Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Болять груди

    Мамографія взагалі не рекомендована до 40 років,тільки УЗД.Мені консультант по ГВ радила звернутися в центр здоровя жінки до лікаря Бегена,сказала ,що він на тому добре розуміється.Там переважно за записом відразу в кабінеті,але можна спробувати і так попасти.Мені видався толковим.
     
  2. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дякую! Сьогодні до лікаря не потрапила, нажаль. Спробую в понеділок ще раз на Єфремова піти. А якщо шось знов не складеться, тоді вже буду пробувати на Короленка і Огієнка.

    ---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

    Це від лікарні залізниці центр? На Судовій?
    А скільки у нього консультація і УЗД коштують?
    Дякую вам!
     
  3. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Болять груди

    Так,це на Судовій.Приймає за графіком.Він не мамолог ,а робить тільки УЗД,але паралельно детально все пояснює.Влітку коштувало 70 грн.
     
  4. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    У моєму випадку ні то, ні інше. Просто я вимагала щось для лікування. Лікар казав перед тим, що поки не треба ніякого лікування і обов"язково прийти на повторне обстеження через певний час. Ну і я писала, що він приколіст, тому аби я відчепилась написав таке. Але ніякої халатності з його сторони не було.
     
  5. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Але деякі лікарі виписують цей Тазалок я справжню панацею від цієї хвороби.
    Проблема в тому що якщо не лікувати мастопатія може перетворитися на щось дуже серьозне. І потім прийдеться чекати на операцію(((( Мене це дуже бентежить((
     
  6. Oresta

    Oresta New Member

    Відповідь: Болять груди

    УЗД -це добре, але в любому випадку спочатко требе обстежитися у лікаря-мамолога, одне має доповнювати інше. Бувають випадки, коли лікар пальпує утвір, а на УЗД нічого не виявляють, тоді може допомогти пункція, або мамографія, якщо відповідний вік. Обстеження треба проводити комплексно і в спеціалізованих установах.
     
  7. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    була вчора на Судовій, у "Центрі здоров*я жінки". мені моя гінеколог сказала зробити УЗД, бо маю проблеми з грудьми після ГВ.
    ...враження жахливі. може спеціалісти там і хороші, але до людей відносяться як до гаманців... прізвищ не знаю. мене оглянув онколог, і зробили, власне, УЗД, за чим я туди і прийшла. обидва симпатичні дядьки років за 50-ть, але... поводяться за схемою "я начальнік, ти - дурак", складається враження, що твоє здоров*я їх в принципі не цікавить, а цікавить лише, чи заплатиш ти їм. той, що робив УЗД, разів зо п*ять на протязі тих кількох хвилин, що я там була, розповів мені, що я не маю права на безкоштовне тут обслуговування. я все намагалась йому донести, що я заплачу, та він не вгомонився, поки не побачив купюру... сподіваюсь, що та постійна балаканина про гроші не завадила йому мене як слід оглянути... слухати мене ніхто не хотів, питання задавались, а коли ти починаєш відповідати - тут же перебивають, мов, це мене не цікавить, чи можете мені того не розповідати... на ці огляди по 5 -7 хв потратила 2,5 год, і вийшла звідти з відчуттям двійочниці, що провалила іспит. :girl_cray:
    добре хоч нічого страшного не знайшли. а на моє питання: "що ж мені робити? мене ж болить!" почула: "якщо у жінки не болять груди, значить то не жінка. доведеться потерпіти до клімаксу"...! :girl_crazy:

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ----------

    забула додати. огляд онколога (5хв) - 70 грн., УЗД (7хв разом з балаканиною) - 70 грн.
     
  8. Kitten_Kicia

    Kitten_Kicia New Member

    Відповідь: Болять груди

     
  9. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, усім дякую за поради!
    Була у Курія на Єфремова, дуже добрий лікар! Заспокоїв мене, сказав, що той біль від щитовидки (гормональний збій). Плюс ще півгодини розповідав мені, що треба обовязково народжувати якнайскорше, але такі речі це не просто пігулку випити.
    Треба ще пройти УЗД у них, але лікарка буде лише після нового року.
     
  10. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    хочу ще додати до попереднього свого посту (може комусь згодиться), що я попередньо (за тиждень) записувалась на то УЗД, бо прочитала тут на форумі, що його роблять у певні дні циклу (медсестра по телефону мені сказала, що на 10-ий). мене гарно записали на 11 год. але то мені майже не помогло, бо коли я зайшла до кабінету УЗД (відсидівши таки трохи в черзі), мене тут же відправили спочатку до онколога, де я відсиділа вже велику чергу, а після - знову ж велику чергу - вже на УЗД...
    і ще: після УЗД дають витирати той гель з грудей дешевим туалетним папером, так що, якщо хтось бридиться, ги-ги, то беріть із собою серветки. :girl_crazy:
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    заспокойте будь-ласка :girl_flag_of_truce:

    в мене груди зазвичай болять перед КД... а цього разу ніц не боліло, КД були нормальні, але коротші, і груди ще досі (вже більше тижня) болять (почали боліти коли КД закінчились..)..

