Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    там втраховується з зарплати за півроку(останні 6 місяців).

    ---------- Додано в 08:47 ---------- Попередній допис був написаний в 08:45 ----------

    От я вже півтора року на біржі, але працюю неофіційно. Скажу це просто жах на цій біржі. Я так попала, що спочатку проходила 3 місяці допомогу не платили, потім проходила ще 2 місяці знову неплатили( казали в держави грошей нема). Там була така система що треба було 1-2 рази на тиждень ходити і сидіти там по 2-3 години слухати всякий маразм, тобто як писати разюме, читали нам закон про працю і таке інше. А якщо пропустиш то вони потім з того дня пропуску рахували 3 місяці і їх не оплачували..... от така то фігня. Ну мені було набридло туди ходити просто так і пропустила 1 раз, а на аступний день мені на карточку поставили 300 гривень так і кидали мені кусочками по тижнях поки невиплатили. і більше я туди неходила, бо треба було 3 міс.ходити безплатно.
    А ще там така фішка була, шо якшо ти більше ніж пів року на біржі то тебе можуть послати на громадські роботи там прибиральницею відмовитись ти немаєш права, бо чи то штрафи чи то просто звільняють з центру зайнятості.

    А хто тепер на біржу ходить, які там тепер новини? напишіть цікаво?
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Сьогодні їм не підійшов мій диплом...Вчора підходив, а сьогодні вже ні. Диплом одного з найстарших універів Європи їм не пасує. :cesored::cesored::cesored::tanksmile:
     
  3. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    вони так спеціально роблть щлб люди ходили менше!!!!
     
  4. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Мене, в принципі, без проблем зареєстрували. От тільки довідку про зарплату раз завернули. І куратор мені прямим текстом казала, що в них є наказ згори робити так, аби поменше людей реєструвалось... То вона мене типу пробувала відмовити, казала, що роботи нема, і виплат не дають, і все таке... Дивилась на мене косо та зверхньо, постійно казала, що не має часу, коли я щось запитувала...
    А тепер, коли я вже отримала статус безробітньої - якось нормальніше почала ставитись...
     
  5. Бісеня

    Бісеня Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата 24 числа стала на облік,ммене статя40,тобто скорочення(піприємство малоби виплатити вихідну допомогу за грудень).Теоретично гроші тільки будуть надходити тільки через місяць.Статус отримую в понеділок(на статус явка обов"язково,а то знімають з біржи).За ті пару днів вже замучилась,але можливо як раз,робота буде.:girl_smile:Куратор в мене повна стерво(вибачте!!!),щось запитати не можна,нічого не пояснює, а роботи в базі немає.Як ваших кураторів звати,під яким номером?!
    Дівчата,які зареєстровані,поясніть,відкрила рахунок в ощадбанку,дали договір і карточка маленька з номером рахунка.Пластикову карточку вони мені мають дати чи що?Наперед вдячна.
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Бісеня,
    Моя куратор - №7 (прізвища не вказуватиму з етичних міркувань).
    Щодо Ощадбанку - якщо вам договір дали одразу в той самий день, як ви відкривали рахунок, і платили вроді 1 грн., то карточки у вас не буде, бо це звичайний рахунок, а не картковий. Знімати гроші з такого рахунку ви можете таким чином: приходите в Ощадбанк на Валовій з тим договором та паспортом. Ось і все.
     
  7. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    в мене №20..:girl_in_dreams:
    я теж брала карточку на Валовій, але мене питали чи я хочу нараховувати на "книжку" чи на карточку - я заплатила 3 грн на 1 рік, і тепер знімаю гроші з карточки...через скільки видають карточку,я вже не памятаю (стала на облік ще в травні...)
     
  8. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    По-моєму, через 3 тижні.
    Я би теж,звісно карточку брала, бо то зручніше, але мені кураторка сказала запізно про рахунок, і сказала, щоб я на наступний день (!) максимум принесла реквізити рахунку... Ну то в мене і не було виходу, бо якщо відкривати картрахунок, то реквізити дають щось через 3 чи 4 дні... :sad:
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Можу влаштувати акційне святкове відкриття карткового рахунку за оффтоп [​IMG]. БАНЬківського...
    Прошу згадати про тему гілки. :banned:
     
  10. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    А чи можна встати на облік до центру зайнятості НЕ за місцем прописки (або реєстрації, як її у нас називають)?

    Я сама прописана в іншій області, останні місця роботи - в Києві, а живу зараз у Львові (знімаю квартиру, без офіційного оформлення, звісно). Щось мені може світити у такій ситуації? :girl_impossible:
     
  11. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Варто все-таки звернутися в ЦЗ за консультацією, бо в них все прив"язане до прописки, тому про те що вам світить важко сказати. Бо навіть останнім часом (коли я була зареєстрована там), то при відвідуваннях семінарів вимагалося приносити паспорт (були випадки, коли люди отримували допомогу в різних областях).
     
  12. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дякую. А зараз треба щотижня туди приходити відмічатися?
    Бо якщо ні, то може я б могла по місцю прописки зареєструватися і їздити туди раз на ... тижнів.
     
