Брязкальця, прикраси, біжутерія

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем fiesta, 24 Липень 2013.

  1. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Гарні. Але я таке не вмію носити:sad: тож мені хіба подивитися і полюбуватися)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    О, мені вони теж дуже до вподоби.
    А малеча моя захотіла пандору))) Але щось у 8 років купувати браслет такої вартості, як на мене трохи закруто. Тож я їй купила у монпасьє - і шармики вона собі вибирала сама - довольна як слон ходить)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ох, як я вдячна за наводку. Це те, що я вже рік шукаю!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Якщо ти Soft Gamine, то саме такі браслети і показані ;)
    Роман Мідний добре в своєму відео про типажі Кіббі писав, що дуже добре вони працюють для прикрас.
    @OxyFoxy Знайшла в інтернеті їх сторінку. Ну то не всім такі підійдуть.
     
  5. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ви праві - не всім. Я навіть не знаю, чи мені підійдуть, але я не "сорока", прикрас завжди мінімум. Щось на кшталт Pandora мені дуже чуже, зразу здається, що дуже кидається в очі і всі бачать як мені це не пасує. А тут лаконічні такі браслетики, ще й шкіра мені приємніша, ніж метал. За типажем не знаю, хто я...

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю де спитати...Тому питаю тут.
    Маю проколені вушка. Але від вагітності і до сьогодні, тобто десь 3,5 роки не одягала нічого у вушка. тепер хочу спробувати. Але боюсь)))) Як то ту процедуру провести? А якщо заросло? Треба з благородних металів спершу щось вдягнути чи можна просту біжутерію?
     
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Я теж десь 3-4 роки не носила кульчиків, то дірки заросли і кульчики не пролазили. Тоді доводилося купити тонкі дитячі срібні кульчики (такої завкругленої форми, щоб не було гострих кутів) і деякий час їх поносити (враження було таке, що я ті дірки заново пробила, навіть кров була і мочки вух сильно набрякли). Також протирала спиртом і кульчики, і мочки вух. Але то все індивідуально, в мене організм не сприймає жодної біжутерії, ношу срібло.