Бородавки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Furore, 31 Серпень 2010.

  1. Oksana Kotelko

    Oksana Kotelko New Member

    Відповідь: Бородавки

    Я випалювала, правда давненько, в клініці на Чорновола. А потім мама вичитала один народний спосіб і всі бородавки на руках і підошвах зійшли. З тих пір вони мене вже не мучили)))
     
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Бородавки

    Novyzna, я теж його читала і направду хотіла випробувати, але якось все не могла зрозуміти як це втілити в життя, оскільки користуюсь тампонами. )))))))))
    Там ще якось на яблука, картоплю заговорюють, мені здається, теж би мало помогти. ;-)
     
  3. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Бородавки

    О про клініку на Чорновола я писала. Жах кустарні методи.Після випалювання обовязково потрібно після повного загоєння іти дивитись по компютеру чи залишились "корінці".
    А щодо народних методів ми пробували часник, чистотіл і ще купа всього. Результат нуль.Час минав бородавки ставали більшими і болючішими (часом навіть починав храмати, бо мав дуже болючу на нозі) Син дуже комплексував бо на руках також мав, постійно ховав руки щоб ніхто не побачив. Тому ми вирішили їх припалювати.
     
  4. Novyzna

    Novyzna New Member

    Відповідь: Бородавки

    ну от і мені слабо уявлялося, як то краще зробити:))
     
  5. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    В малої була бородавка в кінці великого пальця. Я щось спочатку не звернула увагу, думала може саме пропаде, а бородавка підросла, став такий величенький жорсткий горбик, мала почала жалітись що дітки їй не хочуть давати ручку. Купила в аптеці Колломак, мазала як написано в інструкції за тиждень бородавка відпала, вже й сліду нема.
     
  6. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Бородавки

    В мене була бородавка на носі, я з нею ніяк не боролась, доки одного разу не здерла випадково в ванній, не роздумуючи намилила дігтярним милом і вже місяць як нема.
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    Дівчата, ну ви смішні ))) Та ватку покласти на пару хвилин.
     
  8. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    в мене також, випалила за 5 хв в клініці Жанві на Лиаківській. 30 грн. Правда пекло, але нічого тепер красота. навіть сліду не має.
     
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    Хто має досвід видалення бородавок з голови? Я випадково у брата побачила три штуки, вони мені дуже не подобаються, аж мороз по шкірі:girl_impossible:
     
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    Спробуйте порадитись з лікарем про цей Колломак, вище згадували його. Дійсно дуже хороша штука, то все безболісно проходить і ніяких лейкопластирів навіть не треба. Кілька раз помастив і бородавка сама відпаде. Знаю з власного досвіду. Він дорогий, але того вартує. Ще і з мозолями справляється.
     
  11. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Бородавки

    Я тільки минулого тижня випалила собі 3 бородавки на пальцях "супер-чистотілом" (продається майже в усіх аптеках, дуже дешевий, правда чистотілу в ньому немає, це тільки назва). Розпарила, трошечки потерла пемзою (бо перед тим пробувала просто так наносити - і без ефекту), нанесла по крапельці і дала висохнути. Бородавки почорніли. Одна вже повністю загоїлась, інші поки що просто підсохли
     
