Целюліт - косметична проблема чи хвороба

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Adriana, 22 Лютий 2008.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    дякую вам, дівчатка...
    важко те все в собі носити...
    я теж думаю, що все буде добре. ніколи від "підножного" корму не гладшала, а тут на маєш...
    Нато, а у вас вага стабілізувалася?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Учені з'ясували причини жіночого ожиріння

    Дівчата під час дорослішання можуть гладшати від браку сну, пристрасті до алкоголю й інтернет-серфінгу, заявляють учені з Гарварда.


    Доктор Кетрін Беркі, керівник дослідження, заявляє про те, що дівчата, досягаючи юнацького віку, досить часто набирають вагу більше за норму, але причини такого стану не завжди були ясні. Тому фахівці обстежили більше 5 тисяч дівчат у віці від 14 років до 21 року в усіх 50-ти штатах США.

    У ході дослідження учасниць експерименту попросили описати свій спосіб життя упродовж року. Зокрема, вони повинні були розповісти, скільки годин вони витрачали на сон, Інтернет, скільки випивали в день спиртного й кави.

    Виявилося, що ті дівчата, які найбільше часу проводили в Інтернеті, захоплювалися алкогольними напоями й мало спали, додали у вазі більше норми. Так, дівчата 18 років і більше, які два або більше разів на тиждень пили алкогольні напої й спали менше шести годин на добу, а також проводили багато часу за інтернет-серфінгом, набрали приблизно на два кілограми за рік більше, ніж інші учасниці експерименту.

    Що стосується напоїв, то вчені не виявили ніякого взаємозв’язку між вживанням кави й збільшенням ваги.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Була на антицелюлітному масажі. Тістечка ВЖЕ НЕНАВИДЖУ!
    Боляче, катастрофа!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба


    bora, а куди Ви ходите на цей масаж? Крім того, що боляче, якийсь ефект є?
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Ходжу до знайомих, тому не можу дати контакти. А от подруга ходить у формулу краси на Левицького - каже, що результат їй подобається.
    Я ж була на першому сеансі - то окрім шоку від болю ще нічого не отримала:).
    Хіба роздивилася краще - ноги так розчервонілися, що стало видно плямами той клятий прошарок - який ми розбивали...
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба


    Ой, а можна не дуж скромне питання? А наскільки у Вас товстий той прошарок, який треба розбивати? :shutup: Питаю, бо намагаюсь оприділити ступінь больових відчутті, які на мене чекатимуть, якщо я зважусь на такі процедури :scare:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Казали, що не страшно, початкова стадія (ІМХО, самій то тєжко визначити, а знайомі можуть і заспокоювати таким чином:)) Та думаю тут залежить від індивідуального больового порогу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Iренко, ну чого ви хвилюєтесь, он спитайте скiльки я важу... то вам зразу легше стане ;)
     
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    у вас, може, зріст дозволяє а я...
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

  11. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Cаме про цей "прилад" сказати нічого не можу. Але колись робила в масажистки антицелюлітні масажі, пробувала різні варіанти, бо всі вони страшенно болючі. Один з видів такого масажу - баночний (принцип дуже схожий на ваш прилад), то якраз його я запам'ятала найбільше. Синяки, якщо це можна назвати синяками, сходили місяць.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Колись баньки на груди нам ставили, аби ми де не було запалення а тепер баньки на дупи ставлять. Прогресс!
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    я маю АЖ 163 см!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    і я так думаю. в мене той поріг після пологів взагалі змінився, раніше була терплячою, а тепер навіть стоматолога боюсь, як вогню, хоча з зубами ніколи проблем не мла.
    теж дуже хочу н такий масаж, але вічно то грошей нема, то часу :-(
     
  15. Талуся

    Талуся Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    В мене була така проблемка, то я її вирішила комплексно: виключила з меню жирне, жарене, копчене, газовані напої, а збільшила раціон за рахунок овочів. Наприклад, можна їсти відварене або тушковане м`ясо, але ні в якому разі не з картоплею, макаронами, а тільки з салатами. Якщо їсти борщ, то не їсти в ньому відварену картоплю, зелений чай без цукру. До речі, зеленого чаю можна пити багато, але теж міру знати. Плюс заняття фітнесом з додатком - підніманням штанги та гантельок, потребує вказівок тренера, але мій тренер - моя подруга,тож проблем не було. Кожен ранок починати присіданням 20 разів, потім - контрастний душ, а в душі - розтиратися. Після душу намаститися антіцелюлітним кремом, тим, що підходить особисто Вам. Мені дуже допомогло, бо загоряю я в купальнику-стрінгах, до того ж я втратила 9 кілограмів.
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    для цього ще потрібна сила волі..............
    а я в цьому питанні якась зовсім безхарактерна........
    люблю сбе смачненьким побавити(слово побавити тут зовсім легко сказано)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба


    І от я така ж :sad: Не можу собі відмовити випити ввечері пива чи наприклад наніч поїсти борщику. Ех, але ж є люди, котрі "соблюдают режим" :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    Дівчатка, але нащо себе мучити?
    Кому це потрібно, ті й роблять. Розумію, що всілякі реклами тиснуть і т.п., але то ж така дурниця. У кожного своє щастя і в зовнішньому вигляді воно не полягає. ;)
    Буваються красуні, але нещасливі. То що їм з тої краси?...

    Я от прочитала про синці і вже передумала купувати той антицелюлітний масажер. Спробую медовий масаж від Мії. От лиш я меду не вживаю, боюся, аби реакція на мед не пішла. У мене на нього алергія. :no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Целюліт - косметична проблема чи хвороба

    зараз я не дуже затишно почуваюся у власному тілі. поправилася з 56 до 62 кілограмів...
    але не полишаю біганки і не їм хліба...
    побачим, що з того буде...:p
     
    • Подобається Подобається x 3