Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Так, поділюся я своїм досвідом. Почала дуже боліти ліва грудь, раніше теж періодично турбувала, але не так, щоб я на це особливо звертала увагу. А тут тяне так, що капець, а я до того всього ще кормлю дитину грудьми. Я запанікувала, пішла на Короленка на УЗД (без направлення гінеколога там не приймали, пішла до гінеколога, вона нащупала якесь ущільнення). Я за цей день стільки всього передумала, вже готувалася до найгіршого. Але сходила нині на УЗД і там мене заспокоїли, що це просто фіброзні тяжі, типу розвивається фіброзна мастопатія, але ніяких утворень немає.Порадила попити щось типу Мастодинону. До гінеколога я, на жаль, сьогодні так і не потрапила, бо там була величезна черга, може б вона щось конкретне порадила пити. Але я така щаслива звідти вилетіла, як наново народилася)
    А, до чого я це все веду: особисто я найбільше боюся страшного діагнозу, тому часто не звертаю уваги на якийсь біль. Але груди потрібно перевіряти і, коли є якнайменша підозра, таки варто піти до лікаря, щоб принаймні розвіяти свої сумніви. На жаль, у мене в родині і серед знайомих вже кілька жінок мали онкологію молочних залоз, тому це все дійсно дуже страшно.
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Попросили мене взнати, де у Львові є хороший мамолог. Може хтось кудись звертався останнім часом і може порекомендувати лікаря?
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У середу трохи довго не годувала малу -- десь 10 годин -- і трохи груди набрали. Ну вночі погодувала, все Ок. В четвер ввечері, коли купалась, намацала якесь ущільнення на правій груді і болить -- приблизно у тому місці, де ліфчик спереді защіпається. Ну я добре розмасувала, дуже добре погодувала дитину, ще доцідилась -- у п"ятницю ущільнення вроді вже не було. А може і є ще якась гулька? Карочє, я вже себе просто замучила. От зараз неділя -- капусти наліпила... Об"єктивно я не можу сказати є ущільнення чи немає... Просто мене там болить -- і я весь час мацаю.... Може від того мацання болить?....

    Температури немає, почуваю себе добре. Короче, запитання таке: якщо тоді у четвер у мене була вже якась закупорка протоки -- і я її розмасувала (бо якби ні, то б і ущільнення росто і Т з"явилася б), то ще скільки часу може боліти? Бо в цьому місці у мене ніколи не було лактостазу. Завжди якось ближче до сосків і значно вираженіше: і біль, і Т, і ущільнення... А тут така змазана картина та ще й не там, де завжди, і тому мене, як завжди, страхи починають розбирати.

    Так то виходить, що нині біль є 2,5 доби... Якби до завтра не минуло -- то до якого мені лікаря?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    а воно потім як синець ниє досить довго, а тре до мамолога
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чим відрізняється УЗД грудей від мамографії? Чому питаю. Мала після пологів на грудях фурункули(чиряки), "пересиділа" їх вдома, до лікарів не зверталась. Після них в грудях залишились рубці синього кольору. Пройшло вже півтори роки, рубці на місці. Не турбують. Але хочу обстежитись, щоб подивитись чи не "перероджуються" вони у щось недобре. Що краще обрати УЗД чи мамографію?
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Як мені пояснював лікар при перевірці, мамографія в інших проекціях показує груди і більш детально, там здається дослідження ближче до рентгену а не до узд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    мені мамолог казав, що узд - до 40 років, мамографія - після 40
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Якщо я хоть щось розумію, то рубці лишаються на шкірі. Чи то ви мали на увазі, що в залозі на тому місці є ущільнення?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну як вам пояснити...От був чиряк, вийшов гній, залишилась дірка(умовно кажучи), де був стержень. Дірка ця була всередину, в порожнину грудей. Поступово зросталась тканина всередині і зовні відповідно. Залишився слід зовні, і всередині місце зростання відчувається ущільненим, десь на пів сантиметра під шкіру. Але як зрослося так і є, не видозмінюється відтоді.
     
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть, будь ласка. Мене турбує утворення в одній груді. Була в гінеколога і робила УЗД в своєму місті. Все добре, але мене це не заспокоює, так як я відчуваю дискомфорт. Порадьте до кого з мамологів краще звернутись у Львові? куди краще поїхати в онкодиспансер чи в якусь приватну клініку. Чи зразу на Броньову, але там , здається, треба скерування?
     
  11. Diana

    Diana мрійниця

    я б радила зразу ж на туди, там при необхідності зроблять і узд і маммографію і пункцію якщо є необхідність. Я зверталася до Поцюрка, але його вже нема на жаль(( Також радили Голдуна, по відгуках ніби хороший, однак в онокодиспансері уваги придяляє пацієнтам менше ніж в Параскевії..
    Ну або читай темку маммологи Львова. Я думаю що приймуть без направлення, ви ж просто на консультацію, ну принаймі мене ніхото ніколи не питав про скерування.
    у мене була травма груді, то в якому місці був нарив та гній - утворилася невеличка порожника. Там де різали - тоже є трішки ущіленення при деформації тканини, але наскільки мені казали це нічого страшного.
    Маммограф - це як ренген, який покажу всі патології, ущільнення та будь-які зміни, які УЗД може не бачити
    УЗД - тільки структуру тканини
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    я була там, нічого не треба, але треба довго чекати:girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2016 ---
    мені чітко відповіли що мамографію роблять лише після 45 років, ну хіба якщо в лкаря явна підозра на онкологію, оді мабуть і швидше роблять.
    такі лікарі як Голдун, бачуть ситуацію навіть при одній пальпації, ну я якщо взяти пункцію то тим більше(поки чекала в черзі, з дуже багатьма жінками спілкувалась).
    одним словом, підіть до хорошого лікаря, і він після простого огляду вже скаже що далі робити, і не грузіться так наперед тим:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Так от і хочу знати хто хороший.
    Поки в неті прочитала позитивні відгуки про Голдуна, Іванціва і Корпана. Якщо я правильно зрозуміла, то вони всі приймають на Гашека 2а + Корпан ще на Єфремова, 59?
     
  14. Diana

    Diana мрійниця

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Там поліклініка, і там є Курій,
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    теж актуальне питання, рообила УЗД грудей, лікар, що робив сказав обовязково на мамографію :sad:
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В кого робили?
    Бо я так одного разу зробила узд грудей після якого мене терміново скерували до мамолога, а він оглянув і сказав, що треба різати. приїжджайте, каже, завтра зранку я вас прооперую. а я вирішила піти до ще одного узиста . нічого не підтвердилось
     
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    В медцентрі Простір на проспекті Свободи, на словах лікар сказав, що в правій груді є ущільнення, за яким треба спостерігати, на УЗД не видно структуру, тому для заспокоєння треба ще мамограму.
     
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Дівчата чи мав хтось проблеми з мастопатією під час ГВ? Набрякла і пече права грудь, збільшились лімфовузли. Маю фіброзну мастопатію, але після пологів нічого не турбувало, думаю може через неї таке. До лікаря вже записалась, але все одно сиджу і накручую себе. Ще на протязі тижня могла трошки переборщити з гантелями, хоча там лише по 1 кг, але все ж то ГВ.
     
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Хто приймав мастодіон? Знайшли невелику кісту. Лікар сказав стежити, контролтне узі через 3місяці. Начиталась негативних відгуків про цей препарат, тепер думаю... Може ще в когось консультуватись...