Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    З документами все вірно+ якщо є ще діти віком до 6 р- можуть вимагати копію свідоцтва про народження. А от розмір допомоги трішки інакше- відсоток вірний, але це не відсоток від заробітної плати, а від розміру допомоги по безробіттю. Тобто на основі довідки про з\пл за допомогою спеціальної калькуляції розраховується ваш розмір допомоги по безробіттю ( враховується загальний стаж, безперевний стаж на останньому місці праці і ще ряд факторів). От саме він і виплачується у еквіваленті 100,80, 70%
    Можна і самостійно його собі "прикинути" ( на офіц. сайті центру зайнятості є цей калькулятор). З якого дня вам буде наданий статус безробітного та з якого почнуться виплати вам роз яснить ваш інспектор після реєстрації.
     
  2. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Якщо скорочення чисельності працівників, тоді як з виплатами?
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    ідентично, що стосується виплат ЦЗ
    єдине, що при скороченні роботодавець повинен виплатити вам вихідну допомогу у розмірі не менше сер.міс. заробітку ( розмір може бути й більший, якщо це прописано у колективному договорі).
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    все залежить від того. який офіційний запис у вас буде у трудовій щодо підстав звільнення: якщо за п.1. ст 40 ( "Класичний:змін в організації виробництва і праці, в тому числі
    ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання
    підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або
    штату працівників"), тоді перш за все: про таке вивільнення працедавець повідомляє Фонд зайнятості за 2 міс. до події, а вам мусять виплатити на підприємстві допомогу у розмірі міс. зарплатні.
     
  5. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Центр зайнятості

    Чи потрібно ходити тих 7-8 днів підряд на семінари для отримання статусу безробітного, якщо я не працюю більше року і про це є запис в трудовій?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    який саме запис є у вас у трудовій? на семінари до отримання статусу безробітного на протязі 8 днів приходять практично один раз- в день надання цього ж статусу. В день же реєстрації на біржі- це співбесіда на 5 хв. у гендерному центрі та консультація у призначеного спеціаліста.
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я мала на увазі останній запис про звільнення з роботи.
    Ось так пише дівчина в одному з перших повідомлень. Але вона без роботи 2 місяці була, а я майже пів року (ставати на ту біржу думаю тільки заради довідки).
    Тому питаю чи процедура така сама буде, щоб зважити чи потрібно мені це.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2011
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    процедура буде та сама. хіба до свого інспектора вам не доведеться щодня ходити тих 7 днів. Вийнятком може стати лише той випадок, якщо для вашої спеціальності одразу буде пропозиція роботи- тоді одразу дадуть напрвлення і треба буде топати відмічатися на п-во. Для цього загляніть на офіційний сайт центру зайнятості , і у розділі "Пошук"- "пошук роботи" введіть у віконечках свою спеціальінсть за останнім записом у трудовій. вам видасть результат, чи є зараз вільними такі вакантні посади і де саме. Інспектор підбирає вам пропозицію саме з цієї загальної бази даних . Вакансії щодня змінюються- зникають і з являються нові
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Підкажіть будь-ласка, хто знає! :) Я звільнилася з роботи за згодою сторін, пропрацювала лише 4 місяці. Зареєструвалася в центрі зайнятості, 13 вересня
    надано статус безробітньої. Сьогодні мені вже дали направлення на роботу, яка мені не підходить. Спеціаліст з працевлаштування сказала, що я відмовитися не можу, сказала лише, що я можу їм не підійти. Порадила мені зразу не казати, що робота мені не підходить, бо роботодавцю легше написати, що особа відмовилася, ніж, що особа не підходить. В понеділок маю подзвонити на фірму і записатися на співбесіду. Я незнаю, як мені поводитися на співбесіді? Cтворювати вигляд, що я нічого незнаю в мене не вийде.
    На семінарі нам казали,що якщо самостійно відмовитися від роботи, втрачається певна частна виплати. Мені мають нарахувати приблизно 500 грн., бо я працювала лише 4 місяці. Підкажіть, будь-ласка, хто компетентний в даних питаннях, коли та виплата буде, якщо 13 вересня мені надано статус безробітньої і яку суму знімають в разі відмови від місця праці?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    не переймайтеся- у більшості випадків потенційним роботодавцям самим не так іпотрібні працівники з біржі. Вам немає сенсу їм дзвонити- просто приходите за вказаною адресою, йдете до керівника чи кадровика чи бухгалтера , кажете що з біржі і пояснюєте, чому ви їм не підходите ( немаєте досвіду і т.п.). тобто ви не відмовляєтеся, а вони вам відмовляють на підставі "не відпов. кваліфікац. вимогам"
    виплата проводиться частинами, а не усією сумою у 500 грн одразу і по мірі надходження коштів з бюджету ( може бути перша сума за тиждень, а може і через місяць). Відмова від двох пропозицій роботи - знімаються виплати і облік на біржі. Одноразове порушення на біржі ( не поява у зазначені терміни і т.п.)- виплати повністю призупиняються на 3 міс.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тю...
    Після весілля залиштеся на поправини, потім до ранку на ДН, а звідтіля - до роботодавця.:girl_curtsey:
    Результат гарантовано! :good:
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2011
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Центр зайнятості