    я маю проблеми з гормонами і нерегулярністю КД, і скидую знову на якийсь збій, чи можливо?
    думаю дочекатись наступних КД і тоді бігти до лікаря, чи даремно панікую?
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Моя гінеколог якось сказала, що біль грудей перед КД це нормально, а якщо його немає то й овуляції того місяця не було.
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    а після? :girl_sad:

    ---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    а хтось може порадити хорошого маммолога?
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Болять груди

    А якщо після - варто перевірити щитоподібну залозу...:girl_sad: бо ніби біль має зникати в перший день КД
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2010
  15. Oresta

    Oresta New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата болі перед місячними це здебіше норма, якщо до 5днів, а якщо болить 2 тижні, це потребує консультації мамолога. Зміни в грудях - це є відповідь на дисгормональні порушення в організмі.
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчатка,в мене отака ситуація:
    десь 2 тижні тому почала боліти одна грудь(тобто вони давно вже болять,ну,але то нормально при вагітності,правда?:)),досить сильно,якраз на 2-й день була в ЖК,то лікар помацала,сказала,що є невеличке ущільнення(сама я його не намацала),сказала прикладати капусту з медом на ніч. За 3 ночі в "капустяному ліфчику" все пройшло.
    і от,вчора знову те саме,тільки тепер біль в декілька разів сильніший,аж ребра болять з того боку,важко доторкнутися:sad: і грудка добре промацується,тобто є набагато більшою,ніж тоді:sad:
    може,знаєте якісь способи лікування?
     
  17. talja

    talja Member

    Відповідь: Болять груди

    Нарешті і мене чоловік відвіз до доктора в ракову лікарню, бо сама все не наважувалась, а час ішов груди болять особливо права. Потрапила як у музей, добре що попалась якась хороша медсестра що провела мене, а то так сама б ніколи не знайшла того лікаря - приймає на п'ятому поверсі, кабінет на другому! Для огляду все ж ми вернулись на п'ятий поверх, по дорозі він не сказав ні слова, а в мене і так настрій не дуже, мишки шкрябають, от подумала ще влечу в кругленьку суму, тут прості доктори беруть а то зам головного лікарні!
    Дякувати Богу мої найстрашніші переживання не справдились, начебто все добре, сказав робити огляд між циклами щомісяця, раз в рік у хорошого спеціаліста, а після сорока на томограму. Ще я думало що та юшка що з'являється коли надавлюєш на сосок це ще залишкове після годування, він сказав що це вже буде до клімаксу, тільки якщо у ній з'являються кров'янисті сліди то бігом гнати до доктора, це дуже зле! А так якщо груди трохи болять немає в цьому нічого поганого!
    В кінці вирішила розрахуватись із ним, а він будьте здорові, до побачення! І так і нічого не взяв, хоч я наполягала, от була здивована, це другий доктор за все моє життя що нічого не взяв!
    Наші знайомі ходили до нього одна на повірку, друга за компанію, так от та що хвилювалась в неї все добре, а коли оглянув ту що за компанію, то відразу відправив на деякі аналізи у них бо щось виявив, от так у житті буває!:girl_in_dreams:
     
  18. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата може дурне запитання, але в се ж задам, а якщо йти на огляд то вже не залежить який то день циклу чи теж має значення?:girl_blush2:
     
  19. talja

    talja Member

    Відповідь: Болять груди

    Залежить, іти потрібно у такий час як до гінеколога на огляд, десь по середині циклу, у кожного він свій. Я прийшла трошки пізніше то доктор правда оглянув мене та наголосив що наступного разу приходити коли тканини мягкі, тоді огляд найкраще робити, бо мене під кінець циклу при огляді поболювало, а доктор казали раз прийшли то прийдеться потерпіти! :biggrin:
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Десь три роки тому я теж стикнулася з сильним болем у правій груді. Після самообстеження виявила затвердіння. Звернулася до хірурга на Топольній. Сказав,що підозра на мастопатію і відправив на Броньову до Цьолко. Той подивився і сказав, що це пов"язане з гормонами, треба вести як тут вже хтось казав "незахищене" статеве життя. Виписав здається йодистий калій чи натрій. І пояснив, що те що груди наливаються перед місячними і болять це нормально. Декілька разів ще у нього була, по тому самому питанню ( дуже вже я переживала), але завжди заспокоював і відправляв додому. Ніякі аналізи не здавала і узд не не проходила. Думаю вони направляють коли є якісь підозри. Доречі пила ще Мастодінон, але він не допомагав. А зараз ніби прийшло все в норму. І ще тут мова була про те, щоб перевірити щитовидку, то Ней-Гоцко сказала те саме: виходити заміж, вагітніти і все пройде.