Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    я думаю то індивідуально, в нас найважчий був десь з 9 міс, бо вже повзав добре і хотів щоб його на землю спустили і дотепер, бо хоче ходити, а ходить наразі за ручку хіба, то спина дорослого довг оне витримує
    от тоді в 7 міс як були, то хіба що менше спав, а так ніяких труднощів
     
  2. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    ОЙ, я всім дуже дякую за поради. Тобто я так розумію, що були і в залі і на вулиці? просто я не уявляла, як то сидіти за столом і їсти, а ти з возиком (що ж че за відпочинок такий). Подруге всі до тої малечі лізуть, і як він взагалі буде засинати від тих всіх емоцій і звуків... В нас коли були за цей час якісь свята, то почерзі чергували на вулиці з возиком (живемо в особняку) , а я хіба забирала малого годувати ну і трошки приносила в компанію побавитись. ( вже подумувала може то когось з батьків брати з собою, щоб забирали малого на той час поки ми з чоловіком будемо "відпочивати".
    А що вдягати мамі? ну тобто мені. Тож треба щось таке щоб як зригне то витерти і не видно...ай коротше в мене голова дурна, щось я себе так накрутила
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    мала темний гольфик для годуючих і нарядні брючки, не беріть дурного до голови
     
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    підкажіть-допоможіть як зробити.
    Не можу погодувати свою дитину на вулиці. поза колиски якась така ненависна їй. тільки відчуває нахил на горизонталь зразу починаються крики і йдуть вони по наростаючій. заколисати відповідно теж не можу. а коли мала не спить то і їсти швидше хоче. якби то я тільки з нею гуляла, а то ще і старший хоче погуляти і 30 хв його зовсім не влаштовують (особливо коли є друзі)
    я вже думала може зціджувати і давати з пляшечки їсти, але як підтримувати відповідну температуру молока? є якісь нормальні термоси?
    які ще варіанти? в слінгу теж спати не хоче. максимум 40 хв і потім виривається так, що просто. тому беру візок, так хоч можу на руках потримати і трошки поставити.
     
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    ми гамали цицю (будучи в слінгу) на Новій пошті- чекали в черзі, потім в автобусі доїдали :), в поліклініці під кабінетом, на моїй роботі (ходили відносити документи), ще нині в Арсені на лавці, на майданчику дитячому - я взагалі не комплексую з приводу годування- треба, значить треба :girl_yes:
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    не пройшло і року))) а я з засоромленої перетворилася в безтурботну)))
    але мені легше годувати перед десятком незнайомих мужчин, ніж перед одною знайомою жінкою))) а про знайоми мужчин то взагалі мовчу, досі від них прикриваюсь
    годувати на людях не напрягає, напрягає коли малий робити перерви і відволікається, а я сиджу "топлес загаряю", а розмір такий, що важко не помітити)))
     
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    мене теж таке напрягає

    але зараз я ту цицю ховаю швиденько в бюстик, а коли вона починає знову шукати - дістаю
    але, чесно кажучи, вже трохи бачу, коли Аня стає якась не така - то пропоную їй пити, або перекусити - і часто обходимось без циці на вулиці години по 4
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    100%. Остання "межа встиду" були власне знайомі. Десь роки з півтора тому :)
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    В мене хоч всі діти до півроку на грудях були, але ніхто "не висів" на циці і не вимагав її істерично. Раз на 1,5-3 години 10 хвилин поцмакали -- і все. То я годую будь-де, ну крім маршруток, але відвертаюсь від глядачів (раз навіть на футболі годувала при 30-тисячному стадіоні))). А коли в хаті хтось є з гостей-родичів, то я все ж таки йду в іншу кімнату. Я не розумію того, коли кобіта сидить за столом, там купа гостей, вона груди (великі!, бо в мене мініваріант, то навіть коли годую нічого не видно) витягла і ше каже, що груди годуючої -- то не жіночі груди.... Мій чоловік від таких жіночок так так ніяковіє, завжди на перекур виходить... А вони ще й кажуть: сиди-сиди, я не встидаюсь
     
  10. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    може, не встигли ще, що то півроку?:girl_smile:
    ну тут залежить як то виглядає, як ті груди мало не на столі, то, може, і не дуже. а як сидіти за столом, дати дитині, прикритися слінгом чи якимось шалем, то не бачу проблем.
    Мені може бути не зручно годувати дитину на людях чи десь на вулиці власне не через груди, а через живіт, який ще не прийшов в форму, розтяжки. Не маю достатньо одягу, який би розщіпався на грудях.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    якщо я йду в таку компаху, де всі - прихильники ГВ до року, "збереження фіігур" чи годування виключно в усамітнених місцях, то я одягаю кофтини для годування. Нічого не видно, а чиєсь ставлення до самого факту годування мені байдуже
    був якийсь такий момент ніяковості - коли годувала Сергійка і вже була вагітна на великому терміні. Але тоді теж мені допомагали одяг для годування і правильна розстановка пріоритетів. Кому було цікаво про тандем і подібне - радо пояснювала. Кому було "противно дивитись на пузату годуючу" - той собі фиркав в своє задоволення далі
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    То я мала на увазі, що до півроку виключно на грудях, а взагалі усіх до плюс-мінус року годувала
     
