Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Monada

    Monada Active Member

    Всі лікарі приходять у відділення десь о 8.00.Обхід по палатам , перев'язки і між ними дивляться пацієнтів , які прийшли на консультацію.Там жива черга , приходите і питаєтеся хто останній до Голлуна.Це в лікарні на 5 роверсі Відділення патології молочної залози.А реєстратура відноситься до поліклініки.Але краще до лікаря вже йти з УЗД , що б не тратити часу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Americanka

    Americanka New Member

    Гарно дякую)
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а хтось робив УЗД грудей в лікаря Ладубець Тетяни? В сусідній темі її раніше радили як спеціаліста в цій галузі. Мені потрібно зробити черговий огляд і знову не знаю куди йти, щоб кваліфіковано подивилися груди(((
     
  4. irys

    irys New Member

    Консультувалися в мамолога Успенського Д.А. (в Святої Параскеви) з дівчинкою-підлітком - поставив хибний діагноз, добре що не дозволила робити ніякі маніпуляції, інакше скалічила б дитину. Пішли до інших лікарів, вони були вражені попереднім діагнозом, назначили мазь і за декілька днів проблема вирішилась. Тому для мене цей лікар в чорному списку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто був на Судовій, яка система? Платиш офіційно в касу? Можна карткою? Чи там "безкоштовна медицина"?
     
    • Баян Баян x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    І сама собі відповідаю) Офіційно платно, якщо ти, звісно, не залізничник. В реєстратурі сказали, що можна платити там після всіх оглядів або безпосередньо в лікаря. "Медсестра все скаже" (с) Порядок цін: огляд мамолога - 290 грн, УЗД - 240 грн, біопсія (забір) - 200 грн, лабораторний аналіз - 200 грн. Перше враження від лікарів позитивне. Обстеження грунтовне, консультація толкова, без лякалок. Правда довгих розмов, коли можна розпитувати і то, і сьо - теж не буде. Все коротко і по суті. З мінусів цього Центру: треба розраховувати час з конкретним запасом. В ідеалі - звільнити собі пів дня про всяк випадок. Я якось звикла, що в "офіційно оплатних" клініках тобі призначають конкретний час і ти знаєш, коли звільнишся. Тут довелося багато чекати.
    За тиждень повторне відвідування, вже складу остаточну думку.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. Online

    Online Well-Known Member

    І знову я) Вчора була на контрольному огляді після завершення лікування. В підсумку, попри критику тут на форумі, мені Кенс А.А. як лікар дуже зайшов. Уважний, конкретний. Є реальна проблема - вирішує. Немає - не натягує пацієнта на лікування того, що лікування не потребує. Це зараз така рідкість) Все перевіряє сам, нікому не довіряє. На УЗД був присутній обидва рази, керував процесом. Затримувався після зміни, якщо я або ще хтось з пацієнтів чекав результатів з лабораторії, щоб подивитися. Ну або якщо ще були пацієнти в черзі, то сидів до останнього.
    Характер в нього справді непростий. Але такий типаж лікарів я вже зустрічала, власне серед тих, що мають справу зі смертю. До мене поставився добре. Результатом я задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Дівчата, в яких клініках можна безкоштовно зробити мамографію?
    Ще ніби попадаю в той місяць програми.
    І чи є там період, в який бажано попасти(як от узд краще робити в першій половині циклу)?
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    На 7 день циклу лікар казав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я колись УЗД грудей робила в поліклініці на Сихові. Там безкоштовно було, але перший раз треба було мати скерування.
     
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Thebestnata ,дякую,про узд я знаю.Хотіла мамографію.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Майже два місяці як завершила ГВ. Завершували плавно, без всяких втручань. Але останні тижня два в мене відчуття ніби груди набираються молоком. Якесь таке дивне відчуття. Зараз якраз КД. Але й до того груди були якісь дуже чутливі. Треба йти десь перевіритись чи то нормально?
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    на сихові теж роблять мамографію безкоштовно, але запис на кілька місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Там і УЗД і мамографію роблять. Можливо навіть один і той же лікар.
     
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    різні лікарі, на узд записатись ще було реально, а от на мамографію треба чекати кілька місяців. Так було в минулому році, можливо щось змінилось
     
  16. Rocsa

    Rocsa New Member

    Доброго дня. Дівчатка, маю робити операцію на видалення атероми. Порадьте в кого краще, в Голдуна чи в Білича? І скільки це може коштувати?
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Rocsa ,я до Білича колись ходила,мені його дуже рекомендували
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Дуже хороший лікар Корпан, у якого я спостерігалася кілька років з приводу мастопатії, вийшов на пенсію, і тепер у поліклініці на Гашека щомісяця консультує інший лікар. До кінця січня це Голдун. Була в нього у 2013 році, хорошого враження не справив: поспішав, був якийсь неуважний... Хтось може порадити хорошого мамолога? А може, на Єфремова є добрий мамолог? Дуже потрібно. І, може, про Голдуна є якісь свіжі відгуки? Можливо, він не завжди так поводиться з пацієнтами...
     
  19. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Як на мене до нього не варто звертатись на консультацію.
    - Зверхній, різкий, завжди поспішає
    Можливо, як оперуючий хірург - кращий, цього не знаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. MissCherry

    MissCherry Member

    Дівчата порадьте мамолога , потрібна консультація!