Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Hruska, 13 Листопад 2009.

 1. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  Дівчата, а що скажете про Конопницю? вартує там дивитись нерухомість..
  я щось геть не орієнтуюсь..
   
 2. Ulianusia

  Ulianusia Well-Known Member

  Конопниця,як на мене,досить непоганий варіант-добрий доїзд,і не дуже далеко....минулого року дивились там ділянки,то мені сподобалось там.
   
 3. flame

  flame невгамовний експериментатор

  ми, коли шукали собі житло, теж дивилися там, але в 2008 році, за рахунок того "царського села", ціни були просто невиправдано захмарні. Може за роки щось змінилося.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Ulianusia

  Ulianusia Well-Known Member

  Було дешевше,ніж в Підрясному,але майже всі ділянки без комунікацій....хоча,може,то і не проблема.А от громадського транспорту там значно більше-то плюс немалий.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  я наразі дивлюсь дачі. в оголошенні пише, що дачі на території села.. котеджі ми не потянем. а кредити для мене страшні.. а порадитись не сильно є з ким. бо батьки суб)єктивно оцінюють. а чоловік в мене не місцевий.. ( з батьками живуть брати якшо шо.)
   
 6. Merry

  Merry Well-Known Member

  Дівчата, в кого які думки на рахунок Ковирів що по ліву сторону як їхати зі Львова (дачні ділянки) ? Ніби там є досить вже забудов, ціна адекватна і близько до міста. Але лякає відсутність інфраструктури, тобто магазину хоча б.
   
  Останнє редагування: 19 Березень 2017
 7. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  Там мільйон забудов, але то все переважно старші люди, які то будували ще багато десятиліть тому
  Нук вам на дачі ніхто магазине не поставе, але ж там пару метрів у бік Львова -- і в Солонці уся інфрастуктура. Ми там поруч -- але по правий бік, у лісі -- отам реально немає інфрастуктури, але це нікого не лякає -- бо ліс, краса
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Ulianusia

  Ulianusia Well-Known Member

  Дівчата,хелп!!!де можна купити по добрій ціні бруківку на подвір'я?
   
 9. woolf

  woolf Well-Known Member

  Озон у Городку - найбільший вибір, Магік - не була, але теж велике виробництво. Пам'ятайте, що починається сезон, тому на певні форми може бути черга.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Дівчата, хто знає, де купити дошки на каркас будинку по низькій ціні? Треба дуже багато, а те, що сама знаходжу ціною не радує:girl_sad:
   
 11. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  --- дописи об"єднано, 23 Березень 2017 ---
  а які саме та дошки треба -- чорнові ж, правда? і якого розміру?
   
 12. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Треба і брус, і звичайні соснові дошки, рейки різної довжини і діаметру. Це не чорнові. На каркас, крокву, гараж. 200*100, 200*200, 150*80, 150*150, по 2, 2,5, 2,8, 3, 4, 5, 6, 8 метрів. Треба 50 кубів того дерева.
   
 13. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  @raspberry , ну 50 то ще не
  спробуйте подивитись в Солонці, десь р-н Оазису--там була пилорама, бо всі магазини будуть дорожче..хоча пиломатеріали у вас різнопланові... але спробуйте..
  Ще погугліть на Федьковича офіс є, а сушка в них десь р-н старого Епіцентру.. притензій до їх "лісу" ми майже не мали..ціни були середні.
  згадала--"Тоаніс" фірма.
   
  • Корисно Корисно x 1
 14. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Завтра поїду, бо в неті ніц не гуглиться.
  Тоаніс - нема прайсу, завтра буду дзвонити, дякую за наводку:girl_smile:
   
 15. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  Мож кому згодиться. Є купа дачних кооперативів за готелем Катерина. Ми заїжджали з кільцевої дороги..і там багато жилих будинків..
   
 16. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  дівчата. хто в курсі про будинки з брусу оциліндрованого, який термін експлуатації будинку? чи можна будинок добудовувати з іншого матеріалу? чи тільки має бути брус. Можливо хтось порадить хорошого спеціаліста для консультації, чи з власного досвіду розкаже.. Чоловік каже -що це будинок для тимчасового відпочинку. а не для проживання. і він пожежонебезпечний..і .. і.. короч не хоч нічо слухати на ту тему, ( я пригледіла будинок з брусу. район мені подобається але трохи мала площа і не знаю чи варто збитись з тої теми і шукати далі. чи можна якось розрулити)
   
 17. Raven

  Raven Мама малятка

  варто робити високий мурований перший поверх, а потім брусом добудувати. Чоловік допитувався у всіх дерев"яних садибах, де ми відпочивали, бо сам хотів такий будинок. В середині тепло, від пожежі ті колоди бробляють спец. розчином, час від часу їх тре тим промащувати і ше якоюсь мазючкою від шкідників. Якщо плануєте більше поверхів, то тре одразу проектувати.Свекрів колега замовив собі такий будинок готовий, типу привезли як конструктор і склали, 7 років тому і ніц тому будинку не є, гарно виглядає, живе там і задоволений.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  то вже готовий продається..такий малий. тому питаю.
  ми відпочивали минулого року пару днів в такому.. то був холодним. тобто на вулиці було тепліше..
   
 19. Raven

  Raven Мама малятка

  так готовий, там обов"язково в стик балок утеплювач давати, тоді при розсиханні деревини не буде шпарин. Є ще конструкція типу балка+утеплювач+облицювання. Той будинок точно теплий, бо ми в ньому взимку жили в горах на відпочинку.
   
 20. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  я ма
  ла увазі. що примітила готовий на ділянці вже стоїть..