Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    навряд чи. до нас дзвонили і наголошували що платити треба по новому. краще самі до них передзвоніть і запитайте як вам бути.
     
  2. APR

    APR Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Я дзвонила в податкову вчора, то жіночка мені теж все гарно пояснила, я не сподівалась, бо переважно вони буркнуть і трубку кидають. Правда, я за рахунки не спитала, бо навіть не могла уявити, що вони можуть продиктувати.
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Так я заплуталась, це для 2 групи, хто на Єдиному так?
     
  4. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Я також, ще 4 жовтня... Вони ще самі не знають, хлопчина сказав що мали би перекинути ( я так розумію, що інфо про нові рахунки тільки сьогодні з'явилась на сайті)

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:00 ----------

    В мене особисто так. Але нововведення для всіх. хто сплачував єдиний соціальний внесок.
     
  5. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Ні, дівчатка інформація з"явилась ще 1 жовтня.
    Щодо перекидки не туди сплачених грошей можете не хвилюватись - є Наказ Міністерства доходів і зборів України № 450 від 09.09.2013р. який говорити про те, що "Кошти, помилково сплачені платником єдиного внеску на рахунок територіального органу Пенсійного фонду України, відкритий в органах Казначейства, підлягають поверненню на відповідний рахунок 3719, відкритий на ім"я органу доходів і зборів Казначейства ...."
    Ось ссилочка на сам Наказ http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/nakazi/62833.html

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

    Саме так і є.
     
  6. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дівчата, інформація для тих, хто планує здати звіт по єдиному соціальному внеску, той, що здавали в Пенсійний
    1. В цьому місяці (за вересень) нові бланки, думаю, на сайті можна скачати, на місці також продаються.
    2. Візьміть з собою звіт на флешці, тоді здасте майже без черги. На папері приймали в 2-х (з 8-ми!) віконцях, постійно в них зависала програма.
    3. В понеділок, 21-го - останній день
    4. Можна безкоштовно отримати ключі і програмне забезпечення, щоб здавати звіт через інтернет, інфо . Порада - запишіться на отримання, прийдете на свій час і оформите все без черги!
    Не ходіть по моїх граблях!:girl_bye2:
     
  7. lusuzj

    lusuzj Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дівчатка, потребую допомоги в питанні застосування податкової соціальної пільги.
     
  8. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    порадьте, хто знає:
    як правильно при звільнені працівника за власним бажанням нарахувати компенсацію за невикористану відпустку, яку до того ж, не брав впродовж трьох років.
    Чи повідомляється при цьому ПФ і соцстрах про звільнення працівника.
     
  9. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Розраховується як і відпускні - розрахунковий період - 12 місяців до звільнення (місяць звільнення не входить)
    Дата звільнення показується в таблиці 5 звіту в ПФ (того, що тепер здається в податкову), сума компенсації показується в таблиці 6 (в сумі загального доходу, окремо не виділяється). Соцстрах повідомляти не треба.
     
  10. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Підкажіть будь ласка як що підприємець зареєструвався в травні 2013року був 2кв на загальній сиситемі 3кв на спрощеній і 4 кв на загальній як подавати звіт в пенсійний заповнювати в додатку 5 і першу і другу таблицю ?
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Підприємці, які протягом звітного року змінювали систему оподаткування, формують та подають до органів Міндоходів один звіт, що складається з титульного листа та двох таблиць 1 і 2 додатка 5 .
    Ось тут консультація Міністерства доходів і зборів http://lv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/125941.html

    ---------- Додано в 08:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:25 ----------

    Ось знайшла ще одне більше детальне роз"яснення. Можливо комусь знадобиться http://lv.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/128786.html
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Порадьте, будь-ласка. Хто вже здавав звіт по ЄСВ для підприємця на загальних підставах. Ви дораховували щомісячно ЄСВ від мінімальної ЗП (якщо чистий дохід за певні місяці менший мінімальної зп) чи ділили чистий дохід поквартально. Раніше працівниця ПФ у випадку, якщо квартальний ЧД був приблизно на рівні мінімальної ЗП сама рекомендувала так робити. Тобто, вписували лише дохід та відрахування у 4графи за цілий рік. Багато бухгалтерів і надалі так звітність подають. Це законно?
     
  13. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дівчата ФОП,
    поясніть мені куда знову платити податкі.
    Мене вже минулого разу штрафанули , а тут знову брєд.
    То тепер знову в пенсійний?
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    В міндох
    отута Шукаєте свій район, завантажуєте, і шукаєте найменування податку.
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    То от то що згідно останніх подій?Бо вони сьогодні якесь міністерство чи що там прикрили.ВИ про то?
    Оштрафували, бо платити тре було на рахунок податкової,а я заплатила по старому ще тоді відразу на пенсійний, сказали нічого не буде, а при звірці сказали, що штраф_пеня.Бо коммпютер довго переносив то в базу, короч мала заплатити ще 50грн, от так просто
     
  16. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Це від 30.09.2013 інших нажаль незнаю, я б Вам радила туди зателефонувати.
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    зараз вони ліквідували щось там
     
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    лквідували міністерство доходів і зборів. Але на разі ніяких змін рахунків не було. Я думаю найближчим часом будуть роз"яснення. Але то вже буде в березні. В цьому місяці все платили за старими рахунками.
     
  19. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Вже? Є постанова? Планували розформувати.
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member