Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    я щось не можу уявити як то вертикально дитина дотягується до циці? голова ж лежить над грудьми?)
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    а цицю припідняти ніяк?
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я трохи попускаю лямки, мала аж сама голівку туди тягне-згинає, ну і я маю
    .
    Хоча мені здається, що навпаки легше, коли там менше того "добра"

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    а в такому віці кілька разів вдавалось погодувати в сзк, але в позі колиски. Так щоб часто не практикувала, не було потреби.
     
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ми часто годувалися на ходу і в слінгу і в ерго. Просто одразу стараюся не надто високо мотати, цицю припіднімаю, ну а мала голівку трохи схиляє. Навчилися так після 4 місяців.
     
  6. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ми гамаємо цицю давно усюди) І навчилися в слінгу , я теж раніше не уявляла , як то не розмотуючись , не витягуючи малявки з слінгу можна годувати?) Можна, головне спробувати, найзручніше мені в сзк. Йдучи не виходить- та цікава дівчинка мусить все по розглядати.
    Єдине в чому була впевнена, що не буду годувати в маршрутці. Ага, у вівторок їдучи з центру , Аня просто запхала головку до грудей, ручками шпортати, солодко засміялася скалала "ммм" і гарненько гамцяла до зупинки. Ось так, не мама тим ділом керує:)
     
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    насмішили
    в мене теж там .... не 6 розмір, але це нам не заважає
    трошки послаблюю лямки, або
    та і мала як бачить, що я їй дістаю цицю - зразу спинку скруглює ще більше і дотягується,
     
  8. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я одразу малого на рівні грудей мотаю, мабуть то й не правильно, але без циці в роті в слінг засунитись він відмовляється. Та наразі він дрібний, як стане більший певно теж доведеться ловчитись дотягуватись.
     
  9. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А в мене дебют! Я в п'ятницю вперше годувала в парку на лавочці. Їздили в лікарню на огляд, то годувала біля лікарні на лавці, але без спинки була, то спиралась на чоловіка! Напевно прикольна картина була: я лежу на чоловікові, а Матвійко на мені!
    І назад вертались через центр, вирішили прогулятись, то годувала в парку Франка!
    Ось так:)
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ми вже їли напевно в усіх торгових центрах - КК, Епіцентрі(на лавочках з експозиції), Сільпо, на Південному я навіть маю улюблену кафешку з затишними кріслами. Ще годувалися в Палаці щастя на Франка, в банку, про лавочки на вулиці взагалі мовчу. Зараз думаю, яка я була дурна з Яркою - кремпувалась страшенно - тягла орущу дитину додому, максимум могла на задньому сидінні в авто погодувати. Тоді ще не вміла нормально прикласти - годувала завжди в одному положення сидячи, а зараз здається і настоячи годувати можу.Ну і відношення до годуючих зараз якесь привітніше, ніж то було 9 років тому.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А я зараз маю одне місце, де не можу годувати, читати - не хочу...це транспорт громадський. По-перше, якось мены там не комфортно, всы витрыщаються як на безплатний спектакль, особливо в тролейбусы лицем до всього салону...в маршрутці ще роблю виключення інколи:) По-друге: мала вже велика і треба вчити її терпінню, а то просто роздирає мені декольте одягу, де б то не було і бере собі цицю сама - не порЯдок:)
     
  12. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я годую всюди де б не була. Навідь ідучи. Ще ні разу вголову не прийшла думка де б то сховатись, що б менше людей бачило
     
  13. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Дівчата, в кого був досвід походу на весілля з грудною дитинкою? Як це краще організувати? Ми їдемо машиною за місто в ресторан...я щось думаю що то буде катастрофа
     
  14. Dream-baby

    Dream-baby Member

    ГВ - ще один дар природи (2)

    Можливо комусь потрібне заморожене грудне молоко, бо я морозила, а скоро вже йому буде 2 міс, боюсь що воно спортиться, а викинути шкода


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    ми були в 7 місяців, ше повністю на ГВ
    ще й 100 км від Львова)))
    все було нормально, мене турбувала тільки дуже гучна музика, коли дуже голосно було то я або чоловік з малим виходили в фойе або надвір, залежно від погоди (ввечері вже захолодно було) але то напевно я собі придумала з того проблему
    малий почувався чудово і ми з чоловіком відпочили, наспілкувалися, бо нам багато не треба, там танців чи свободи у пересуваннях)))
    ну нам потрібен був візок, все решта як завжди в подорожі

    а коли малий був у вашому віці то ше легше було))) за умови що коліки вже завершилися
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ми були на весіллі коли малій було 3 міс. Все класно, мала у візочку майже весь час спала, хіба по гамати вставала
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    нормально. головне цицьку і памперси не забути:girl_cool:
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Все буде нормально, я тільки такі походи і чекала, були на ювілеях причому 3-х, у вашому віці ,з живою музикою, все пройшло чудово.
    Теж напрягала мене музика, але коли манюня спала, то робили прогулянки по території. Запасіться памперсами, і все буде добре
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ми були з 1,5 місячним Владом – красота! Дитя спало собі у возику, навіть музика йому не дуже заважала, тільки трохи морщився уві сні коли кричали «гірко». Поїв, поспав, на ручках поносили і знов спати. Ну ми, звичайно, до кінця забави не досиділи, але погуляти встигли. Як на мене то найкращий вік для гуляння – десь до 5 міс.
    Вже коли Владу було 7 міс я відмовилася йти на весілля – він би не спав, у возику і на руках не всидів би, а повзати не було б де. А тепер, коли вже бігає знов можна гуляти. :)
    Мені здається що найважчий вік для гулянь на весіллях то десь з 5 міс до року.
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ми були на весіллі у Владових 5,5 місяців. Все було ок)) але візок ми з собою за місто не тащили (то і так було б марно). Були з слінгом. Чудово набавились, натанцювались трохи. Як не спав, то музика не заважала зовсім. А коли спав то гуляла по території, або за столом сиділа (але треба уточнити, що в той період сон В тривав 20-40 хв).
    Єдине що напрягало то стробоскопи. Тоді до танцмайданчику не підходили.
    Якби була нагода, то і з меншим би пішли. То ж такий кайф )))