Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Мені теж попалася стервоза рідкісна, я їхала відпочивати за кордон і хотіла знятися з біржі на той час, то вона мені почала говорити, що я немаю права

    Milana, а Ви не знали. що мали право на відпустку по оздоровленню? але там теж нюанси є...
    Я стояла на біржі рік, моя куратор дуже файна була, ніц не можу сказати...я їй дала зрозуміти, що роботи мені не треба і вона навіть мене ніде не направляла і грошей не брала, ну хіба я їй шось пару разів цукерки і каву приновила.
     
  2. aavika

    aavika New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    стальні нерви при тому що дуже счасто звертаючись в державні структури чи це ЦЗ чи в жеку вони чомусь такі там сидять якби були ображенні на весь світі і не хочуть іти на уступки і з ними треба говорити опираючись об свої права щоб швидше була якась відповідь чи дія ї хнього боку. Добре я згідна з вами, що я мала носити з собою паспорт, але ж мій спеціаліст від мене того невимагав, тому я і невзяла його з собою, а так як ви кажете може я когось підіслала так там в картотеці твої є фото і по ньому що неможна оприділити хто є хто???? чому другий спеціаліст до якого мене назначили не хотіла вникнути в мої положення( вродіби жінка має розуміти жінку), що у мене дитина є яку я маю забрати її в конкретній годині зі школи, що хіба так важко було мене прийняти без паспорт? вона ж не дала мені можливості за ним поїхати.А коли відправляла на роботу так 3 рази їздила на таксі бо аж за містом це було, і то невідомо як туди добратися а там говорять що впринципі нам працівники не потрібні, ми просто мусимо давати в ЦЗ такі вакансії.

    ---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    Добре коли попадаються хороші люди які розуміють вас
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2010
  3. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчатка, у мене є запитання. Я збираюся ставати на облік в центр зайнятості, але в недалекому майбутньому планую вагітніти. Мене цікавить наступне: як в такому випадку оформляється декретна відпустка і чи припиняються виплати по безробіттю на час декрету? (Якщо виплати припиняються, то чи відновлюються після закінчення декретної відпустки?) Наперед дякую за відповідь! :)
     
  4. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Сьогодні була на прийомі в Ц.З., ото та стервоза про яку я писала, то та сама про яку писала Пундик 18 номер.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    18 чи 48? Бо в мене теж здається Пундик Ольга, але нормальна дівчина. Йшла мені на зустріч не раз. (молода, симпатична брюнетка).
     
  6. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я так думаю, що всі ті люди, що працюють в ЦЗ спеціально навчені так поводитись з людьми... і так само в посольствах за людей нас не вважають... це така їхня стратегія: принижувати "беспомічних", які змушені до них звертатись. Саме змушені, бо по добрій волі ніхто й ніколи до них би не пішов. Пам"ятаю, як скінчився мій контракт і мені помилково в трудовій записали, що я за власним бажанням звільнилась. Боже, скільки за того я мала мінінгіту, і, ставши на біржу, першим питанням було:"Чому ви до нас прийшли, ще й вагітні"... Але я перепрошую, я живу в державі, на яку працюю і сплачую податки... так це нормально... а як я залишилась без роботи та й ще в положенні, то мене вже списати тре... Отак ми і живемо... нас не можуть забезпечити ані соціальним захистом, ані робочими місцями...
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Центр зайнятості

    не хочу розводити з того якоїсь страшної дискусії, але чому той спеціаліст має десь ходити, піднімати документи, щось звіряти? якби я, чи ви, чи хто-небудь з нас був на цій посаді, то сказав би: "то не моя робота, мені за це платять, ви створюєте мені проблеми, порушуєте правила, самі винуваті, йдіть геть." Інша справа, це те, що можна просто зі своєї доброї волі, з влісної ініціативи дати людині шанс, спробувати "ввійти в ситуацію". Але вони не мусять того робити, на жаль.

    Поки ще не вагітні, отримуєте те, що належиться. Як тільки завагітніли, зразу повідомляйте, але треба мати довідку від лікаря, що ви вчасно звернулися, не довше ніж 15 днів вагітності (здається так, просто в нас на біржі вчора по тому семінар був), і ще казали вагітні з нашої групи, що треба пропильнувати, щоб лікар написав правильну дату і термін, бо люблять написати пізніше (таке враження, ніби їм за то гроші платять). Тоді до 7 місяця вагітності ви отримуєте іншу допомогу від біржі, а 8-9 місяць треба не прогавити і офрмити допомогу в "собцезі" (чи як воно називається, не знаю, що це і де).

