Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    хе звичайний з олійкою, це балалайка порівняно з метовим...медовий болить як ніби пластир приліпили на страшенно волосату ногу а потім різко відірвали і так 5 хв мінімум...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    а мені щось не допомогає, можливо я щось не так роблю =(
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    А як робите, розповідайте...
     
  4. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    спочатку ніжно ніжно гладжу свій целюлітик, а потім починаю лодині різко відривати, і так звилин з 15, поки ноги не будуть червоні-чероні, і на лодонях появляється якась біла штука, а потім контрастний душ
     
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Гарячим рушником, ніби запареним в воді, треба знімати ту білу массу, бо її залишки блокують пори, шкіра не дихає.
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Не має жодного значення якої повноти жінка, хоч 40 кг на 170 см, целюліту до того байдуже)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    МІЯ дуже дякую за пораду, обов"язково тепер буду так робити:rolleyes:
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Ой! Хай вже ліпше целюліт:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    та тільки перші рази так болить, а потім не дуже
     
  10. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    А хтось пробував баночний масаж проти целюліту? Мені робили 2 роки назад чергуючи баночний і медовий масаж. Ефект був колосальний.
     
  11. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    розкажіть детальніше про баночний масаж
     
  12. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Процедура не дуже приємна але дуже ефективна. Спочатку мені масажистка змащувала тіло олійкою. Потім брала банки (маленькі,в яких раніше майонез продавали і 0,5л.) і ставила їх на тіло (так як ставлять хворим) а потім тими баночками ,які присмокталися до тіла, водила ними по томуж тілу.

    Під дією вакууму розбиваються жирові клітини , зменшується вага і об'єми.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Я купила банки в медтехніці,та почала робити баночний сама))Використовую до нього олійку з виноградних кісточок,чергую з роликовим масажером та антіцелюлітніком від Єйвону.ефект "на лице",точніше на сідниці)))Ще скраблюся 2 рази на тиждень кавою з медом.Взагалі целюлітом є ліниві жирові клітини,які виникають внаслідок зашлакованості організму та нічних переїдань,як пояснював якийсь дядько в одній з передач на "Новому каналі".Казав,що коли їси незадовго до сну,жирові клітини не мають де себе подіти та залягають на сідниці,ноги,живіт,бо якщо вдень вони розходуються на обігрів тіла,вночі не мають щодо роботи.Антіцелюлітні засоби використовую постіїно,бо з нашими продуктами...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Проінструктуйте мене темну :). Знаю що таке медичні банки, знаю навіть як їх ставити, але не розумію як це приладнати до сідниць. Як сворюється вакуум? Треба "випалювати" повітря чи є інший, не такий страшний спосіб?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    та чого ж він страшний?))) тим паче що на олійку чіпляєте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Вони такі маленькі,з гумовими насадками круглими зверху.4 штучки в упаковці.Ви коли берети в руки,то стискаєте ту насадку(як клізму,хі) і чіпляєте не проблемні ділянки.Знімаєте круговим рухом.Взагалі для кращого ефекту тре насуху робити,але самій можна травмувати шкіру,тому що дуже не розігрієш ті ділянки вручну.Для того і олійка.Я би не сказала що дуже болить,скорше неприємно,але звикається.Можуть бути синці від перших процедур,то тимчасово.Починала з 5ти хв,тепер довела до 20ти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Тому що пам"ятаю з дитинства банку, в котру запихали вогонь, щоб утворився вакуум і цю палаючу банку чіпляли до тіла.
    Звісно, якщо
    , то нічого страшного :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    я знаю, що можливо, не зовсім у ту гілку пишу, але...
    за останінй місяць набрала 6 кілограмів ваги...
    спосіб життя і харчуванян зовсім не змінилися. навіть навпаки - ходжу на ранкову зарядку в парк і трохи бігаю. а з їжі - напихаюся овочами... і все ж, отаке:8:
    можлива пробема в тому, що протягом року - два викидні на дуже ранніх термінах. один раз вишкрібання, другий раз - само...
    хелп! люди, мені так зле!
    боюся, що ситуація стає некерованою:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Я після викидня поправилась більше ніж на 10 кілограм (спосіб життя не змінився).
    У моїй ситуації тішить одне: маю після того здорового, гарного синочка. Так що Ірено, налаштуйтеся на позитив і все у Вас вийде.
    А вага може справді від гормональних змін скакати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Уявляю як вам важко... Дуже співчуваю. Але така була Божа воля. Все ще буде добре!

    А може винуваті полуниці з цукром, сметаною, на які зараз сезон? Я би порадила поменші порції, найбільше їсти зранку і в обід, а вечеряти в 17-00, після 18-00 нічого, тоді за 1 - 1,5 місяці легко відновите форму![​IMG]