    вони готові на все лиш би не платити
     
  13. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    В продовження історії скажу, що вчора зустрічалася з роботодавцем. Він був негативно настроєний, кричав, чому біржа до них людей направляє, що він нічого підписувати не буде. В результаті написав, що особа відмовилася. Сьогодні везу на біржу цей документ. Якщо мені ще нічого не нарахували, то після відмови можуть і не нарахувати грошей?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    тут би я на цей факт увагу вашого інспектора. Якщо роботодавцю не потрібна була кандидатура, він би мав проставити галочку у графу "посада зайнята". Якщо не підходила ваша кандидатура- "не відповідає вимогам". Чи ви самі у нього відмовилися? Як обгрунтували? Стосовно виплат- раніше одноразова відмова не була приводом для скорочення виплат. Зараз поцікавтиеся у інспектора- зміни йдуть мало не щодня.
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я йому зразу сказала, що вакансія мені не зовсім підходить і я не хочу морочити йому голову, на що зразу почула крик, для чого я брала направлення і взагалі чого біржа йому направляє людей. Якщо чесно, мені вже було всерівно, що він напише, лиш б швидше з ним розпрощатися. Я вже хотіла знятися з обліку на біржі, але коли подзвонила до них, то мені сказали, що я по власному бажанні знятися не можу, має бути поважна причина, або я йду на роботу, або переїжджаю в інше місто. Думаю, якщо я ще раз відмовлюся, то вони мене самі знімуть з обліку
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    ви не зовсім правильно себе повели. Тобто з порогу заявили, що вам не підходить його пропозиція, а не ви "така біла і пухнаста не зможете принести користі його фірмі". Відчуваєте різницю?

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 09:50 ----------

    неправильно. Ви можете або 30 днів не з являтися на біржу і вас знімуть автоматично, або написати письмову заяву про відмову від послуг центру зайнятості. Лише майте на увазі, що після зняття з біржі, на протязі найближчих двох років вам немає сенсу туди потикатися
     
  17. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    читаючи такі випадки, навіть не хочеться ставати на біржу. Якраз планувала, та добре подумаю, чи вартує заради тих 500-600 грн терпіти ось таких роботодавців.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Жовтень 2011
  18. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Оскільки я відмовилася від вакансії, то два наступних місяці мені нічого платити не будуть. Впринципі я проблеми з того не роблю, але є різні ситуації, різні сім"ї, і для деяких людей ця допомога по безробіттю є досить важливою, але в нашій державі нічого не робиться для людей. Раз відмовився і два місяці сиди без допомоги. Порадившись з інспектором по працевлаштуванню я вирішила місяць не з"являтися і тоді вони мене автоматично знімуть з біржі і закриють трудову
     
  19. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Підкажіть будь-ласка,я вагітна 5 тижнів,непрацюю,коли мені краще стати на біржу,які документи потрібні,ну і самі основні моменти(чула,що люди там не дуже добрі працюють)
     
  20. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Вже пройшло більше місяця, а я так і не мала можливості коли з"явитися. Подзвонила, записалася на сьогодні, але довго чекала маршрутку, побачила, що і так не встигну і вернулася додому. Зараз сиджу вдома і думаю, що коли я з"явлюся, щоб в мене не виникли з тою біржою якісь проблеми, щоб не прийшлося штраф платити і ше якісь "загвоздки" не виникли. Може хто мене просвітить, що мене чекає?