер ослаблення, періодично тремтіння.і якась легка затуманеність. Цукор в нормі. Жахливе ослаблення, сьогодні не могла сама з ліжка підвестися.
    Мігрень?
    Що робити наст разу? Які ліки? Бо я фактично випала з життя на три дні. Є якісь аналізи? До кого йти?
    Буду вдячна за думки...
    Чоловік каже, що може бути таке отруєння(без діареї і темп, блювання)
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2020 ---
    Гормональні збої таке можуть давати?
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2020
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ото провулицю, втрату орієнтації, хвилю і решта - дуже схоже на панічну атаку. Вам при цьому може не бути страшно, але фізичні симптоми - прямо класика. Там є якісь різновид, власне що вона не панічна називається, бо в людини немає емоційних симптомів, але суть одна й та ж.
    Це до невролога.
    Мігрень болить в половині голови. Те що ви приймали - то протизапальні і малознеболюючі, якщо біль не від запалення.
    Мігрень може давати різні симптоми, але ваші не класичні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ПА то мій "найкращий друг" останні півтора року. Я вже знаю її як облуплену. То не було схоже на неї, ні по емоціях, ні фізіологічно(не було підвищеного серцебиття, бажання кудись бігти і т.д.).
    а які класичні?
    боліло лиш з лівого боку.
    І ще жахливий шум у вухах. А при лежачому положенні то взагалі капці були з шумом. Мені навіть здавалось, що в мене якісь слухові галюцинації)))
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо з одного боку і з «галюцинаціями», то мігрень

    До невролога. Але він не поможе.

    Мігрені - це типу «болілка» зламалась. Больовий центр неправильно реагує невідомо на що.

    Інколи помагає випити знеболювальне тільки коли вона починається.

    Ну не придумали ще люди що з нею робити. Панський спосіб життя, мінімум стресів, масажі-Мальдіви дуже зменшують частоту нападів. Новини не читати, ФБ викинути, в ІГ підписатись на котиків, діточок і квіточок.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1