Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болять груди

    взагалі-то це той самий рентген, і ще чула думку, що в молодих жінок маммограма неінформативна
     
  2. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    не варта перебільшувати

    необгрунтоване втручання в організм я думаю мало може принести користі
    та й процес злоякісного переродження - не є до кінця дослідженим, і легковажити станом власного здоров.я - теж не варта
     
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Вам треба знайти доброго ендокринолога і провірити щитовидку.
    Груди можуть боліти ще від проблем з щитовидною залозою, це теж може бути причиною мастопатії.
    Чи ви здавали кров на аналіз?
     
  4. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Болять груди

    в мене також перед місячними болять завжди, а от зі вчора одна грудь ниє, при дотиканні нечого, а от коли відпускаю руку то болить і пече, потовщень ніяких я не бачу, навіть вночі спала, поверталася і чула біль. Не знаю що може бути. Може хтось порадить якогось мамолога?
     
  5. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    МАМОГРАМУ не можна робити до 40 років бо вона дуже шкідлива.А мені 23 тому і не направляв.
    А на раханок щитовидки він також говорив що требо лічити.І ці препарати що він виписав(комплекс),вони для відновлення роботи ендокринної і гормональної систем і щитовидки включно.КРОВ не здовала(не направляв),але я за 2 тижні до того лежала в лікарні(трісла киста) то аналізи були не ідеальні але в межах норми,
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2010
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Болять груди

    І в мене була мастопатія, така шо спати не могла навіть, не могла на живіт лягти бо боліло.
    мені теж не дозволили робити мамограму ,сказала,що її роблять після 45.Мені тоді зробили УЗД,і виписала фітопрепарат "Вітокан, він правда противний але досить дієвий і мазь , то ніби пройшло, я правда дотримувался графіка точно, бо дуже вже мені не хочеться пити горональні таблетки.


    будь-який ренген є шкідливим, це опромінення організму.
     
  7. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Ну напевно більш корисна, чим шкідлива. І не набагато шкідливіша, чим сидіння біля комп"ютера чи готування їжі в мікрохвильовці. А в молодому віці вона просто менш інформативна, бо груди в такому віці більш щільні. І тому молодим жінкам рекомендують УЗД. Але якщо є проблеми, то роблять мамограму незважаючи на вік.
     
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Болять груди

    трошки погуглила:
    Даже низкая доза излучения при прохождении маммограммы и рентгена грудной клетки подвергает молодых женщин риску возникновения рака молочных желез, если они находятся в группе риска наследственных заболеваний, считают голландские исследователи.
    По мнению ученых из медицинского центра Groningen, женщины до 30 лет, входящие в группу риска, должны использовать альтернативные методы обследования груди, например, магнитно-резонансное сканирование, при прохождении которого не используется излучение.

    Рентген будь-яких частин тіла лікарі не радять робити без потреби, щоб це не було- рука нога чи флюрографія в кінці кінців, тому не згоджуся що це не набагато гріше мікрохвильовки. Тай це не можна зрівнювати адже це абсолютно різні види випромінювання, одне діло рентгенівські випромінювання а друге це електро-магнітні. Тому і маммограмму роблять жінкам або старшим або з підозрою на рак.
     
  9. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Так в нас ставлять діагнози "навоко":girl_sad: Ну, як той лікар може щось говорити про проблему щитовидки без аналізу крові? Менi так поставили діагноз у Львові і дали щось попити місяць, і все. А через десять років, тут, коли я здала загальний аналіз крові, виявилоясь що моя щитовидка погано працює, результат: дві завмерші вагітності, "жіночі проблеми", 1% змін на мастопатію (це теж виявилось з аналізу крові, на наступний тиждень йду робити мамограму) і звичайно, що лиші кілограмчики все з тої ж причини. Шукайте добрих лікарів, бо я це все пережила і не побажаю нікому.
     
  10. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Болять груди

    порадьте, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    хорошого ендокринолога, бо маю теж проблеми зі щитовидкою.
    та й гормони бажано перевірити.
    дякую.
     
  11. unlucky

    unlucky New Member

    Відповідь: Болять груди

    у мене проблема.болить одна з грудей і невелике потемніння навколо одного соска.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болять груди

    бігом до лікаря
     
  13. unlucky

    unlucky New Member

    Відповідь: Болять груди

    була сьогодні в мамолога.сказав шо це через гормональні зрушення.здала аналізи.
     
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    В мене болять груди, боляче доторкнутися. Збиралася на узд, подзвонила туди запитатися, чи на груди роблять. А вони мені сказали, що з грудьми треба приходити на 7-10 день менструального циклу. То правда?

     
  15. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дівчата підкажіть куди краще на УЗД грудей, щитовидки піти, бо теж вже місяць груди болять, сподівалась пройде, але не проходить. може на Русових можна??? (і ціну приблизно відразу). дякую
     
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Я власне на Русових і дзвонила, то там сказали

    За ціну не питалася.
     
  17. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Була на консультації у Губенко на куліша в мене кіста яєчника, то вона теж казала зробити УЗД грудей після місячних
     
  18. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Болять груди

    Я ходила в приватну клініку, а потім в залізничну лікарню - Центр здоров"я жінки. Так доктор-онколог так мене "похвалив" за трачення грошей на приватну клініку, що буду ходити тільки до нього. Мені порекомендували доктора, як справді толкового. Там огляд лікаря і УЗД грудей по 70 грн офіційної плати. Якщо піти на 9 ранку, то попадете буквально перші на прийом. Шкода, але прізвища того доктора не пам"ятаю. Але він єдиний мужчина онколог. Там тільки один кабінет такий.
     
  19. Karamachkina

    Karamachkina New Member

    Відповідь: Болять груди

    Братова сьогодні зробила УЗІ грудей, він виявив якесь затвердіння, але нічого конкретного не сказав. Скзав їхати на Броньову до будь-якого мамолога. Можливо хтось знає там хорошого лікаря, буду дуже вдячна.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Болять груди

    Я була у Цьолка, теж намацяла затвердіння, а він помацяв))) і сказав іти додому і не шукати собі проблем на здорову голову)))

    Я от зайнялася зарядкою. роблю різні вправи для грудей, то вони стали дуже чутливі і болять, я вже більше місяця виконую вправи, а біль і відчуття тяжесті (з моїм 1 розміром) не проходить, таке відчуття, що 4)

    ---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

    може на Русових можна??? (і ціну приблизно

    На Русових можна, на 10 день циклу, конкретної суми нема, скільки дасте