Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

     
  2. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    у вашому віці ми теж їли тільки лежачи,вже десь після 3-ьох місяців я змогла дитину годувати сидячи, зараз доці 1.4 годую в будь-якому положенні.І сидячи, і лежачи і стоячи і навіть навприсядки(це коли я присідаю а вона стоїть і смокче)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Досвідчені, що порадите?
    Ходимо з донечкою до церкви щонеділі. Ну раніше це було легко, сиділа собі в візку, влітку теж номано, бігала по вулиці, треба погодувати - сіла десь збоку на лавку і погодувала. А зараз почалося.. Їй вже нудно, довго не може стояти, трохи походить по церкві, а тоді починається "Мама, я циця ням-ням". На вулицю вже не піду годувати, бо буває добряче холодно. Іноді ходжу на сходи, що ведуть на хори, лизне пару разів і вже не хоче. Чоловік каже то припиняти і вчити, що в церкві не їмо. Я з одного боку теж так думаю, та й велика вже вона, точно не голодна, бо їмо перед виходом, а кричить, бо їй нудно. З іншого боку - не знаю.... Вчити чекати? Чи ще виходити кудись годувати, в церкві серед людей таки не буду. Просто бачу, що це суто від того, що нудно.
     
  4. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Заголовок цікаво придумали, але от суть - :girl_claping:
    Папа Франциск закликав матерів оголювати груди в церкві
    За словами глави католицької церкви, якщо немовлята голодні і плачуть під час служби, їх потрібно годувати без вагань. Папа римський Франциск закликав жінок з немовлятами не соромитися оголювати груди і годувати своїх дітей в церкві. Про це він сказав під час служби в Сикстинській капеллі. Як повідомляє The Independent, понтифік наголосив, що діти є найголовнішими відвідувачами храму. "Якщо діти голодні, не думайте двічі – годуйте їх грудьми, тому що вони найважливіші особи тут", - сказав папа Франциск. Він також закликав жінок не боятися осуду за вимушене оголення через годування дітей в церкві. А також не соромитися, якщо діти почнуть плакати під час служби. "Сьогодні хор буде співати, але найпрекрасніший хор з усіх – це хор немовлят, які шумлять. Малюки плачуть, бо їм некомфортно чи вони голодні. Тож годуйте їх", - сказав понтифік.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/svit/papa-francisk-za..._action_types=og.recommends&fb_ref=fb-top-btn
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    немовлята то не 2-річна дитина. я годувала немовлят у церкві, але десь після року -- вже ні. є печенька, яблучка, пий-пий, але не циця
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    а до чого тут 2річна дитина?
    я НЕ відповідала на попереднє повідомлення. просто співпало.
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я ніколи не кремпувалась з годуванням.
    Ромчика годувала всюди і завжди. На лавці, на пеньку, на сходах, в транспорті, за столом...
    А з Даринкою так не виходить. І справа не в мені. Вона не їстиме при посторонніх. Мусимо або усамітнитись, абож ситуацію рятує слінг. В слінгу вона їсть при будь-яких умовах. Просто на руках - нізащо. Ще раніше б не повірила, що таке буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    З нашою Даринкою, те саме ,мусимо бути удвох ,навіть деколи татка виганяємо ,бо інакше не буде їсти і все.
     
  9. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    З моєю тільки з недавніх пір можна домовитися зачекати з цицею, до того часу було нереально, писала вже про це не раз і мені радили зацікавлювати дитину чимось іншим, переключати увагу і просити зачекати до слушного моменту, але це у нас, на жаль, не працювало, простіше було прикласти дитину і уникнути істерики. Зараз теж не завжди виходить, але в 90% випадків вже можу домовитися, що почекає доки прийдемо до дому, до машини
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    І в нас те саме(((( А, якщо ми в гостях, то, спершу, мусить все роздивитись, посміятись, а тоді вже циця. І то, тільки якщо ми лежимо. На руках їстиме тільки вдома і в бабусі з дідусем.
     
  11. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А у нас уже був перший досвід годування поза домом! :) Ми в поліклініці гамали :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ну, власне, 2ох річній дитині вже нудно тому вона просить цицю . Але цьмакне трохи і вже не хоче, значить не голодна, тому в такому віці треба привчати що цицю їмо вдома. Інша справа - коли дитина дійсно голодна, бо вдома не поїла і ви нічого не взяли з собою, то треба давати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Прийшла похвалитись, недавно вибралася з сестрою на прогулянку в центр (ну і звичайно зі своїм прицепиком, куди ж без неї), цицялися в кав'ярні. Була досить приємно здивована, що навіть уваги ніхто на нас не звертав, бо я чекала всяких поглядів 'колючих'. Зате моя бабця була в шоці, кілька разів перепитувала, для її 'совєцкого' світосприйняття годуюча на людях мама - дикість
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Sebamed

    Sebamed Member

    Мій доцік готовий їсти цицю будь-де лише б давали та побільшу та почастіше .Годую при потребі(поліклініка ,гості).Важливо те ,як мама відноситься до цього процесу. Мені абсолютно байдуже ,як будуть оцінювати процес годування чужі люди. Моя кроха на першому місці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Нам всього два тижні, а ми вже встигли годуватися на кожній лавочці в парку))) Навіть моя коліжанка, яка завжди боялася погодувати дитину на вулиці, тепер складає мені компанію))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    на сходах церкви Стенфордського університету ))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Не знаю чи сюди чи в "забилам би" , але дівки, ну навіщо годувати 1,5 річну дитину в церкві ( служба божа триває аж 1 годину) ще й два рази. Ну це ж не немовля. Таку дитину можна чим хочеш відволікти. Ну або на край, відійти десь збоку. Ну але не посередині церкви(((((
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    емм, почитайте дописи вище і на попередніх сторінках)
    мому 1,10 р, якщо невидно лінійку.. ні про яке відволікання не може бути мови, буде істерика дуже голосна
    щодо відходження то теж справа індивідуальна, одні вважають за потрібне відходити, інші ні, то їх особиста справа
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    а ше пше, що оптимістка:girl_haha:
    моя теж скандалить, як не дадуть
    а де можна погодувати, як не в церкві на лавці, бо я шось стояче не вмію
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Моїй 1,7. і в такому віці з ними можна дати раду. Ви до церкви йдете з голодною дитиною?