Бородавки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Furore, 31 Серпень 2010.

  1. bonato

    bonato Member

    О, ні, в державну поліклініку тільки за довідками:) я на власному досвіді знаю, як вони можуть лікувати не те що болить:)
    Та й на всі 100 підтримую вислів лікарів "Будемо лікувати, чи хай живе"
     
  2. Bize

    Bize Well-Known Member

    Це вже залежить, до якого лікаря ви попадете) я теж лікувала бородавки, і в державній це можуть зробити.. прикро, що поганий досвід і враження після некваліфікованих лікарів впливають на те, що ми мусимо до останнього терпіти якусь хворобу, а потім не знати, куди йти.. Адже існують і лікарі, які дійсно знають свою справу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lanika

    lanika New Member

    потріть картоплею. а перед цим позрізуйте. Ще на весні допомагає чистотел, частіше мастіть.
     
  4. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Я радилась з лікарем. Випалення азотом не дуже мені радив, порадив саме Колломак. І ще якусь процедуру, я так зрозуміла холодом. Про аптечний "Чистотіл" сказав - категоричне ні. Це кислота, дуже виїдає і треба з таким ну дуже обережно. Ось думаю купити собі той Колломак і пробувати вивести свою бородавку.
     
  5. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    і як успіхи?

    Дівчата ,в мене ще є таке питання:
    я за своє життя ніколи не мала бородавок ,та й близько не знала що з тим робити.
    але 3 роки назад я вийшла заміж. у мого чоловіка були в студентські роки . потім (може я наївна та вірю у всяку фігню)але подивився відео Чумака (на той час був типу цілителем), вони почали пропадати.зараз від них і сліду немає.
    і от тепер у мене почали проявлятися.
    не хочу сказати шо це перейшло мені при контактах.але чи може таке бути?
    може це щось у мене з*явилось у крові?
     
  6. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Бородавки - це як раз контактне захворювання, вірус. Якщо бородавок багато, то треба щось приймати в середину (гропринозин, пропринозин), знешкоджувати вірус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Це вірус. я з борода віками зверталася до Фрайта на Коновальця, то обробляв азотом і прописав польську мазючку (забула як називається), власне наголосив, що вона краще від коломака і дешевша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Мій старший вічно щось підхопить. Замітила я якось давініше на личку у малого маленькі не то прищики, не то якийсь наріст, було не багато, може 3-4. А тут минулого тижня лежали ми з мальоком на пляжі, я почала роздивлятися ті "прищики" і замітила, що вони почали з!являтися в інших місцях на личку. Пішли ми до дерматолого і вона сказала, що то вірусні бородавки. Назанчила курс лікування і зовнішньо, і внутрішнь, розказала про гігієну, тобто все прасоване, протерти всі речі, якими малий начастіше користується спитром, казала, що до місяця часу мине. Також казала, що таке часто зв!язане з активним ростом дітей, імунітет ослаблюється і всяке таке чіпається...
     
  10. ljudviga

    ljudviga Active Member

    до кого можна звернутися, щоби порадив лікування внутрішньо? Бо за місцем проживання відправляють до госпрозрахункової лікарні (яка біля гот.Львів), а там тільки азотом і нічого не призначають внутрішньо.
     
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Моїй доньці призначив лікар-дерматолог Черняхівський, колись був зав. відділенням в госпіталі, потім в поліклініці біля Краківського. Де тепер не знаю.
    В малої тоді почала рости бородавка, що була в неї на руці з 2-х років. Припалили на Коновальця азотом, а воно, зараза, потім по цілій кисті дрібнюсенькеми обсипало. Пішли до того лікаря, він електроножем випалював і таблетки прописав. Лікар на Коновальця сказала, що дарма і випалював, і таблетки, бо ми до неї після того ще раз ходили. Вона прописала Дуофілмом мазати. Пройшло.
    Так що раджу вам знайти толкового лікаря, а не наполягати на ліках. Бо може воно і не треба зовсім.
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2016 ---
    На Коновальця Бондарчук Людмила дуууже толкова.
     
  12. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Дуже дякую!
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка, а де це на Коновальця (недавно у Львові)? Бо хочу зі своїми задавненими щось робити. На руках вивела чистотілом, а от на ногах жах(
     
  14. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Підкажіть до кого звернутись???, суть в чому, в моєї малої виступив прищик на бороді, вона його дерла, не давала зажити йому. Я і мазала його, і клеїла пластиром, але...замість нього виступила бородавка. Сама не проходить, мала її рухає. Тепер ще капельки крові звідки почали текти. (( Що робити??
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Купіть дуофілм, гарна штука, я так колись собі вивела.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я ним собі мазала десь місяць, в мене на руці плоскі маленькі бородавки були, то спершу виглядало як ніби то вони щезли, але пройшло пару місяців і вони відновлюються. Можливо я мало часу мастила, незнаю.
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Комусь допоміг вартнер кріо?
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні, дві пачки пішло :sad:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    А що допомогло?
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Наразі більше нічого. Настроююсь на чистотіл з аптеки. Я одного разу так собі вивела. Обмастила кругом бородавки жирним кремом, зробила такий бортік, щоб чистотіл не витікав і так сиділа, докапувала, поки не виїло до крові. Зажило і не стало. Тепер готуюсь, бо боляче дуже. Пробувала той Вартнер, як мертвому припарка.
    Декілька років назад чоловік з старшим їздили в шкірвендиспансер рідким азотом випалювати. Допомогло, але треба декілька разів поїхати. 5-10, вже не пам‘ятаю. Де я то маю на це час?
    Вони також перед тим пробували в Параскеві якою фігньою виводити, лише купа грошей стратили. Не допомогло.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1