Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Hruska, 13 Листопад 2009.

  1. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Самі собі суперечите...:)
    То вроді так...але трохи не так...Ой, Зорянівонько, я сама заплуталася, ще й інших плутаю...:)
    П.С.: Цьомчик зловили?
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    я недавно чула отаке - власне на цю тему говорили по новинах, і там казали, ні в кому разі НЕ підписувати ніяких ПОПЕРЕДНІХ договорів...
    може, якщо все ж таки зважитеся, цей допис Вам пригодиться.
    Ще виникла така думка, що подивіться на ті фірми, які й далі зараз ведуть будівництво.
     
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Ну тут всеодно без юриста нічого підписуватися не буде..ТО ОДНОЗНАЧНО!!!

    Я Вам дуже вдячна, звичайно, що пригодиться....я тільки й пильную кожен допис і просто "на вус" мотаю кожне написане слово...:)

    та таких фірм багато...дуже багато...їх взагалі багато є на ринку
    От в мене, працівник з фірми-партнера...купив так квартиру в фірми, яка зареєстрована десь в за Туринкою і на жодному документі не було номеру тел на цю фірму...тим неменше, будинок з невеликим відтермінування здали...люди вже засиляються...
    Я дивом дивуюся, як можна такі документи підписувати... я настільки прискіпливо підхожу до того питання, щоб не попасти на роздоди, а тут люди, на такі афери піддаються і "на коні"...:)
     
  4. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Для мене питання житла зараз також дуже актуальне.
    За цей тиждень передивалась 5-6 квартир (однокімнатних) в старих будинках, ціни зовсім не впали, по 1200-1300 за метр.
    Всі ці квартири були в жахливому стані, навіть ті що писали з євроремонтом просто були трошки чистіші.
    Починаю думати про новобудову , бо тоді буде можливість взяти кредит.
    Але незавершені не радила би купляти бо невідомо що через ту кризу може статися, і їх можуть не добудувати.
    хоча біля мене будують комплекс "Святослав" (це КомфортБуд) працюють там крани-підйомники цілий день.
     
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    То розкажіть як шукали через агенства? То хоч щось з того що бачили хоч капельку сподобалось? Ціну скидають чи ні?
     
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Так, знаю про це...Це елітні квартири...нажаль ми можливості там купити квартири не маємо...ну то до-пори-дочасу....:):):)

    Вітайте союзника в цій справі...я також вже передивилася тих квартир стільки... але й справді вони в такому стані, та й не так дивує той стан, як ціни...такі ціни деруть, за справжні халупи...
    А на рахунок кредиту, то я щось йому більше не довіряю чим забудовникам...може тому, що на термін менший з забудовником оформляєм угоду, а не на віки...та й судячи з попередніх дописів, все ж є задоволені з інвестування, а з кредиту задоволених я не знаю...
    Маєте ще якусь інформацію про КомфортБуд?:)
     
  7. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Шукла через Ваш магазин.
    Вибирала по районам і щоб був старий будинок, і звичайно щоб ціна підходила:girl_crazy:
    Кажуть що торгуються, але думаю це 1000-масимум 2000.
    Нічого не сподобалось, якщо було нормальне плануваня- то будинок жахливий, вулиця. а якщо гарний будинок -то квартира без кухні(кухня в коридорі) або без ванни, і без можливості встановлення.

    на жаль, ні.
     
  8. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Стосовно новобудов, то рік назад нам ріелтор казала, що на кожен кв м. потрібно додавати зверху в середньому 600 $ на ремонт. Ну ремонт можна також поступово робити , але як собі зробеш так і будеш жити , бо зараз у нашому під"їзді теж продають квартиру, кажись 70 тис. 68 чи 70 кв.м. але там ще гірше ніж нульовий цикл , всю сантехніку міняти треба, стелі аж чорні , там жили алкоголіки , мені бридко було туди заходити , так тут ще більше напахатися ьреба щоб той хлам винести .
     