  13. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Вимагали так. Але все залежить від інспектора, якщо попадеться нормальна кобіта, то може назначити один тиждень в понеділок, а наступний, наприклад, в п"ятницю (тоді виходить майже раз в 2 тижні)
     
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я стою вже майже рік на біржі,26 числа цього місяця припиняються виплати,в мене виплата становила майже 1300грн.кожен місяць,бо звільнена за статею ліквідація підприємства,і тому компенсація складає майже 50% від отримуваної місячної зарпалати за останні 6 місяців.Прийшла я вчора до своєї " кози",вибачаюсь але по іншому не получається висловитись(№18),а вона мені:вам треба обовязково працевлаштуватися,я й питаю чому обовязково???Я собі просто знімлюсь з біржі після закінчення виплат.В неї очі полізли на лоба:girl_impossible:,та ви що директор зараз такого не підпише ...ви зобовязані працевлаштуватись.бо цілий рік собі ходили ,отримували такі гроші.Я спокійно говорю,що нічим я не зобовязана,що гроші отримувала бо маю на те право,а те що незнайшла роботи це їхні проблеми,бо саме за цим я до них звернулася! Я по спеціальності міжнарод.економ. а в книжці записана як старший адміністратор.От вони мені на мою зарплату не могли і нічого найти,а коли пропонували щось таке але з меншою зарплатою то я усно відволялась,бо маю на це право.Говорила,що мені держава більше компенсовує чим ходити на роботу і получати навіть не 1000!:girl_crazy:,то її щоразу аж трясло:xaxa:.
    Вона почала мені після всього говорити,значить я знімаю вас сьогодні! А я з "мордой кірпічьом"сказала що сьогодні мені не треба ,а требуде коли закінчаться виплати і що вона не має права на таке ,інакше я звернуся до юристів (вони сидять в тому ж центрі зайнятості)і вони пояснять їй усе що потрібно.І що ви думаєте,назначила мені прийом аж на 26(а це через два тиждні ,хоч цілий рік ходила відмічатись щотижня!!!) і сказала щоб я прийшла тоді то, і тоді знімемо вас.Дістала я її короче,аж руки в неї трусилися,але так їй і треба,вона весь час тикала мені що я отримую гроші,а роботи не шукаю,нібито вона мені ті гроші з своєї кишені платила.Дурне і все,що тут скажеш. Ви головне дівчата як ходите на семінари то слухайте свої права,щось не ясно то питайте,завжди можна підійти проконсультуватися в юриста ЦЗ,і і не нервуйтесь даремно бо вони того не варті:girl_curtsey:
     
  15. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Цікаво, а якщо простояв рік на біржі, після року знявся звідтам, рік не працював, то можна знову стати на біржу, якісь виплати ще будуть?
     
  16. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Мені теж попалася стервоза рідкісна:girl_devil:, я їхала відпочивати за кордон і хотіла знятися з біржі на той час, то вона мені почала говорити, що я немаю права і вона мені призначає прийом і як я не прийду на нього то мені знімуть решта виплат. Я пішла до юристів, взяла витяяг з закону де написано, що я маю право без пояснень знятися з обліку і та стервоза обламалася.
    Призвіще тої стервози - КОРДІЯКА , номера не памятаю (таке чорняве і неприємне).
    Ага, а раз взагалі дозволила собі сказати "пі-ц" (мат хто не зрозумів. То я коли приїхала з відпочинку і пішла поновлюватися мене знов прикріпили до неї, і стервоза не подала мою довідку про зарплату в бух-ю (хотіла щоб мені нарах. мінімальну) тоді мене вже трафило і я пішла до пані Лесі їх керівника і попросила поміняти координатора, мені поміняли і звичайно їй все пояснила чому. Зараз ніби краща попалася, хоча вони зі стервозою ходять разом на обід.

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    Народ, добре слухайте на семінарах і читайте закони! Завжди перевіряйте те що вам там кажуть.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата, може хто знає, чи можна змінити в ЦЗ годину прийому, бо в мене якраз в той час буде ранок в малого в садку? І чи реально це зробити по телефону, чи треба їхати туди?
     
  18. aavika

    aavika New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    незнаю я стояла на біржі пів року, так там щоб у них стояти треба нерви стальні мати, а мої невитримали, назначили мене до мого спеціаліста її небуло пішла у відпустку назначили до другої а та без паспорта не приняла, хотіла дати їх грошей щоб записала відвідування так вона таке там підняла і все рівно неприняла, а можливості їхати за паспортом у мене не було так як мала дитину забирати зі школи, от я і плюнула на ту біржу і більше туди не ходжу
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Центр зайнятості

    офіційно ні, але якщо передзвонити і пояснити ситуацію зазадлегідь, то може втисне тебе в якийсь вільний проміжок часу... якщо ніким вже не зайнято.

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:30 ----------

    а що ж ви хотіли?
    треба з паспоротом ходити. Вони ж не знають, чи ви на заробітки поїхали, а замість себе когось підіслали, чи дійсно залишили вдома... І при чому тут стальні нерви?
     
  20. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я вже майже 11 місяців на біржі, і нерви в мене не сталеві, і моя спеціаліст - не подарунок.... Але жива, ніц мені не є.

    А звідки ж вона має знати про те, що то справді Ви? Та ж на кожному семінарі розказують, що на кожне відвідування треба мати з собою паспорт і трудову книжку.

    А Ви зателефонуйте до свого спеціаліста і спитайте. Точно не поб'є Вас ;)