Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Hruska, 13 Листопад 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Якраз навпаки. Якби тоді не купили, то і зараз би мусіли перечекати поки кредити не будуть давати.
    Крім того, намагаюсь хоч якусь інформацію для вас написати, а ви якісь суперечності шукаєте...

    Ми коли купували, то теж шукали в старому фонді, маленьку площу. То ТАКОГО надивилися... Я гонила по тих хатах десь півроку, по кожному оголошенню (були і без вигод, і півпідвали, і мансарди, і з входом в кімнату через ванну....). Потім ті оголошення вже напамять знала іходила тільки по нових. Ще було таке, що тільки щось сподобалось і хотіли брати, а вже хтось дав завдаток. Тоді взагалі квартири, особливо маленькі розгрібали. Але таки знайшли те, що нас влаштувало. Терпіння і бажання!!!
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    До речі, як варіант - гляньте нерухомість не в самому Львові а в околицях. Якщо є машина, то проблем нема.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Вибачте будь ласка, якщо дала так подумати....:)
    Насправді ми кожну пропозицію розглядаємо...:)Може це вже дався в знаки мій "міні-депресняк" з цього приводу...Вчора мене трохи підбадьорили форумляночки і сьогодні я з новими силами "підхожу до цього питання"....:)

    От власне, що ті гроші, за які могла б бути машина "чекають" на свою основну місію - квартира...:)
    Але варіант з будиночко також мені подобається...треба його розглянути детальніше..
     
  4. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Yansa, ви повнісю праві....
    Страшно йти на ризик....на всякі аванюри....Але якщо перебороти цей страх і не сидіти без діла, а шукати-шукати-шукати...то результат, як говориться "на лице"...як у Вашому випадку...:)
    Щиро за Вас рада, що в Вас все вирішилося позитивно:)
     
  5. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    У Солонці,в центрі села продаються квартири з євроремонтом.Дуже гарне планування,щодо вартості-орієнтовно 800-1000 уо м .Будинок триповерховий.Думаю,що з власниками можна було би обговорити питання кредиту.
     
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Може знаєте приблизну площину 1 кімнати:)
     
  7. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Я працюю в будівельні фірмі (нерекламую) але ми за 1,5 роки побудували от на цьому тижні виготовляємо в БТІ "правовласності" і нема чого боятись що криза небудують якщо клієнти сумліні вчасно платтять фірма не один рік на ринку то все ок, правда ми будували в пустомитах і всі 72 квартири продані
     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    А за скільки часу підключили всі комунікації після здачі будинку (газ, воду, ліфт, мусоропровід) ???
     
  9. Leila

    Leila Well-Known Member

    Новобудови і все що з ними пов"язане

    Якщо хтось стикався з вкладанням грошей в новобудови, коли тільки починається будівництво, або під час робіт, порадьте по "підводні камні" і ризики.
    Чи краще чекати коли збудують повністю будинок і здадуть, але ж і ціна зростає, і вибирати вже немає змоги, треба брати що залишилося.
    Зараз будує компанія "Галичартбуд" а представляє її інтереси "Еко-дім". І ще "Львівміськбуд". Чула що навіть вже збудований будинок можуть дооовгоо здавати.
     
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    І що чули за ці компанії?
     
  11. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Всі комунікації крім ліфта (так як будинок 4 поверховий і його немає) підключили до 1,5 місяці. Вже почали новий будинок.
    Чула, що надійна компанія трохи будували державне житло для військових. (не реклама бо ніякого відношення до них немаю)
     
  12. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Кажуть що два будинки останні здати не можуть, і люди живуть з газовими балонами, бо держава гроші заборгувала. Може якщо інвестують житло фізособи, то краще діло йде, хоча в теперішню кризу ризики великі. Цікаво за скільки часу на Сихові вибудує "Галичартбуд" новий будинок.
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    я вже точо не пригадую терміни, але вони були з запізненням. тобто, теоретично можна було людям вже ремонт робити і навіть жити, а практично була осінь, йшла зима, а з підключенням будинку до газу не було ніяких перспектив.
    ми тим часом жили на зйомній квартирі, а ця стояла без ремонту, холодна і порожня, і була просто "голим" капіталовкладенням без перспектив.

    одна квартира таки заселилася, але жили ту першу зиму з електрообігрівачами.
    а що робити, як виходу нема, а жити треба десь і всі гроші вкладені в цю квартиру?!
    а от сусідній будинок, який вже на той час був два роки, як заселений, теж до газу не був підключений.

    з мешканців, пригадую, ще якісь там гроші дозбирували, щоб швидше вирішити оте газове питання.

    зрештою, все вирішилося.
    але реально - на вторинному ринку для мене тоді варіантів не було. а тут вартість квартири виплачувалася впродовж кількох років, та й ціна, хоч і росла, але в межах, визначених договором, які до ринкових цін все-таки не дотягували.

    я нічого нікому не раджу, просто варто детально проаналізувати всі варіанти відповідно до своїх можливостей.
     
  14. Syanochka

    Syanochka Загублений

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Ми брали квартиру в новобудові на Сихові, будувала фірма "Світ", перший внесок вносили, коли ще і фундаменту нашого помешкання не було, але все було добре (2005р), квартира гарна, простора, з індивідуальним опаленням, порівняно з старою,- то небо і земля (також багато надивилися), ну але ризик є ризик...
    Зараз і вцієї фірми є проблеми, чула не можуть завершити будівництво, люди жаліються, то напевно час такий. Але що я хотіла сказати, якщо маєте можливість купувати, то однозначно краще брати нову квартиру, а щодо ремонту, то дійсно, в нову тільки заносиш і робиш на свій смак, а зі старої ще спочатку треба винести весь хлам. Хоча це тільки моя думка...
     
  15. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    за кошт фірми, вони електроенергію неоплачували і всі що робили ремонт також. В кожному випадку є свої недоліки і переваги.
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Ще одна перевага новобудов (якщо не враховувати великий ризик) не треба відсотки платити ріелтеру.
    Хто на Сихові живе, чи вже розпочали будівництво будинку за Арсеном? може хто бачив? :)
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Надійна компанія, в першу чергу, характеризується наявністю декількох побудованих і зданих в експлуатацію об'єктів, стабільною репутацією, кваліфікованим персоналом, наявністю ліцензій і повного пакету дозвільної документації на будівництво.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Не факт!
    Можу навести кілька прикладів (але в ПП) де будинки будували на орендованій!!! землі (договір оренди на 5 років)
    А ще пару новобудов успішно будувались, не маючи дозвільних документів з судовими заборонами та протестами прокуратури:girl_in_dreams:
    А на вул. Золотій багатоповерховий (6 пов.) будинок успішно постав на підставі дозволу на індивідуальну житлову забудову...
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    але який то ризик!!! я ніколи в такому квартиру не купила.
     
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Будуй хату з лободи... А де і як збудувати?

    Наведіть кілька прикладів фірм яким більш-менш (всі не без грішка), можна довіряти...ТУТ :)