  9. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Марянко, тут ти неправа. Якщо підходяща ціна і є всі комунікації, то той хлам - дрібниці..:) Все з часом робиться:)
    :y::y::y::y::y::y::y:
    це точно...це така їхня "фішка"...

    Ой, які ж Ви праві....
    Ну для чого та квартира потрібна, як в ній нема, де помитися...:girl_haha:
    і смішно і грішно...чесно...:girl_haha:, а такі гроші гребуть...
    ну і хіба не вихід - інвестування в будівництво..???
     
  10. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    так в тому то і справа , що там міняти все треба і паркет (а це знову ж таки гроші зривати і стяжку наново робити), повністю усю сантехніку , балкон прогив ...ну роботи не початий край.
     
  11. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    напевно так.
    але так хочеться мати свою квартирку вже і негайно :girl_cray:
    а не чекати коли вона збудується....
     
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Йой, Бонко...то Ви кому кажете мені???
    Та то я ще всім розкажу, як марю тою квартирою....
    Так емоції скрутити....все в нас вийде...ми ж не сидимо без діла, а чітко притримуємося певного плану...свого плану...:):):)
    До кого перше йдем в гості, до Вас чи до мене?
     
  13. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Але ж зараз ціни на нерухомість впали. Може варто якраз пошукати на вторинному ринку? В Рівному, для прикладу закінчили будівництво 2 об’єктів (справді гарні будинки в хороших районах), то в центрі величезні банери висіли (допродували останні ))))) квартири ) за 750 / за 1м.кв.
     
  14. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Вони впали в порівнянні з тою першою хвилею інфляції, а так то з протяжністю в 2 місяці по 0,5% зростають...:sad:

    Ви, Ластівко праві...але в новобудовах квартири по 50 м кв...і таку суму відразу важко найти...позичити ще важче....
    Врахуйте, ще той фактор, що то Львів...тут ціни в 10% вищі на ВСЕ!!!
    Я не хочу показатися категоричною і заперечливою...я просто маю на увазі, що такі варіанти, як ви запропонували є стандарнтими і накладними для молодої сімї...тому стараємся почути якісь поради на не стандартне вирішення цієї проблеми...:)
    Що ви думаєте, на рахунок справи з будівельними компаніями?
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    я б не сказала що впали 750 доларів тепер це все рівно більше ніж 1000 доларів рік тому. А зарплати залишилися такі ж ...
     
  16. бусинка

    бусинка New Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Коли розказують, що ціни на нерухомість впали і пропонують на первинному ринку 1100-1300/1 м кв. при теперішньому курсові,то я від радості не знаю яку квартиру хапати:xaxa:
    Щодо акцій, розпродажів, то, як правило, виявляється, що то залишились 4-х-5-ти кім. апартаменти, вони на банерах забувають про це повідомляти
     
  17. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Пишу з власного досвіду. Хоча нам в цьому плані просто дуже повезло, навідь не просто дуже, а таких слів не має, але скажем так це не відноситься до справи.
    Я перебиралась з квартири на квартиру 7 років. І навідь не сподівалась на вирішення квартирного питання.
    Перед початком кризи ми вже шукали житло 2 роки. Ціни і взагалі все просто не підходило. Грошей відразу так немає, думали наважитись на кредит(це за місяць до кризи). Буду відвертою і свою історію розкажу як є бо по іншому ситуацію не передати і не пояснити як все відбулось.
    Кватриру вирішили не брати тому, що вартість квартири майже така сама як і вартість нормально будинку.
    Знайшли будинок, почали виробляти докумени на кредит. Але відбулось велике АЛЕ.
    Я роблю для близьких і родичів розклади на Таро, але собі гадаю дуже рідко! Але в цій складній ситуації вирішила подивитись, чи робимо ми все правильно чи ні!
    Все показало, що ні в якому разі ми не маємо робити кредит і рухатись взагалі!
    І це було рівно за місяць до початку кризи!!!
    Я тоді не могла зрозуміти, чому не потрібно брати кредит. Для мене це була загадка. Я була в такому трансі і навідь в депресивном стані. Але все ж таки вирішили почікати.
    Як криза почалась ми все зрозуміли. І буди вдячні долі в всьому що відвело нас від краю прірви.
     
