Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба


    Чого ви згадуєте минуле 10, 20 100 років тому??? Якщо вам приємно ходити з неголеними ногами, чи ще краще і під пахвами.... то є вибір кожного. Для мене дивно чути, що то є надумана проблема, яка вона надумана, якщо вона (та клята проблема) є.
    Давайте і анароксію віднесемо до надуманої теми. Якщо є проблема, то треба обговорювати

    Додано через 2 хвилини
    а можливо то проблема з фінансової сторони, я не бачу спільного між зубною ниткою і народжуваністю

    Додано через 9 хвилин
    ДО ЧОГО ТУТ ЧОЛОВІКИ?????!!!! А для себе коханої невже не хочеться бути гарною?
    Випадіння зубів також можна сприйняти як належне, що то вже вік і т.д, то чого ж ми такі природні без зубів не ходимо?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Випадіння зубів призводить до серйозних проблем зі здоров"ям, і їх потрібно відновлювати, а зайве волосся на тілі це лише атавізм.
    Щодо мене особисто, то в мене ідеальна епіляція завжди, кожен день і без винятків, навіть коли хворію. Але моя думка щодо цього не міняється - це надумана проблема і ніхто від цього ще не помер.

    Додано через 5 хвилин
    Я вважаю що людина гарна не залежно від того чи є в неї целюліт чи нема. Відколи це вроду по дупі визначають?
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Шось ви напутали... то не мої слова...
     
  4. Myshka

    Myshka Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    :radist: Повністю підтримую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    ненавиджу волосся на тілі..... [​IMG]
     
  6. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Sorry ;)
     
  7. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Ось як на мене дуже цікаве пояснення появи целюліту. Тут я розміщую шматочок із книги Ліз Бурбо " Твоє тіло говорить люби себе".
    Даруйте, що на російські мові, немаю часу перекладати. Доречі варто прислухатись, тому що всі хвороби це відображення нашого внутрішнього стану. Перевірила на собі, так як раніше дуже часто страждала молочницею. Тепер усе гаразд, я знайшла свою проблему.

    ЦЕЛЛЮЛИТ

    Физическая блокировка
    Эта болезнь чаще всего встречается у женщин и поражает в основном шею, туловище, ягодицы и бедра, порождая проблемы в основном эстетического характера. Целлюлит - это вос-паление клеточной ткани, которое может приводить к болезненному огрубению пораженной об-ласти тела. Целлюлит очень легко распознается, так как пораженный им участок тела при сжатии очень похож на апельсиновую корку - множество впадинок и округлых выступов. Кроме того, на этом участке хорошо прощупываются небольшие и жесткие гранулоподобные образова-ния.
    Эмоциональная блокировка
    Эта болезнь свидетельствует о том, что у женщины заблокированы творческие способности. Для того чтобы выяснить, в какой области ее жизни заблокированы эти способности, она сначала должна точно определить, какая часть ее тела поражена целлюлитом. Как правило, от целлюлита страдают женщины, которые сдерживают себя, не доверяют себе.
    Так как целлюлит создает проблемы эстетического характера, он указывает на то, что женщина слишком серьезно относится к тому, что думают о ней окружающие. Она легко подда-ется чужому влиянию и позволяет другим людям сдерживать ее творческие порывы. Она боится проявить свое истинное Я, продемонстрировать свои творческие способности. Целлюлит может быть также признаком того, что женщина хочет управлять своими близкими, но не хочет, чтобы другие узнали об этом стремлении, и поэтому скрывает и сдерживает свои эмоции. В сложных ситуациях она проявляет жесткость и заставляет себя верить, что ее ничто не беспокоит.
    Ментальная блокировка
    Ты должна задать себе следующие вопросы: «Почему я боюсь проявить свои творческие способности? Что такого страшного произойдет, если я привлеку внимание к своим, талантам, покажу, на что я способна? Может быть, я боюсь оказаться не на высоте? Считаю ли я себя безвольным человеком?» Тебе мешает то, что, сдерживая себя, ты стараешься сдерживать и других, причем в большинстве случаев делаешь это бессознательно.
    Ты должна перестать цепляться за прошлое, так как это мешает тебе жить полноценной жизнью в настоящем. Ты можешь позволить себе выделиться из толпы, проявить свою силу, за-служить похвалу и восхищение своими талантами


    ДЛЯ ТОГО ЧТОБЫ УТОЧНИТЬ ПРИЧИНУ ФИЗИЧЕСКОЙ ПРОБЛЕМЫ, ЗАДАЙ СЕБЕ СЛЕДУЮЩИЕ ВОПРОСЫ:

