Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

 1. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

  Тут є два варіанти:
  1. Ви можете прямо в інспектора відмовитись від даної вакансії, але таке проходить, здається, тільки 2-3 рази, а далі або погоджуєтесь на що дають, або знімають з обліку
  2. Йдете до роботодавця на співбесіду. Якщо вакансія не подобається, можна "завалити" співбесіду, або сказати що вагітна - самі напишуть, що не підходите. А якщо подобається вакансія - намагаєтеся зацікавити роботодавця.
   
 2. maty

  maty Well-Known Member

  zякщо ви двічі відмовляєтеся, то вас знімають з реєстрації як безробітну. а з направленням я ходила, залежить від підприємства, мене спитали, чи мені справді потрібна робота, я чесно сказала, що мене не влаштовує і вони написали відмову. але, можливо, не всі погоджуються
   
 3. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Якщо напишете самі відмову , тоді вам не нарахують кошти за це відвідування. Дві відмови і знімають з обліку в ЦЗ.
  Відмовитися без втратити нарахувань можна лише якщо зарплата на пропонованій вакансії, менша за середню зарплату , яку ви отримували за 12 останніх місяців перед тим як стати на облік в ЦЗ.
   
 4. silvia

  silvia Well-Known Member

  0 так. Береш направлення, що склад.з 2х частин. Йдеш до роботодавця, 1 аркуш залишається там, інщий з печаткою треба повернути у ЦЗ. Роботодавець спілкується і заносить вердикт у писульку. Самому писати нізя. Відмовитись можна на стадії ще виписки направлення у свого інспектора.
   
 5. mazepynka

  mazepynka Well-Known Member

  Закривають нашу фірму, буду вперше безробітна((
  Це треба в ЦЗ на облік ставати, як віддадуть трудову? Малечі тільки рік і поки не планую на роботу..
   
 6. maty

  maty Well-Known Member

  @mazepynka, то вам в ЦЗ продовжать відпустку по догляду до з років
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Isa

  Isa Well-Known Member

  а ще таке питання, якщо на роботі отримувала нехай 5000 грн, але це було в 2014 році, далі декрет, отримувала тих 860 грн дитячих...мені будуть рахувати ту зарплату, чи рахується дохід за останні 6 місяців і все?
   
 8. Alstroemeria

  Alstroemeria Well-Known Member

  Враховується дохід за останні 12 місяців.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 9. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Дівчата потребую консультаціі. Подавала мама документи на біржу, але ій відмовили, оскільки за місцем реєстраціі числиться 2 га землі, яка належить померлій вже бабусі. Чи правомірно відмовили, це ж не іі земля, а батьків. Сказали виписатись, тоді приймуть, але виписуватись то не варіант. Буду дуже вдячна за поради.

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
 10. Megan

  Megan Well-Known Member

  Хто може розказати як виплачується допомога безробітним? Там є якась схема? Звільнилась в квітні, на біржу стала в вересні, у жовтні прийшла перша виплата, але я щось не можу ті цифри зв'язати з зарплатою. То платиться якийсь відсоток? Який і скільки? Бачу, що за моєю спеціальністю у нас немає вакансій, як довго мені будуть платити допомогу?

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 11. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Ніби на старт 80% зарплати, потім менше, точно не знаю, бо стояла донька. Але колись ще якісь були обмеження і кореляція з середньою зарплатою в даній галузі і по регіону, наприклад, у Вас була 10000, по галузі середня 5000, то допомога якось виходить з тих 5000. І ще вони там якось нерівномірно платять, кусками, і залежно з якого числа місяця Ви на біржі, то щоб звести то все і взнати точно, запитаєте при наступному візиті, Ви ж раза 2 на місяць точно у них будете? Як попадеться хороший інспектор, то все пояснить. Вакансії будуть пропонувати, але можна викручуватися. Доньці платили виплати 9 місяців, а на біржі далі стоїть "безплатно".
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. silvia

  silvia Well-Known Member

  виплати залежать від багатьох чинників, чи ви працювали перед тим як оформитись у ЦЗ, яка була оплата, стаж роботи і т.д. Дуже багато факторів і про це справді краще розпитати свого інспектора.
  якщо звільнення за угодою сторін - то виплата буде 9 міс., якщо скороченя- 12 міс.
  --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
  можуть шукати вам роботу як за освітою так і за остан.посадою.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 13. Megan

  Megan Well-Known Member

  Дякую, а після 9 міс що далі? Знімають з обліку чи просто не платять?

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 14. Inglor

  Inglor Well-Known Member

  На обліку стояти можете, але це вже ні на що не впливає. Як мені сказали, припиняється виплати, і вже не рахується стаж.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. silvia

  silvia Well-Known Member

  хочете - знімаєтесь з обліку, хочете - стійте далі, але безоплатно. За 9 міс. вам точно щось запропонують))) У мене теж колись таке було 5 міс глухо, а потім ......пропонували кошмар, а відмовитись можна лише 2 р.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Megan

  Megan Well-Known Member

  Ой, дякую) ваші слова - та й Богові в вуха))
  У мене для нашого містечка дууже вузька спеціалізація, я й навіть не надіюся(((
  До речі, якому святому моляться, щоб знайти роботу?
   
 17. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Хочу стати на облік в ЦЗ, розкажіть коли краще туди їхати щоб не просидіти там весь день - вранці чи пообіді? Чи там є якийсь попередній запис може? І ЦЗ є 2 - міський і обласний то куди краще? Прописка в мене взагалі в іншій обл
   
  Останнє редагування: 7 Грудень 2017
 18. Inglor

  Inglor Well-Known Member

  Це все по одній адресі, як мені відомо.
  Тут швидше лотерея. Я два рази вставала, і два рази довелось чекати майже по пів дня. Ну годинки 4 точно((((. Так-так, я на таке маю щастя.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Siania

  Siania Love Life

  Щоб взяти талон, треба їхати на 9:00. Але зустріч з консультантом можу пртзначити на 14:00 аж(( але то так тільки перший раз.
  А у Вас будуть виплати? Бо якщо ні, то нема ніякого змісту зараз вставати на облік, і постійно туди їздити. Я вставала на 26 тижні, і була тільки двічі :)
  Але я колись вже отримала свої виплати після звільнення з роботи.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Я ходила в ЦЗ , що за Арсеном на вул. Кн. Ольги. Чула, що можна записатись онлайн на прийом. Але я приходила і в адміністратора записувалась. Була під обід, то ледь мене десь втулила... Якщо оффлайн, то радила адміністратор приходити зранку, бо швидко розбирають години. І запис ведеться тільки на день. Тобто, якщо не буде вільних годин, треба буде іти знову на другий день, щоб записатися і ще раз на вже записану годину. Незручна система, але я живу недалеко, то ще терпимо.
   
  • Подобається Подобається x 1