Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. reshka

    reshka New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Це зовсім не боляче:))) можна і поспати:))) ефект був довгий, поки я собі бяку не зробила.... Бажано процедури повторювати раз в рік
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Сьогодні консультувалась з приводу пресотерапіі , радять масаж з обгортуванням хоч я вже настроїлась на терапію ...
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Дівчата, зорієнтуйте мене зелену скільки той ультразвук і пресотерапія коштує, і де робили то щастя. Може десь таке роблять в районі Сихова? Можна в карму або ПП, будь-ласка.
    О, і ще, а скільки часу ті процедури займають?
     
  4. Arhimetrika

    Arhimetrika New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Дівчата, кому цікава пресотерапія -можу продати свій купон на 5 сеансів. В мене, нажаль, з часом не складається. Дійсний до 26 грудня
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    то саме цікавить питання
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Ходжу на лімфодренаж, і антицилюлітний масаж , і інші процедури, сподіваюсь все разом буде мати гарний ефект.
     
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    такі процеджури роблять лише у приватних салонах? В держлікарнях немає? (цікавить семе залізнична)
    Можливо хтось знає...
     
  8. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    І я сьогодні зробила перший раз:8: Зараз просто не можу дивитись на ці "сліди тортур" (синці і червоні капілярчики). Головне, що ще не літо - буду продовжувати....Краса - страшна сила:girl_spruce_up: Дівчатка, а через який час сходять синці?
     
  9. Ashberry

    Ashberry New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    у мене ніжна шкіра дуже, тоненька, у меня сходили тиждень точно(
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Дівчатка а де ви робите цей медовий антицелюлітний масаж, в якомусь салоні, чи на дому, і яка ціна, і приблизно скільки сеансів треба пройти.??7
     
  11. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Дівчата, я роблю собі антицелюлітні масажі через день і банками і медом, і практично не залишається ні синяків піся вакуумного, ні чорних ніг після медового - та і не боляче практично! це все залежить від масажиста-мозахіста. Спочатку тоже мучилася - кричала і копала масажистку ногами:girl_blush2: потім змінила на масажиста і все ок. Це все від інструменту залежить і від рук!
    Коли не роблю масаж, то по рекомендації, в ванні з морською сіллю сижу 20 -30 хв. Після 5-ї ванни результат уже замітний, після 10-ї уже целюліт майже не помітний. але це на початкових стадіях як у мене, тому що кожне літо на масажі...
     
  12. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    скажіть будь-ласка - хто пробував електростимуляцію на стегнах?
    Справа в тому що масажист ніс нині з собою ту штуку - я й розпиталася шо то й для чого... короче заставила я його мені то зробити - за 20 хв мінус 2 см талії... + масаж ще - 1 см ітог мінус 3 см за пітора години лежання. Нині подивилася - збереглося лише 1,9 від 3 см талії.
    Хтось пробував то? Мусила його заставляти мені то поставити бо не хотів - казав що я і так худа:d64:
     
  13. kewa

    kewa Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    почала і я боротьбу з целюлітом.після родів появився на сідницях і бедрах.почала робити сама масаж з медом,мазати антицелюлітним кремом+вправи присідання і прес.за 3 курси масажу результат помітний.попи стало набагато менше і на себе вже можу без сліз дивитись в дзеркало.ще хочу попробувати масаж банками.
    масаж як на мене не страшно болючий,синців дуже мало.
    ще хочу пізніше попробувати масаж на литки.
     