    Хай мене народ поправить, як щось не так, бо направду можу щось наплутати.

    І вагітних мусять на біржу брати, до 7 місяця, і не мають права відмовити роботодавці.
     
  8. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Вони не відмовлять, просто реагують на то так, ніби будуть з власної кишені платити... ну, це зрозуміло, їх там також дрючать, щоб по мінімуму виплатити робити...
     
  9. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Соцзахист :girl_wink: питатись де знаходиться в районній адміністрації де проживаєте. В основному прийом громадян спеціалістами соцзахисту проводиться в Жеках.

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    Ви дуже помиляєтесь, ніхто нікого спеціально не вчить.. Мала я теж "щастя" працювати у державній службі, саме в соцзахисті, хотілось допомагати людям йти назустріч, розуміючи проблеми і т.д..що інколи вдавалось допомагати, але ви не уявляєте яким коштом це часом відбувалось. Десь хтось якусь довідку вчасно не доніс чи десь підпису не було чи копії якогось документу але мусимо йти і показати документи всі начальнику і клінно просити щоб підписали, що документи донесуть щоб термін допомоги чи субсидії не пройшов.. ... І думаєте яка реакція була на то керівництва?((( Довго я не витримала так працювати і звільнилась звідти...Тому не звинувачуйте тих людей і ставтесь з розумінням до їх роботи, вони це не можуть вирішувати і діють згідно інструкцій.. Бувають звичайно вийнятки яким від такого потім ой як не солодко... Але не заперечую того факту, що трапляються і погані люди, але де їх немає...

    ---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

    А я якраз була таким спеціалістом і це робила..
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Вагітним можна ставати на облік в ЦЗ до 26 тижня. Тільки треба довідку від гінеколога про термін вагітності. Я ставала десь на 20 тижні, і ніхто не питав типу, чому я сюди прийшла чи ще якісь схожі фрази. Може мені пощастило і всі ті службовці, з якими я спілкувалась в ЦЗ були в гарному настрої :) .
     
  11. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Olena-m, ви плутаєте і неуважно прочитали.Я написала, що і я і Пундик (автор попереднього допису, а не призвіще працівника Ц.З.) писали про одну особу котра сидить під 18 номером.
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Центр зайнятості

    Якраз Олена і не плутає — просто без розділових знаків можна прочитати як завгодно, і я теж так прочитала, як Олена. Абракадабра виходить, для того й коми придумали :girl_wink:
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

     
  14. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    От бачите, хороші люди і ЦЗ - несумісні речі...:girl_wink:
     
  15. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Тобто звернутися до лікаря потрібно не пізніше, ніж через 15 днів від початку вагітності? І відразу ж з довідкою лікаря в Центр зайнятості?

    А як розраховується розмір тієї "іншої" допомоги?
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Центр зайнятості

    якось так. От тільки сумніваюсь, чи точно 15 днів, мусите уточнити в гендерному центі, чи у свого спеціаліста.
    Ось ще знайшла таке, тепер бачу, що я трохи не те писала з термінами:

    те, що я жирним виділила - це той термін, за який біржа грошей не платить, а треба подавати довідку в орган праці та соціального захисту населення (відділ соціального захисту). До і після цього проміжку часу (до і після пологів, грубо кажучи), ви стоїте на обліку на біржі.

    Про суму - розмір допомоги є повною сумою допомоги при вагітності (тоді як працюючим платять 1/4), але я тої суми не знаю :)
     
  17. Milana Y

    Milana Y New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата, виясняти з вами правила правопису своїх повідомлень не бачу сенсу. Я написала свій відгук по даній темі, і написала уточнення для Olena-m (щоб було зрозуміло). Є питання по темі, звертайтесь.
     
  18. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Скажіть будь ласка - який мінімальний розмір допомоги з безробіття?
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Здається, 480 чи 490 грн.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Центр зайнятості

    Цього місяця було 480 грн. Для порівняння, минулого місяця — 430.