Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. Lilutka

    Lilutka Member

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка, контактні дані хоршого масажиста,який вправно і вміло робить антицелюлітний масаж, а ще й якщо в районі чорновола, то взагалі супер. так як це задоволення не з дешевих, то хочеться попасти до перевіреного спеціаліста, щоб побачити результат. буду дуже вдячна! можна і в пп дані)
     
  2. New look

    New look Well-Known Member

    А підкажіть будь ласка що це за "Ресвератрол" , це самому робити з масел чи воно в аптеках продається? І кіньський каштан то де купувати і в якому вигляді?
     
  3. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    я пробувала масаж банками і медовий. Медовий дуже боляче. Думала,що поб'ю масажиста))). Банками витерпіла 12 масажів. Підтягнуті ноги виглядають, зменшується об'єм. Але я ще в зал ходжу.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А якісь гомеопатичні краплі, чи там рослинні для нормалізації гормонального фону, такі що можна без рецепту купити, можеть дом=помогти від целюліту? Типу "Ременс", чи якісь трав"яні збори? Ще читала що в багатьох на фоні прийому ОК целюліт зникав, і вони худіли. Напевно від організму залежить. Але для мене ОК не варіант . В мене після пологів вже пару років пройшло, а целюліт так до кінця і не зник:girl_cray:. Пропадає (так що не помітно) хіба як плавати багато і рухатись, інакше як все їсти то поправляюсь саме в ногах. І як я зрозуміла, саме в ногах похудіти важко:girl_cray:, і целюліт тоді проявляється. От маю купу знайомих і родичок, які як навіть поправляються, то в них там живіт появляється (навіть величенький такий, "вагітний" ніби), щоки, руки, спина, а ноги стрункі і без целюліту. А є так, що весь ніби худий, а якщо що то поправляються ноги) Можна тішитись, що то нічого не видно, спідниці довгі носити, талія є, і вся така фігурова, але хочеться і в короткому походити, і в купальнику достойно виглядати. І як тоді? Хоч, я казала наша она старша викладачка "Дєвачкі - самое лучшее ето когда тонкая кость, ви поправляєтксь кругом, і на ножках, но тольки ви ето видите, а другим оно не заметно":d23:. Воно то може і так, але все одно "замєтно" :girl_crazy:
    От купила собі крем проти целюліту Нівея Q10, і знаєте що? Щодгя мажусь ним, за одно роблю масаж, і бачу що ноги стали вже підтягнутішими, і то всього пару днів пройшло. Так що в комплексі з масажом дуже навіть помічна штука (до речі він не пекучий, навпаки, приємний, трохи охолоджує, такий зеленкуватий гель). І відгуки про нього хороші. А ще важливо не об"їдатись, особливо на ніч:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2016 ---
    Кажуть це один з найдіжвіших методів. Але я передумала , бо протиа=покази баночного масажу схильність до синяків, судинки на ногах, червоні крапочки (купероз вроді), судинна сітка, вени, навіть схильність до варикозу. Я помітила в остінні роки що чутлива в тому плані, тому ще банками судини нарушувати не хочу) А от масаж підходить, хоч після нього іноді синяки бувають, але зоасім рідко і не помітно, ну я і не роблю дуже сильний, маю масажер дерев"яний, такий що крутиться (в Карпатах купила колись), отакого плану [​IMG] . Рекомендую, дуже класна теж штука:girl_yes2:.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2016
  5. MariannaVtst

    MariannaVtst Well-Known Member

    я знаю дуже класного масажиста. Дати номер?
     
  6. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Ваш пост надихнув мене на боротьбу з целюлітом з домашніх умовах,так як на масажі не має зайвих коштів, так от кожного вечора роблю масаж звичайним кремом,а кожного ранку кавою,а ще контрастний душ,і результат таки є, ще б з харчуванням до кінця розібратись,ніяк від солодкого не можу відмовитись.
    Тож дякую Вам,що надихнули.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Я теж, навіть вже не намагаюсь))Просто обмежую його споживання) Бо хоч раз на 2 дні якесь печиво, трохи меду, халви чи шоколаду маю з"їсти :girl_yes2: А є люди які і солодке їдятьЮ і сметану, і т д. і не мають целюліту. А от якщо є схильність, то треба і активність фізичну, і масаж, і обмежувати зайві калорії.
     
  8. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Так і є,маю схильність до целюліту, я по будові тіла,висока і худа,а от целюліт маю напевно ще з підліткового віку.
    А щодо солодкого,то теж повинна в день щось з'їсти бо ходитиму нервовою,або без сил, чоловік зі мною свариться,а я ще більше в тіхаря їм. Треба якось поступово,чи не їсти декілька днів взагалі,хоч не впевнена,що витримаю.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kudryashka не терзайте себе, будете собі забороняти солодке, хотітиметься ще більше. Є такі жінки (конституція в них така), які без солодкого стають злими як собаки.
     
  10. Kudryashka

    Kudryashka Member

    О це про мене точно,але що тоді робити:girl_in_dreams:
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kudryashka я теж помітила що зовсім без солодкого не можу)) Але помагає обмежити на пару днів його кількість, не купувати печива, шоколадок, тільки наприйлад сухе печиво "Марія" і все. Після того як протримаєтесь 2-3 дня то тяга до жирного солодкого значно зменшиться (принаймі в мене так). Тоді достатньо ложечку меду взяти до чаю, чи ізюм пожувати. А от шокалад я і так не дуже люблю. Я більше булочки і печиво всяке їм)) Ще читала що зефір непогана альтернативна солодощ (має пектин, виводить шкідливі речовини), але ясно що і його багато їсти не можна :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member



    Я хоч і худа, але целюліту трохи маю. Особливо він помітний ввечері
    Прочитала про процедури, які роблять в салонах: кавітація та вакуумно-роликовий масаж. Хтось таке робив?
    Хотіла б спробувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kudryashka

    Kudryashka Member

    Я знаю що так діє,але ніяк неможу взяти себе в руки, хоч би на день,чим більше думаю про те що потрібно потербіти,тим більше хочеться.
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    [​IMG]
    Дівчата, що це?
    Целюліт, розтяжки чи розтягнена шкіра після схуднення?
    --- дописи об"єднано, 23 Серпень 2016 ---
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2016
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    view3/10194475/e8693d73b8521fc7345edc5e31e99d2e/][​IMG][/URL][​IMG]
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    схоже на це, точно не целюліт
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А на розтяжки не схоже?
    Бо з шкірою ще справлюсь, а розтяжки....
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мені видно тільки перше фото, то подібне розтяжки. але на фото дуже непомітно. в житті більше видно?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне мені на то схоже, маю на дупі після різкого схуднення таке.
     
    • Подобається Подобається x 1