  14. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    А я на жаль :girl_cray: з целюлітом знайома дуже добре...((( з років напевно 19((( і це при тому що я не товста ( в районі 50-53 кг на 167 см росту), і в принципі здорово харчуюся, (сама готую, приправ типу "вегета" ніколи не додаю, чіпсів не їм, солодких водичок не п*ю і тд). Найгірше це літом, коли всі одягають короткі шорти, плаття чи купальник - я відповідно у штанах або у довгих платтях.:umbrage:..І я не перебільшую, целюліт у мене є справді великий і виглядає жахливо(((..Мої методи боротьби: Регулярно робила скраби - найкращий з кави, або з оливкової олії та цукру - з целюлітом не бореться, але робить шкіру гладенькою і зволоженою. Масаж банками - банка + оливкова олія + ефірні антицелюлітні олійки (в аптеці є ) - двоякі враження - підтягує шкіру, робить її пружною, ефект ніби то є, проте не довготривалий.я чула в інтервю від одного лікаря, що масаж банками просто створює легкий набряк, - тому нам і здається що він "розгладжує" целюліт, проте насправді набряк зходить і ми знову маємо "пудинг" на ногах і попі:o. І ще в мене практично ніколи не було синців від цього масажу, проте з часом побачила що у мене від нього з*явилися дрібненькі судинки на поверхні - тому я відмовилась від нього..:beee: Так ось, цього літа графік на роботі дозволяв мені систематично бігати вечером після роботи, їла небагато,їла і їм два рази на день, іноді три (обід, вечеря о 7) з обмежень тільки солодощі, білий хліб. Десь через місяці 2 - я добряче схудла (на кг 4 десь), і головне целюліт набагато зменшився (залишився хіба на попі) але все одно ефект був значний. Зараз коли зима, я нажаль не бігаю, бо коли приходжу з роботи то мені вже нічого не хочеться...і відповідно знов набрала зайвих кг:scare: проте після свят обов*язково запишусь в зал, або буду займатись йогою...))) Так ось роблю висновок - що єдиний антицелюлітний засіб це біг і здорове харчування. в моєму випадку тільки це дало довготривалий ефект)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. ysata

    ysata Member

    Дівчата, вибачте що не зовсім по темі. Захотіла піти на атицилюлітний масаж, тут на форумі була тема "Масажі для жінок", але силка вже не діє, може в когось є контакти цієї людини? :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Більшість жінок, знайомі з цією проблемою( на жаль( Навіть і не знаю як її і назвать чи то хвороба, чи то косметична проблема? Але борюся з ним постійно. Роблю вправи, періодично (коли коштів вистачає) роблю антицилюлітний масаж (дуже дієвим є доречі і медовий масаж), і гарно допомагає кафові обгортання на проблемних місцях. Ось вже зробила собі курс, і знаете значно меншою стала "апельсинова шкірка" мені здається що навіть зменшилися об'єми (хоча по правді я їх не заміряла)
     
  17. skai

    skai Well-Known Member

    Я вирішила поборотися із целюлітом в домашніх умовах. Зараз ні часу ні грошей зайвих немаю.
    Закупилася банками для масажу, плівкою, глиною, ламінарією. Робила тиждень: день медовий масаж або банки- день обгортання глиною або ламінарією. Треба визнати, що рух є. Правда ще є над чим працювати. Але і такий прогрес гріє душу.
    Ніколи не думала, що масаж кавою настільки добре впливає на шкіру. Тай, якщо чесно, то він розігріває місця масажу дууууже добре. Ясно, що медовий масаж має трохи інший ефект. Але у мене після других пологів трохи вени повилазили. Тому і медовий і (особливо) масаж банками виходить досить болючий. Навіть видно як жилки підтягуються і така сітка на шкірі зявляється.
    Тож буду надавати перевагу кавовому масажу і холодним обгортанням.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ну звичайно є результат, якщо над собою працювати)))) продовжуйте в тому ж дусі. Раджу вам ще заміри зробити, мають ще й об'єми зменшитися. Потім відпишитесь будь-ласка, цікаво буде. У мене зменшилися об'єми)))))
     
  19. skai

    skai Well-Known Member

    Сьогодні мусіла взяти пояс для джинсів, бо спадати почали!!! :girl_tender:Раельно приємно. Заняття спортом і дієти не давали мені такого результату. Не планую сильно худнути, але в бедрах не завадило б зняти трошки жирку з целюлітиком. І целюліт на ногах теж не милував око. Сподіваюся, що вдасться цей целюліт звести до мінімуму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Оооо, так це ж чудово) Ось ще пройде кілька тижнів, і вас не впізнати буде. Все ж таки аби чогось добитися, треба гарно над собою попрацювати. А целюліт звичайно за допомогою цього методу не забирається геть, але ж всетаки його можна звести до мінімуму, щоб не було видно взагалі)