Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Мені допоміг Мастодінон в краплях. А взагалі мамологи радять..."незахищене" статеве життя - тоді теж все приходить до норми. ;)
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

     
  3. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди



    киста - це лише капсулка, яка може з часом переродитись, може лопнути, а може ціле життя пробути з вами і ні разу не дати про себе чути

    тканини грудей мають будову чимось схожу до грон винограду - і утворення потовщень і їх поступове переродження - це ще не клініка!

    якщо є якісь переживання - раджу сходити на УЗД в лікарню залізничків - там прекрасні спеціалісти, які обов.язково допоможуть і гарно все порадять
    а до мамолога без попереднього обстеження я не бачу сенсу йти - він або призначить те саме УЗД, або зробить пункцію, що на мою думку небажана, якщо для неї немає прямих показань
     
  4. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Ще ні, але кисту вилікувати не можна а якщо буде збільшуватися то потрібно буде видаляти. Отут то киста і з"їсть чатину груді.
    І як жити з тим може-неможе.
    Ви знаєте про такі страшні поцедури тільки в кіно краще слухати. Лікуючись тривалий час навіть мови про це не було, а УЗД це можна зробити навіть якщо лікар не направляв.
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    мене інколи болять, а інколи взагалі нічого не відчуваю. бували такі місячні, коли груди починали боліти десь за два тижні до їх початку і добряче збільшувались. це, напевно, від нестабільного гормонального фону. але ці симптоми є майже у всіх моїх знайомих дівчат, тому я не вважаю це якимось відхиленням, а просто одним із симптомів ПМС.
    до речі, в показаннях до прийому вітаміну Е є такі ознаки ПМС. і він таки допомагає. я, коли вживала аевіт, то нічого не турбувало
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болять груди

    блін - це ж ліки, хіба можна їх радити в інтернеті? А хтось візьме і послухає.


    Взагалі "наливання" грудей перед місячними - варіант норми, але якщо прямо болить, коли лягаєте на груди, чи затвердіння відчуваєте, то проконсультуйтесь в лікаря.
    Взагалі на огляді (2 рази в рік!) гінеколог повинен вам груди оглядати, його теж можна спитати про наливання і біль.
     
  7. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    власне в переважній більшості випадків її лікування й не потрібно



    та, УЗД можна робити без направлення
    ну бачите, значить Вам пощастило потрапити до хорошого спеціаліста
     
  8. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Болять груди

    у мене недавно така ситуація була, місячні закінчилися, а груди боліти не перестали, я не те що спати, ходити не могла, кожен крок відчувався. Була в гінеколога, вона помацала і направила на УЗД, і якраз в той день, коли я зібралася йти, вони боліти перестали:girl_cool: На УЗД лікар сказав, що це гормональне, і з віком, якщо жінка ще не народжувала, відбуваються деякі зміни, знайшов малесеньку кисту, але заспокоїв, що ніц не треба різати, зараз все виліковується, так що це все не так страшно
     
  9. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Це просто жах, як можна таке робити якщо немає в цьому потреби.:girl_sad:
    А те шо мій лікар хороший спеціаліст то це визнаний (не тільки мною) факт. Дуже тішуся що пішла до нього.
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    я ходила на УЗД - все гуд
    а в мене груди набрякають і болять перед місячними, а буває, що взагалі ніц...
    просто організм собі якось реагує :girl_cool: ніц страшного :girl_claping:
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    та я не думаю, що ті дівчати пішли просто так до маммолога. Значить були в них якісь проблеми. Не бачу в тому нічого жахливого. Діагностика - це добре. Краще застерегтися і жити спокійно, а не з думками, що щось не так.
     
  12. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Згідна сто процентів, але ви думаєте ті дівчата добровільно на таку процедуру погодилися? Грізний доктор сказав біда та вони й перелякалися. Був прецендент в Інтерсоно де зі здорової 18-ти річної дівчинки зробили каліку. Бо доктора казали шо там не все добре і після багатьох процедур та операції вона безплідна. Наказати лікаря? Наскільки я знаю в Україні ще не засуджений за халатність жоден лікар.
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    це точно! а як тоді поступати? не слухати лікарів? але ж не всі такі? чи перевіряти діагноз у кількох?
     
  14. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Прочитавши ваші дописи, хочу вам сказати, що пункція не є такою вже "страшною процедурою", як ви описуєте. Вона ну може трішки більш болюча, чим звичайний укол. Але взнавши результат, ви будете спокійніші. І про природу ушільненя можна говорити лише при проведенні цього аналізу, і то не на 100 процентів. Мені робили цей аналіз не раз, бо є деякі проблеми з грудьми. І те треба тут лякати "фільмом жахів". Я вважаю, що краще знати і лікувати захворювання, чим мати певні проблеми і думати про найгірше. Бажаю вам всім бути здоровими.
     
  15. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Болять груди

    В мене рівно за тиждень до ПМС починають боліти груди, і тільки починаються місячні - все перестає боліти.
    Але болі почались після народження дітей, раніше не спостерігалось.
    Мабуть таки виберусь на УЗД.
    Поїду в лікарню залізн, а скільки коштує УЗД. Можна в пп.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Болять груди

    І в мене переважноболять груди, але як коли. Бувало що боляче коли зняла бюстшалтер, збільшуються практично завжди.
    Недавно була в Томича, він помацав, казав що все добре, і це норма, після родів все пройде:)
     
  17. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    В мене теж боліли груди перед місячними. Гінеколог казав що то нормально. Щось він мені пояснював на рахунок цього, але то я вже не пам"ятаю.
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Може він мав би сказати, що у вас все добре, тобто немає патології в грудних залозах. Але біль грудей не є нормальним процесом. Так не має бути. І з часом можуть винукнути проблеми із-за того дисбалансу гормонів.
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    в мене боліли груди,і руками відчувала якісь гулі(багато малих як в мяких іграшках і одну велику як 10 копійок)поїхала до онколога.лікар хороший,в черзі дуже хвалили.направив на узд.про пункцію ніого не казав,сказав тільки нівякому разі не робити мамограму.в результаті: вузлова мастопатія.і повністю неправильно працює ендокринна і гормональна системи.через це вилазить ціла купа болячок.виписав курс лікування на 2 місяці(15 таблеток в день,1 уколи).якщо не допоможе то прийдеться приймати гормони.
     
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Болять груди

    а чому? вона шкідлива?