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Розкажу трохи про себе. Коли народилась донечка я була цілком за ГВ але для мене було дико годувати на людях,дуже неподобалось коли я годувала доню,а свекруха як приїжала могла вилізти на диван і заглядати як я її годую. Десь через місяць я повністю відійшла від пологів, і з донечкою почала довше гуляти, переважно в парку,де вона спала я читала,при необхідності її годувала при тому затравлено оглядаючись навколо чи не йдуть люди,щоб ніхто не бачив цей процес. Потім прийшла.осінь,зима гуляли переважно біля дому і коли дитина хотіла їсти йшли додому. А вже цього літа ми з малишкою багато де мандрували,кілька разів і у Львів їздили,і в Славськ, і дитину довелось годувати і в маршрутці і в електричці і просто на вулиці, бо печивом чи водичкою бажання посмоктати груди на перебєш. За цей рік прийшло розуміння що дитина на першому місці, і краще хай вона тихенько смокче грудь чим буде криком кричати зривтаи собі голос,нерви і привертати увагу оточуючих. Я все ж намагаюсь в моменти її прикладання десь знайти тихіше місце, щоб менше людей було,але не завжди так виходить. Так як завершувати ГВ не збираюсь то вирішила придбати собі пару кофтинок для годування,щоб було не так помітно,що я годую дитину, бо доня вже по суспільним міркам доросла і груди смоктати не повинна.
    За цей рік відбулись зміни в свідомості - тепер я не боюсь погодувати дитину на людях,хоч намагаюсь шукати тихіші місця,але це робиться більш для того щоб не шокувати оточуючих,а ще рамки годування дитини грудьми подвинулись,колись думала що до 2 років максимум,тепер розумію що то не межа, а ще ж можливий і тандем, теж цілком нормальне явище.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    я робила запаси одягу для годуючих, ще вагітною
    зара годую всюди, лиш би моїй дитині було добре
     
  15. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Насправді ті запаси не так важко зробити! В мене є одна тільки фірмова футболка від ашендем для годування, а все решта - гудзики, зіпер, просто еластичні майки чи футболки, а згори кардіган, болеро і т.д. Насправді варіантів купа можна придумати, особливо коли бюджет піджимає - то фантазія розгулюється!)))) Єдине що хочу зараз купити боді для годування.

    Доречі відпишуся як ми відбули весілля - пречудово! Нам виділили віп-зал, і ми взяли свекруху з собою. То вона з малим сиділа, дивилася собі тєлік і їла, а я приходила синочка погодувати.

    Пару разів ми їли просто в ашані на лавці, раз у суші-барі.А ціле літо взагалі кормилися на лавках в парку. Хоча живемо зараз в невеликому містечку, "мала" я всіх хто дивиться в одному місці. Я завжди казала, виходить що "як кобіта курить на лавці в парку - то нічо, а якщо годує - то це вже ужас, як їй не встидно! )))
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2014
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Fashionista

    Fashionista Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Синочку 5 міс і ми повністю на гв, водички-чайочки не п'ємо і тепер з тими похолоданнями стало важко-ми гуляємо в обід приблизно 3 години,перед виходом я годую вдома,потім ідем на вулицю,і десь за годинку він прокидається,трошки полежить в колясочці,трошки на ручках і починає хникати-хоче їсти. Влітку без проблем годувала на вулиці скрізь-лавка,кафе,парк... Тепер всі літні столики вже позабирали,на лавці часом вже і мокро сидіти,і виходить,що після пробудження мумим гнати додому зтб поїсти,а буває що далекооо відійдем від дому... В слінгу не носимся-від народження щось не пішло,що порадити?
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Беріть собі у візок якусь підстилочку цупку і непромокаючу, то й на лавці можна посидіти, і завжди знайдеться якась сходинка/виступка, щоб притулитися на хвильку і погодувати. В мене з візочка був такий прямокутничок, трохи тонкий, правда, але в мене куртка довга, то з одного боку плівка, з другого - махра. Дуже мені пригодилася.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Берете з дому щось підстелити на лавку (я іноді навіть дощовик від возика стелю). Маю знайому яка тримає малого на руках і годує стоячи. В нас такий номер вже давненько не проходить, бо свого кабанчика я вже так не вдержу :) , тому коли геть немає де сісти можу годувати малого просто навприсядки.
     
  19. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Можна, наприклад, зайти в найближчу кав'ярню. Випити горнятко чогось тепленького і дитину погодувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ми їмо лише лежачи, ну не можу я собі так зручно сісти, не виходить у нас:girl_sad: Вже передивилась відео, начиталась вього в інтернеті, як то правильно, всеодно, мені боляче, мала плаче,руди величезні і мякі, потрібно рукою підтримувати. Одним словом капець! Не уявляю я собі, як я буду весною-літом годувати на лавці, хіба лежачи:girl_haha: