Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Вчора нарешті прийшли грошики за вересень, ще мають бути за період по 15 жовтня. Видно, трохи таки є затримка.
     
  2. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата маю питання ,я зараз знаходжусь в декреті по догляду за дитиною,але вагітна і в декрет хочу іти з ЦЗ,чи поставлять мене вагітну в Цз і з якого дня нададуть статус безробітньої.
     
  3. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Центр зайнятості

    На Миколая для діток дають якісь подарунки, так як на роботі?
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Центр зайнятості

    А коли починають виплачувати кошти в ЦЗ? Наприклад, я зареєстувалась 1 числа, то коли чекати?
     
  5. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    все залежить коли вам дадуть вам статус безробітньої,якщо ви звільненні за згодою сторін то виплати почнуться з 8 дня ,якщо за власним бажанням то після 3 місяців ,точніше виплата почнеться з 91 дня.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Центр зайнятості

    А якщо я тільки закінчила навчання і ніде офіційно не працювала, то коли почнуть виплачувати кошти?
     
  7. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    А коли я маю право зареєструватись в центрі зайнятості? Ситуація в мене така: в 2014р. зимою закінчила навчання, в листопаді 2013 народила, ніде відповідно не працювала. Зараз донечці рік, звичайно виплачується допомога по догляду. Дякую))
     
  8. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Мене від тої біржі вже колотить. .. катаюсь туди четвертий місяць, за цей час вони не зробили ні-чо-го. На курси підприємців вони мене взяти не можуть, бо нема грошей на виплату. Але кататися до них просто так - чому б і ні? Ні за кордон поїхати, ні захворіти - маю пертись до чорта на рога, щоб вкотре почути від консултиаконсультанта " ну як ваші справи? ". Вже шкодую, що в то влізла.
     
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    PinKey, чому просто так? Вам гроші виплачують?
     
  10. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я також цікавилась тим питанням - сказали не дають подаруночки.:girl_in_dreams:
     
  11. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    цього року подарунків не закупили взагалі. За місцем праці також не дають.
     
  12. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    дівчата пиатння ,в мене сестра звільнена 1 липня з роботи за згодою двох сторін ,після цього ні де не працювала ,зараз хоче встати в ЦЗ ,чи має вона право чи там є певний термін?
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Центр зайнятості

    Має. Нехай візьме собі довідку з роботи за півроку, трудову, паспорт, дипломи і вперед. І обовязково треба їхати на 9:00 ранку!
     
  14. Small

    Small Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Чим по скорше нехай йде, бо якщо пізніше звернетя ніж пів року -то виплата буде розпочата на 30 день а не на 7день, а самі кошти отримуватиме ого певно на весну аж,,,тай в процентному відношенні менша не 90% а 70%чи 60%

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

    Дзвонете консультанту, кажете я занедужала,,,він просто вас не відмічає щоб виплату незатримувати чи не скорочувати її, приносете лікарняний(обо купуєте його) коли одужаєте тай все, аналогічно якщо є дитина,,,
    Я також стою на біржі, прошу завжди назначати відвідини 17,30 чи взагалі 17,45 завчасно,оскільки маю неофіційну підробіток, семінари відвідую з різними групами
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Яка гарна порада! :n:

    В центр зайнятості ходять максимум двічі на місяць, це також типу робота, де людина отримує гроші, між іншим. На роботі ж ніхто не ниє - ні захворіти, ні за кордон поїхати. Будь-ласка, в перервах між візитами їздіть. Захворіли - принесли лікарняний. Ну і мами мають право на щось там додатково тіпа відпустки, ну і при потребі можна відпроситися-перенести візит.
    Не подобається комусь, хоче кататися по закордонах - на біржу ніхто силоміць не тягне, написали заяву про зняття з обліку і адью. Однією дупою на двох стільцях не всидиш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Small

    Small Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Не завжди людина зразу біжить до лікаря-звертається як щось болить, День на день не попадає,,,
    Я була раз їхала і зімліла в маршруці ,ну як западло в той день-відповідно поки очухалась я нінашо не встигла ні на семінар ні на консультаю,тай не подзвонила,,,то якраз перший семінар по підприємництву був коли прийшла- мені вже поставили мою відсутність,,,це виправити вже неможна бо програма, пояснила що зле ми стало ,,,єдиний вихід принести лікарняне,,,

    відповідно зміна мого лікаря цього дня вже завершилась,а коли йду до іншого щоб зафіксувати проблеми зі здоровям - зразу ви не мої-хоть бери вмирай-тому тикаєш пару гривень і всьо по маслу,
     
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    А чому не подзвонили? Ви на роботу також не дзвонили б в подібному випадку?


    Афігєнне виправдання(((
     
  18. Small

    Small Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Від незнання,,,я не мала контактів консультанта на той день Я не зовсім за центер думала в тій ситуації а в паніці як додому долізти а то зірочки мені в очах гуляли ше два дні потому,
    Я веду до того що стаються такі ситуації які ти передбачити не можеш от і все
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Але це не виправдання купівлі лікарняного.
     
  20. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    На роботі людина знає, коли їй туди ходити і нащо. І то все має певний сенс, чого не скажеш про надцяту зустріч з консультантом з метою "ну і що нового? ". Про курси підприємців окрема тема. Мене цікавили тільки вони. 2 місяці допитувалась, коли вони почнуться, ніхто не міг дати нормальну відповідь. Дзвонять в пятницю ввечері (відвідування назначене за тиждень) сказати, щоб я в понеділок на 9 ранку приїхала. А я на іншому кінці країни і, пардон, зайнята. То нікого не хвилює. Раніше вівторка не повернуся ніяк, тому мене записують на вівторок на 9 ранку. З поїзда зразу на курси, а мені там кажуть, що заняття почнуться за 2.5 години, тому я можу той час погуляти і насолодитися красою Левандівки.
    Розумієте, про що я? Не про небажання ходити в принципі, а про те, що все робиться через одне місце і за замовчуванням вважається, що крім цз займатись нічим.