  12. LinaD

    LinaD Member

    Відповідь: Бородавки

    Вирішила поділитись своїм досвідом. Боролась декілька років.
    Спочатку була одна бородавка на великому пальці ноги і одна на стопі (підошвенна..навіть спочатку не здогадувалась, що то бородавка, думала мозоль.)
    Почала з косметолога в нашій косметологічній клініці державній, на Чорновола. Мені бородавку на пальці припалювали азотом. Жах. В житті би не погодилась ще раз на таке...а черга там була велика, люди ходять на те катування. Потім два тиждні ходити не могла, так як утворився великий волдирь водянистий, взуття не могла взути. Потім все засохло..зажило за місяць...і а цьому місці уторилось ще 6 штук!! На стопі теж розростались. Під час вагітності нічого не робила, а потім виводила чистотілом...пекло, темніло і теж волдирі були. Потім купита Папілак. Не пекло...виводила пару місяців. Теж не помогло. Їздила по багатьох космет.клініках...і всі в один голос говорили, що азотом виводити - єдиний варіант. Але підошвені виводити таким чином важко, ходти ж не зможу, а в мене мала дитина. Та і боляче. Дійшло до того, що на підошві було скупчення близько 25 штук, одна біля одної.
    Випадково, з проблемою на лиці, попала на консультацію в дорогу приватну клініку, яка в основному спец.на пластичній хірургії. Подивившись на плямки на лиці, вони сказали, що це плоскі бородавки. Я сказала, що в мене ще підошвені вже близько 6 років і я не можу вивести. Хірург посміхнувся, написав на листочку "Слкодерм" і сказав "Пробуй". А на лиці сказав тільки лазером, щоб не експерементувла. За консультацію навіть гроші не взяли...тому я скептично до того віднеслась. Ще запитала в аптеці ціну тоо Солкодерму - 208 грн. Ні, думаю. і так вже багато потратила. Але коли мене вже конкретно дістало..купила. Там одна маленька капелька в ампулі. Я намазала відразу всі бородавки на стопі і на пальці, що були. Нічого не пекло і не боліло...ну може ледь пощипувало. І нічого...Але чере тиждень утворився струп на місці бородавок - тверда мертва шкіра чорного кольору. Потім все відпало..були розові плями. А зараз гладенька шкіра і жодного сліду. Я повірити не могла, що все так просто і за один раз безболісно можна зробити. Не знаю, чому в клініках так мордують і знущаються над людьми тим азотом, якщо є інші методи. Чи то мені лише той препарат допоміг. Бо відгуки про нього не всі такі втішні. Тому пишу як свій особистий досвід.
     
  13. figurova

    figurova New Member

    Відповідь: Бородавки

    LinaD, скажіть, будь-ласка, як Ви вирішили проблему з плоскими бородавками? бо маю підозру, що в мене теж щось таке...
    дякую!
     
  14. ndovgalyuk

    ndovgalyuk New Member

    Відповідь: Бородавки

    Можливо комусь буде цікава стаття лікаря Комаровського -> Бородавки
     
  15. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Відповідь: Бородавки

    Підошвенну колись вивела пластиром саліпод. Розпарювала ногу, клеїла пластир проти мозолів... знімала бородавку частинами... добре, що пару днів мала можливість не виходити на вулицю. Не легко це далося, тому аж так рекомендувати не буду. У ті части навіть не знали, що існують підошвенні бородавки. Я думала, що це мозолі такі.
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    Бородавки можна видаляти лазером, швидко і безболісно.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    Вчора видаляла бородавку азотом. Процедура малоприємна, палець трохи пульсує. Казала лікар, що має утворитися такий водяний піхур, але його нема. То так може бути? Та бородавка мене так дратує, що мені здається, що я вже не позбудусь її.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    ну так, приємного мало. але тут так всі жаліються, хоча для мене то було просто неприємно, а не страшне як болить. якби знала, що то вони звичайним азотом роблять, то і сама собі зробила би (в універі в лабі можна було азоту взяти).
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member


    Ну я ж написала малоприємна, а не страшенно болюча)
    Яка ймовірність, що вона пропаде? Чи то в мене фобія, що я її ніколи не здихаюсь?
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Бородавки

    В мене теж був бородавочний період років у 20 , якось сіла попахувала а в мене іх 27 шт на руках - фу фу . Завжди знала що допомагає чистотіл , я просто запарювала його і пила зранку , ввечері і коли хотілось пити. Може місяць може більше і в один день дивлюсь а іх просто нема і навіть місця де вони були без сліду , вони ніби залізли назад .
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2014
    • Інформативно Інформативно x 1