  18. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Щоб не закінчити історію на сумній ноті розкажу продовження.
    За пів рок до кризи ми дивились будинок, який на той момент коштував 90 000у.о., ця сумма для нас була та і є просто не реальною!
    Але знову було але! Коли ми його дивились я зрозуміла шо ця стара хатинка моя. Коли ми намагались завезти машину сигналізацію заблокувало на 20 хвилин і ми не змогли завезти машину. Ми так і стояли перед цим будинком пів години. Це взаімне тяжіння відбулось!
    Тоді я сказала чоловікові що це наш будинок.
    Але як? Яким чином? 90 000 грьобаних баксів це щос явно не підходяще!
    Я знову зробила розклад на Таро щоб зрозуміти що і як. Там було сказано, що потрібно чикати і все буде добре.
    Але я не повірили і знайшла будинок який ми намагализь взяти через кредит, і слава Богу так і не взяли.
    Ріно через рік, коли криза вже була в самому розпалі і я вже забула мріяти про будинок чи будь яку квартиру, бо хрест на кредиті і хрест тому що грошей в любому випадку немає!
    Але якось ми їхали по трасі і я згадала про цей будинок. Я попросила завернути, бо ми як раз проїзжали недалеко від нього. І поіхали ще раз глянути на цей Мій будиночок!
    В будинку нікого не було і ми зайшли до сусідів і попросили телефон власників. Сусіди нам його дали.
    Після дзвінка власникам я зрозуміла, що вони знизили ціну до тої ЯКА В НАС І БУЛА!
    І ми Ще поторгувавшись ще знизили йього вартість і без посередників його такі купили!
     
  19. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    І зараз незважаючи ні на що ми живем у власному будинку! Хоча ніхто навідь і не сподівавься на позитивний кінець цієї ситуації!

    Тому моя перша порада ніколи не здаватись!
    Друга - слідкуйте за знаками які несе вам доля! Ми часто густо слухаєм логіку (як і я намагаючись на перекір всьому взяти кредит). Дивіться за всім що і як іде! Ніщо не буває просто так. Навідь погане іде тільки тому що нам потрібно щось побачити, але ми все одно робимо поіншому як ми хочемо.

    А вже порада по суті цієї теми - шукайте будинок (навідь дачу)! Якщо чоловік має руки купуйте ділянк і будуйтесь! Якій би поганенький будинок не був він вже тільки Ваш. Відбудуватись по трошки можна завжди. Так і ми робимо.:girl_crazy:
    Якщо є машина можна поїздити по міських радах і попитати голову і жителів села хто і що продає. Повірте люди в селі все один про одного знають. Це трошки напряжно, але ліпше ніж платити 3-5% маклерам який нічого не робить окрім того що покаже вам нерухомість. Я і їх розумію - всім жити треба. Але культура цих послуг у нас дуже низька. Дуже рідко можно зустріти порядного маклера який допоможе вам з оформленням усіх документів.
    Тому шукайте власними силами чи тільки через знайомих маклерів!
    Це займе ваш власний час і багато сил, але потім все це відплатиться 100 разів!
     
  20. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Тому як називається тема, так і потрібно робити!
    Але не всі зможуть, тому що труднощі людей лякають.
    Як будинок? Як за містом? І т.д. і т.п. Мя, мя, мя)))
    Але гірше страху буває ільки сам страх!
    Головне вірити в ліпше, бо все так і є. Все що не є Все на краще. Практика показує!!!