Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Тут є два варіанти:
    1. Ви можете прямо в інспектора відмовитись від даної вакансії, але таке проходить, здається, тільки 2-3 рази, а далі або погоджуєтесь на що дають, або знімають з обліку
    2. Йдете до роботодавця на співбесіду. Якщо вакансія не подобається, можна "завалити" співбесіду, або сказати що вагітна - самі напишуть, що не підходите. А якщо подобається вакансія - намагаєтеся зацікавити роботодавця.
     
  2. maty

    maty Well-Known Member

    zякщо ви двічі відмовляєтеся, то вас знімають з реєстрації як безробітну. а з направленням я ходила, залежить від підприємства, мене спитали, чи мені справді потрібна робота, я чесно сказала, що мене не влаштовує і вони написали відмову. але, можливо, не всі погоджуються
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якщо напишете самі відмову , тоді вам не нарахують кошти за це відвідування. Дві відмови і знімають з обліку в ЦЗ.
    Відмовитися без втратити нарахувань можна лише якщо зарплата на пропонованій вакансії, менша за середню зарплату , яку ви отримували за 12 останніх місяців перед тим як стати на облік в ЦЗ.
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    0 так. Береш направлення, що склад.з 2х частин. Йдеш до роботодавця, 1 аркуш залишається там, інщий з печаткою треба повернути у ЦЗ. Роботодавець спілкується і заносить вердикт у писульку. Самому писати нізя. Відмовитись можна на стадії ще виписки направлення у свого інспектора.
     
  5. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Закривають нашу фірму, буду вперше безробітна((
    Це треба в ЦЗ на облік ставати, як віддадуть трудову? Малечі тільки рік і поки не планую на роботу..
     
  6. maty

    maty Well-Known Member

    @mazepynka, то вам в ЦЗ продовжать відпустку по догляду до з років
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    а ще таке питання, якщо на роботі отримувала нехай 5000 грн, але це було в 2014 році, далі декрет, отримувала тих 860 грн дитячих...мені будуть рахувати ту зарплату, чи рахується дохід за останні 6 місяців і все?
     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Враховується дохід за останні 12 місяців.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата потребую консультаціі. Подавала мама документи на біржу, але ій відмовили, оскільки за місцем реєстраціі числиться 2 га землі, яка належить померлій вже бабусі. Чи правомірно відмовили, це ж не іі земля, а батьків. Сказали виписатись, тоді приймуть, але виписуватись то не варіант. Буду дуже вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хто може розказати як виплачується допомога безробітним? Там є якась схема? Звільнилась в квітні, на біржу стала в вересні, у жовтні прийшла перша виплата, але я щось не можу ті цифри зв'язати з зарплатою. То платиться якийсь відсоток? Який і скільки? Бачу, що за моєю спеціальністю у нас немає вакансій, як довго мені будуть платити допомогу?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ніби на старт 80% зарплати, потім менше, точно не знаю, бо стояла донька. Але колись ще якісь були обмеження і кореляція з середньою зарплатою в даній галузі і по регіону, наприклад, у Вас була 10000, по галузі середня 5000, то допомога якось виходить з тих 5000. І ще вони там якось нерівномірно платять, кусками, і залежно з якого числа місяця Ви на біржі, то щоб звести то все і взнати точно, запитаєте при наступному візиті, Ви ж раза 2 на місяць точно у них будете? Як попадеться хороший інспектор, то все пояснить. Вакансії будуть пропонувати, але можна викручуватися. Доньці платили виплати 9 місяців, а на біржі далі стоїть "безплатно".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    виплати залежать від багатьох чинників, чи ви працювали перед тим як оформитись у ЦЗ, яка була оплата, стаж роботи і т.д. Дуже багато факторів і про це справді краще розпитати свого інспектора.
    якщо звільнення за угодою сторін - то виплата буде 9 міс., якщо скороченя- 12 міс.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    можуть шукати вам роботу як за освітою так і за остан.посадою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую, а після 9 міс що далі? Знімають з обліку чи просто не платять?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    На обліку стояти можете, але це вже ні на що не впливає. Як мені сказали, припиняється виплати, і вже не рахується стаж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    хочете - знімаєтесь з обліку, хочете - стійте далі, але безоплатно. За 9 міс. вам точно щось запропонують))) У мене теж колись таке було 5 міс глухо, а потім ......пропонували кошмар, а відмовитись можна лише 2 р.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ой, дякую) ваші слова - та й Богові в вуха))
    У мене для нашого містечка дууже вузька спеціалізація, я й навіть не надіюся(((
    До речі, якому святому моляться, щоб знайти роботу?
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хочу стати на облік в ЦЗ, розкажіть коли краще туди їхати щоб не просидіти там весь день - вранці чи пообіді? Чи там є якийсь попередній запис може? І ЦЗ є 2 - міський і обласний то куди краще? Прописка в мене взагалі в іншій обл
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2017
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Це все по одній адресі, як мені відомо.
    Тут швидше лотерея. Я два рази вставала, і два рази довелось чекати майже по пів дня. Ну годинки 4 точно((((. Так-так, я на таке маю щастя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Щоб взяти талон, треба їхати на 9:00. Але зустріч з консультантом можу пртзначити на 14:00 аж(( але то так тільки перший раз.
    А у Вас будуть виплати? Бо якщо ні, то нема ніякого змісту зараз вставати на облік, і постійно туди їздити. Я вставала на 26 тижні, і була тільки двічі :)
    Але я колись вже отримала свої виплати після звільнення з роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я ходила в ЦЗ , що за Арсеном на вул. Кн. Ольги. Чула, що можна записатись онлайн на прийом. Але я приходила і в адміністратора записувалась. Була під обід, то ледь мене десь втулила... Якщо оффлайн, то радила адміністратор приходити зранку, бо швидко розбирають години. І запис ведеться тільки на день. Тобто, якщо не буде вільних годин, треба буде іти знову на другий день, щоб записатися і ще раз на вже записану годину. Незручна система, але я живу недалеко, то ще терпимо.
     
    • Подобається Подобається x 1