Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. altari

    altari New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Дайте хорошого маммолога.Бажано жінку.На УЗІ показало мастит.Мій гінеколог груди оглядав-нічого не виявив.Як так може бути?А вони щомісяця болять перед міс.
     
  2. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    У Львові обстеження на мамографі, яке є обов’язковим для жінок після сорока, можна пройти в Онкоцентрі на вул. Гашека, в Центрі репродуктивного здоров’я на вул. Короленка (там він найновіший, куплений минулого року), в 4 поліклініці на Сихові та в Центрі здоров’я жінки. Окрім того, мамограф є і в Дрогобичі. Це обстеження не завжди безкоштовне.
     
  3. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    В липні закінчила годувати дитину грудьми, після того почала відчувати якийсь дискомфорт(типу ниття) в одній груді, в тому місці, де на початку годування мала запалення. Підкажіть, де можно якісно зробити УЗД молочних залоз, або якогось конкретного ліаря-мамолога. Наперед вдячна
     
  4. talja

    talja Member

    Відповідь: Болять груди

    От перечитала дописи і рада що не пішла на мамографію, а вже записалась через знайому! Не думала що на ту процедуру є вікова границя, а мені ще не 45 та навіть не 40... Дякую дівчата що просвітили, бо груди болять і потрібно щось із цим робити. Буду іти на консультацію правда не знаю ще куди...
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Болять груди

    Мені також ще до 40-ківки трошки жити але в мене останньо за тиждень до того як мають початись місячні страшенно, просто такого ще ніколи не було, болять груди і дуже чутливі на дотик. Пробувала зробити собі само-огляд і зауважила що ліва не надто мяка. Чоловік сказав перевіритись.
     
  6. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Болять груди

    Перед місячними не у всіх, але у багатьох дівчат(жінок) болять груди. Можу сказати, що я входжу в число тих, у кого болять:girl_yes: І якщо вам не 45-50 і немає менопаузи, то не хвилюйтесь так. Якщо груди болять постійно чи є якесь ущільнення, так звичайно потрібно звернутись до мамолога.
     
  7. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Обстеження дуже важливе, зокрема на УЗО повинно дати картину яка відображає різновид мастопатії, такод важливо зробити тест на гормони. Мені допоміг мастодіон. Після місяця вживання зникли болі у грудях та зменшились потовщення.
     
  8. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    По 70 грн послуги. Виявила потовщення на весні. Ходила до того онколога. Прикольний дядько такий. Через пів року від першого огляду знову ходила. Знайшли пухлину. Тому не чекайте і не думайте, що те потовщення само пройде.
     
  9. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Я ходила в онкологічну лікарню на Коновальця. В той день консультував професор не з тої лікарні, але дуже хорощий. 7 годин в черзі простояла, але допоміг, заспокоїв, бо моя гінеколог гвалту наробила... навіть узі не робила. от у тій же лікарні знайому приймав їхній мамолог, то теж хороший. дівчатка, шануйте себе!
     
  10. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Хто-небуть бачив передачу "Гроші", як лікарі отримують гроші від фармаколгічнх компаній? Це такий жах, коли журналісти зробили з крейди пігулки та гарну пляшку з етикеткою. Запропонували гроші лікарю у розмірі 30 відсотків з продажу. І вже настпного дня ці пігулки розповсюдживались в аптеці. кого не спітаю з дівчат в форумах , усім щось таке з Бадів або зовсім невідомий препарат пропонуют. Мою подругу, лікували Тазалоком протягом 3х місяців і він зовсім не допоміг.
     
  11. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Мені доктор написав на папірчику ту назву, але сказав, що незнає, що саме робить той преперат і чи взагалі він потрібен. А написав бо я питала про препарати. Тобто ніяк не рекомендував, а так: хочете - на вам. І ще сказав: "Ну і що, що потовщення. Воно майже у всіх є". Тому краще зробити УЗД, проконсультуватись аби чого там іншого не було.
     
  12. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, допоможіть, будь ласка!
    Час від часу з'являється біль у грудях - больно притискатися до чогось чи надавлювати. Та ще й якісь шишки нащупала :sad:

    Останній огляд у лікаря (хірурга) проходила кілька років тому під час медогляду. І навіть не знаю, які лікарі тими проблемами займаються - хірург, гінеколог чи мамолог? Чи просто УЗД піти зробити?

    І буду вдячна, якщо порадите, до якої лікарні і якого саме лікаря можно звернутися. Бажано - десь в центрі і некомерційну лікарню, бо зараз нема можливості платити 100-200грн за консультацію.
     
  13. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Болять груди

    Зверніться до мамолога. А він вже спрямує вас на потрібні обстеження.
     
  14. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дякую! А ви не знаєте, часом, гарного мамолога? Може на Огієнка або Русових. Бо я у Львові не прописана.

    А ще, з того, що я вичитала, мамографію не рекомендують робити часто і тим, кому ще нема 30. Мені 27, тому я би спочатку сходила на УЗД. Але от не знаю, куди і до кого...
     
  15. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Мені доктор написав на папірчику ту назву, але сказав, що незнає, що саме робить той преперат і чи взагалі він потрібен. А написав бо я питала про препарати. Тобто ніяк не рекомендував, а так: хочете - на вам.

    Так навіщо виписувати цей Тазалок якщо від нього ниякої користі? Що це таке?
    непрофісійнисть лікаря або прагнення до хабаря від фарм компаній?
     
  16. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Болять груди

     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2010
  17. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Болять груди

    Зверніться до зав. поліклінікою на Єфремова, 59 - прізвище Курій (Ігор Степанович, здається). Він маммолог-онколог (не лякайтеся), але спеціаліст классний, і як людина -також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Болять груди

    щодва роки тим кому за 40, і кожного року тим кому за 50. Хоча лікар, який слідкує за динамікою може порадити зменшити/збільшити частоту обстежень
     
  19. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дуже-дуже дякую! Завтра підійду туди, це буквально за рогом. Ви не підкажете, скільки там коштує консультація і УЗД? (якщо там нема офіційного ценника)
     
  20. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Болять груди

    Мала такі проблеми, було боляче навіть просто руки догори підняти.
    Була в мамолога Горбкової О.І. в Львівському обласному центрі репродуктивного здоровя на Короленка 9, робили УЗД, та впринципі є і мамограми для старших жінок назначили лікування.