"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Лікарі кажуть, що через ранку від голки під шкіру може потрапити інфекція, тому рекомендують нічого не чіпати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    То вже переходить в дискусію чи можна пробивати міхурі:girl_crazy: Ну ви ж не тримаєте ту ранку в повній стерильності потім. Все рівно попадають бактерії туди. А поки є міхур то він захищає від того. Все перестаю офтопити:)

    Просто пишу що знаю бо мала в травні страшно попекла руку і ми консультувались з лікарями що і як робити. Як назло то було на відпочинку і пантенолу тоді з собою не було і доступу до холодної води також:sad: То місяць ходили з пов"язкою. Міхур був розміром з її долоньку але коли тріс то внизу вже трішки затягнулась шкірка а не жива рана була. Намучились тоді:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    АААААА це було боляче. Зносила я коляску... і якось випадково зачепила тоту гульмаку... води витекла певно літра, бо мої широкі спортивні штани бути мокрими аж до низу і такими шо викручувати можна було (обпеклася на бедрі). Я з тою коляскою в зубах і повалила до хати. Зціпивши зуби зняла штани... деталей зовнішнього вигляду ноги розповідати не буду. В інструкції пантенолу пише "Мазь не наносять на мокнучі рани" то шо мені не можна то помастини ним? я промила фурациліном і всьо.... поліклініка закрита, питаюся тута шо робити. Болит зараза. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Накласти на краї рани мазь з антибіотиком, рану закрити прямокутником (квадратом) зі стерильного бинта, зверху бинт прикріпити до шкіри лейколастирем. З болем як боротись підказати не можу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    им... мазь з антибіотиком...
    яку не підкажете, чи мені так в аптеці і сказати і мене зрозуміють?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Та повинні би зрозуміти...
     
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Не знаю, забула назву (склєроз старческій). :shy: Можна просто змастити краї ранки зеленкою для кращої дезинфекції (тільки рану нею не заливайте). Після того як тріснув пухир основне - не дати інфекції попасти в ранку.

    Пам'ятаю, що була мазь Спасатель, але не пам'ятаю, скільки коштує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    о... Спасатєля маю в апечці :) топаю мазатися (хм і то вже вбрана виходити в аптеку... але ж я мантилепа, забути про Спасатєль)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Лілю, як самопочуття?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Самопочуття таке саме. Голова болить, неприємний такий біль... м*ятний чай помагає, п*ю щодня, відколи Галичанка порадила...
    більше писала раніше ТУТ
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Хм.....щось я певно сліпну.
    Ну хоч добре що струсу чи чогось гіршого нема. Найкраще це напевно спати побільше, якщо хоч трошки можливість є
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Є, вчора вдень спала, й нині теж буду... а сон такий цікавий - провалююся й сплю непорушно. Як мертвец! :girl_crazy:

    Нє, то я сюди дописи з жилєтки перенесла, того так вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Лілю, як ваш стан сьогодні?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Так, Лілю, як Ви?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Трохи голова болить, але коли так душно, як нині, то це не дивно. А загалом мені вже легше стає поволі... Дуже дякую, що турбуєтеся!
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Тішуся шо Лілі вже ліпше :)
    А в мене шось дивне. Ніколи м такого не мала. Загалом і мене жахливий насмарк і температура 35,5 і така слабкість шо капєц. Пчихаю світа перед собою не вижі, очі сльозяться.... Шо таке? не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    ну вот. мої 35,5 переросли у 38,2. Голова не варить... найшла собі компанію для бігу і тут такий облом. Очі запухли... з них сльози просто ручійком. шмарклі - Ніагарський водоспад, а кості ломить ніби їх хто через м*ясобурку пропускає. :sad: Розклєїлася.... :sad: і чого би то? і де я то взяла?
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    Не засмучуйся,Андріанко,ще встигнемо побігати.Ти головне одужуй(бо голос в тебе і справді дуже хворої людини).Лікуйся, пий чай з медом.Я на наш старт фотік притарабаню)))))похвалимось у вихвалянках як ми вміємо бігати:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    А я нині посварилась зранку з мужом помирились але щось так перенервувалась що мені тиск впав до 100 на 50 для мене друга цифра таки низька і що його робити не знаю вже пила каплі не підіймаєється муж тепер бігає кругами коло мене-нічого було зранку злити
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Форумлянки на карантині!

    А мене живіт болить і нудить вже кілька днів, чого не знаю, ніби ніц не зїла недоброго, підозрюю, що може то підшлункова пішла "гуляти"... Певно треба закінчувати самолікування і йти до лікаря, а я в дорослій поліклініці вже сто років не була, навіть не знаю що там за терапевт.
     
    • Подобається Подобається x 3