    Физическая блокировка
    «Какими эпитетами лучше всего охарактеризовать то, что я ощущаю в своем теле в данный момент?» Ответ на этот вопрос полностью отразит твое отношение к человеку или си-туации, которые спровоцировали проблему.
    Эмоциональная блокировка
    «Чего мне не позволяет делать эта болезнь?» Ответ на этот вопрос позволит тебе опреде-лить, какие желания заблокированы.
    «К чему меня вынуждает эта болезнь?» Начни каждый ответ на этот вопрос с отрица-тельной частицы «не», и узнаешь, какие желания заблокированы.
    Духовная блокировка
    «Если бы я позволил себе реализовать эти желания, как изменилась бы моя жизнь?» (Име-ются в виду желания, которые ты определил, отвечая на предыдущие вопросы.) Ответ на этот вопрос определяет глубинную потребность твоего существа, заблокированную каким-то ложным верованием.
    Ментальная блокировка
    «Если бы я позволил себе быть... (вставь сюда ответ на предыдущий вопрос), что страш-ного или неприемлемого произошло бы в моей жизни?» Ответ на этот вопрос позволит тебе вы-явить верование, которое блокирует тебя, твои желания и твою потребность в самореализации
     
  8. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Іванка, мушу сказати свою думку, надіюсь, ви не дуже образитесь.
    Як на мене, то - повний брєд...
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Я теж, на жiночому,
    Але люблю на чоловiчому :shy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    [​IMG] зовсім трошки нескромне питання: всюди на чоловічому?...
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    що виробите щоб те попередити?? щось конкретне на початках??? а не переписи з розумних книжок про харчування, і т.д.? які креми , скраби і т.д. може якісь водні процедури.
     
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Я ніколи не вирізнялася струнокю фігурою, але й пампушкою теж ніколи не була. Займалася спортом. Целюліту не мала. Тільки після пологів побачила, що розуміють під "апельсиновою шкіркою".

    А хтось знає хорошого масажиста, який робить антицелюлітний масаж? Бажано надому.

    Про волосся...
    Мене дуже денервує зайва волосистість у жінок і чоловіків.
    Я навіть не знаю звідки це все почалося, бо ще у підлітковому віці, намагалася зайвого позбутися. А коли бачу молодих дівчат в майках на брительках і "лісом" під пахвами... аж мурашки по шкірі лазять. Як на мене це не гігієнічно, IMHO.
    Щодо чоловіків, то рамки трохи ширші. А мурашки бігають від "кос" на спині.
    Сама, дуже не люблю час між епіляціями, коли ще зарано до процедури, але запізно до спідниці, особливо влітку. Навіть коли вже лежала в пологовому ходила на епіляцію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Я от роблю собі сама вдома медовий масаж, після 2 разу аперисинової шкірки як і не бувало, а курс розрахований на 15 разів. Можна 1-2 розміри скинути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Медовий масаж класна штука, тільки коли я його зберусь зробити....І об"єми дійсно класно забирає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    А як це?
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    берете рідкий мед натуральний(!), дві чайні ложки розігріваєте щоб був теплий. Невелику кількість меду наносите на руки і втираєте в ноги. Втираєте до тих пір поки руки не почнуть міцно прилипати до ніг. Потім різко відриваєте руки від ніг. Це виглядає як хлопання по ногах, болить як би пластир відривали з волоссям але це перші рази тільки. Б"єте так до тих пір поки біла масса з ніг не почне виходити. ОДні кажуть це шлакі, другі кажуть це жир, треті що це віск, вірте кому хочите. Так от коли ця маса повністю перейде на руки тоді берете гарячий мокрий рушник і витираєту всю цю "каку". Якщо робиш сам то краще робити поступово, спочатку перед однієї ноги, потім іншої, потім зад ніг, потім задницю, з одного боку потім з іншого.
    Бо коли все за раз то мед вистигає і користі мало, та й важко.
    Мінуси того масажу полягають і страшних синяках і тріснутих капілярах... ті ноги краще нікому не показувати перший тиждень. Мій чоловік жахнувся, сказав що треба в лікарню їхати :)) але це все діло сходить в перший тиждень і потім вже не з"являється. Ну і звичайно болісно це все робити перші рази.
    Масаж треба робити через день не частіше. Я ще роблю обгортування глиною мертвого моря. День мед, день глина. Такого дієвого методу як цей ще не пробувала, і коли б мені росказали що шкіра не буде мати ні одного горбочка навідь при стисканні не повірила б.
    Ага забула, можна до меду ще капнути пару капель цитрусової ефірної олії (апельсин, лимон, грейфрут).
     
    • Подобається Подобається x 16
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    А скільки часу займає та процедура?

    Додано через 51 секунду
    а тих двох ложок хватає на дві ноги і попку?
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    я ще такого не чула!! дуже це больно?? а якщо в мене венки є здуті в певних місцях то може не варто таке робити, раз Ви пишете що проблема з капілярами??
     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    але вони напевно у вас внизу вздуті(в мене доречі також)... а я собі так уявляю шо до низу ту процедуру робити не треба...
     
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Та десь по 5-10 хв за раз, то в сумі десь 40 хв виходить. То залежить як швидко біла маса почне виходити.

    Хватає, бо то не треба багато меду, якщо його забагато, то довго втирати в ногу і руки так не прилипнуть.
    Якщо верикоз, або схильність до верикозу, то краще не треба на ногах, а от задниця помоєму верикозом не страждає:)
    Больно, проте перші рази тільки. Мені больно було перших два, далі чи привикла, чи перестало боліти.


    Я роблю до колін, внутрішню сторону бедра так злегка, бо вже дуже там неприємно.
     
    • Подобається Подобається x 2