Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Болять груди

    Мені приписали по 30 капель також, до їжі.

    На рахунок узд, робила в прив кабінеті на Симоненка, там приймае Габріель і інша лікарка забула прізвище, в неі якраз була, дуже гарно пояснила, сказала що в мене це через гормони+структура грудей+там є якісь типові (не утворення) а щось з структурою і перед місЯчними збільшується і болить.
    Я себе теж накрутила на саме гірше, але все обійшлось.
    На рахунок того що в певні дні циклу, також правильно, здається середина але краще уточніть.
     
  2. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Робила УЗД на Євфремова, коштує 50 грн. Як сказав мені лікар саме краще іти на огляд на 5 день після місячних. Але направлення на УЗД дає лікар. Я ходила до Курія він завідуючий на Єфремова, оглянув і зразу направив на УЗД. Доречі черг на УЗД не було, а от до нього щоб попасти потрібно потратити пару годин у черзі.
     
  3. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Гарний УЗД кабінет на Короленка ( бічна Личаківської) в репродуктивному центрі матері і дитини. Але там треба попередньо записатись. (номер телефону може має хтось з форумлянок, або зайти там на 3 поверх двері від сходів направо ). Йти треба до 9 дня циклу, бо інакше буде не ефективно. Ціна безкоштовно, або за бажанням 20 грн.
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Я робила на Єфремова 59, направляв мамолог-хірург Корпан (працює там же). Кажуть робити узд з 4 по 8 день циклу, я йшла відразу на наступний день після закінчення місячних.
    Мені ціни не сказали, дала на власний розсуд 30 грн.
     
  5. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Мені ціну озвучили, і знайомій теж. Була десь 2 тижні тому.
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Я була 1 жовтня. Але, напевно, справа в тому, що там два УЗДисти (прізвища в розкладі через рисочку стоять) - напевно, мені просто попалася інша УЗДистка.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Ще тут продублюю.

    Дівчата, хто приймає тазалок і якої фірми? Тільки сьогодні виявила, що тазалок випускають і Лубнифарм (Полтавська обл.), і Про-фарма (Київ), і вони мають абсолютно різні смаки (лубнифармівський - ніжніший, про-фармівський - гостріший і якийсь "хімозніший"). Не знаю, чому так. Тепер сиджу як дура і не знаю, який з них "нормальний"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Болять груди

    я купляла Лубінфарм. . В мене іноді в певні дні цикла починають боліти груди, для мене достатньо 1 раз прийнти і все))
     
  9. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Я вже майже місяць приймаю тазалок фірми Про-фарма. Іншого не пробувала і не знала що є два різних.
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Болять груди

    Я робила УЗД грудей на Русових в Лотоцькоі, давала 40гр.
     
  11. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчаточка напишіть будь ласка в приват контакти до Корпан. У нього попередній запис чи можливо жива черга? в які години приймає? Дякую
     
  12. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Болять груди

    жива черга. як правило, велика. Години прийому в реєстратурі: (032) 237-58-20; (032) 237-13-81
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Жива черга. Я була сьогодні в нього - була тільки я і переді мною пацієнтка. Але є дні, коли може бути черга. Дуже хороший лікар)
    Берете в реєстратурі талончик, заводять на вас карточку.
     
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Тиждень шалено боліли груди. Збільшились залози. Відчуття таке як було при прибуванні молока під час ГВ. Виділялись крапельки ніби молозиво. Вагітність виключається. Може бути гормональний збій? Бо щось лячно дуже
     
  15. muzarom

    muzarom New Member

    Відповідь: Болять груди

    Я також мала справу з Тазалоком а саме з різними виробниками і як виявилось що виробник Лубнифарм це підробка, насправді має бути Про-фарма. Смак і запах дуже відрізняються.Я зразу почала бити на сполох. А про те що підробка мені розказали знайомі фармацевти, і коли я звернулась в ту аптеку де купила Лубнифарм вони сказали що такого не може бути бо цей препарат лише Про-фарма, і що в них не було і не могло такого бути.
     
  16. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Болять груди

    А в мене була мастопатія. При тому іноді (особливо перед місячними) ні на животі не поспиш, ні взагалі не вдягнешся нормально. Ходила на узі, перевірялась (важливо узі робляться в певні дні циклу). Виписували то мастодінон, то прогестерон постійно (крем). результат - мажу, стає легше, але не проходило. Поки гінеколог не виписала протизаплідне. Пропила рік - проблема зникла. це звісно дуже індивідуально.
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    десь від позавчора почала боліти грудь із зовнішньої сторони. болить не сильно, так ніби поболює в тому місці, з боку руки. при пальпації ніяких гульок не виявила. розглядаю варіант, що малий міг стукнути чи притиснути грудь, коли ми з ним дурієм (а дуріти він любить і тоді не розраховує сили). за яких обставин мені варто починати хвилюватись?
     
  18. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    На моєму Тазалоку вказаний виробник Лубнифарм, а заявник Про-Фарма. :girl_wink:
    [​IMG]
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    от і будь мудрим...:wacko1:

    Ходила я на контрольний огляд до лікаря. Відмітив, що є значне покращення. Призначив крем для грудей Мастофіт. Я вже ним користуюся, але хочу запитати, може, хтось ним лікувався, які результати?
     
  20. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, а чи приймав хтось Мастофемін (виробництво Україна, корпорація Артеріум)?