Церковний розвід, уневажнення шлюбу

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем L@vazza, 20 Лютий 2009.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Написано в вироку, який мені дали. А от щодо його дій я поняття не маю чи то десь перевіряється чи ні, може і зможе, якщо приховає, хоча я не впевнена, що він взагалі в курсі, що процес завершився, йому то якось все рівно, наркоманить далі наскільки я знаю.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Запитали в кармі, але відповім тут.
    Любити себе - не означає бути егоїстом. Любити себе - це бачити себе через Божі очі, поважати себе, мати свою гідність, але не вважати себе центром усього, ані не принижувати себе, що я ніхто.
    Якщо я дивлюся на себе через Божу Любов, то я приймаю себе такою, якою я є, а давати щось іншим, нехай навіть жертвувати собою, випливає із любові до них. Любов до ближнього неможлива без любові до себе. Недаремно Ісус сказав любити ближнього, як самого себе. Тому починати треба завжди зі себе.
     
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Я свого часу дуже негативно ставилася до церковного розлучення, допоки не зіткнулася з бідою особисто. Розлучились, що далі? Бути решту життя одній чи жити в гріху з іншим? Я отримила розлучення і дозвіл на другий шлюб. Тепер я з іншим розумінням ставлюсь до цього таїнства, не так як це було вперше, де молодість, емоції і амбіції відіграли більшу роль ніж віра, відданість і розуміння. Я вдруге одружена, обоє хочемо взяти шлюб. Молю Бога, щоб цього разу це було справжнє!
     
  4. Dmytro Romanko

    Dmytro Romanko New Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Якщо говорити про Католицьку Церкву і відповідно і про УГКЦ, то в цих Церквах не існує понять Церковний розвід і уневажнення шлюбу (Що було важним неможливо униважнити). Правильно буде говорити: Процес встановлення того факту, що шлюб не відбувся.
    Навіть, якщо є позитивне рішення трибуналу, цей процес - важке пережиття для всіх. Тому потрібно бути дуже уважними до духовного і емоційного стану після такої події
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    А в ККСЦ це поняття існує. Правда, не в тому значенні, в якому то існує в світських документах.
     
  6. Dmytro Romanko

    Dmytro Romanko New Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    В Церковному законодавстві вживаються такі поняття:
    1. Визнання недійсним подружжя.
    2. Розв'язання подружжя. Подружжя між нехрещеними може бути розв'язане, коли один з них охреститься, а інший не може жити в згоді, не ображаючи Бога.
    3 Розлучення. Немає нічого спільного із цивільним розлученням. Вживається часто слово "сепарація" і означає дозвіл на окреме проживання супругів, без можливості укладання нового шлюбу. Таке можливе у випадку зради, небезпеки життю.
    Жодне правосильне подружжя не може бути розірване жодною людською владою за жодної обставини, хіба що смерті.
     
  7. qwert1

    qwert1 New Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Добрий день! Я напишу яка в мене ситуація порадьте : Я з першим чоловіком прожила десь приблизно 2 роки в нас є спільний син, з яким він не спілкується близько 18 років , я вийшла заміж вдруге і в мене з другим чоловіком є ще 3 діточок я тепер задумалась отримати церконий так звано розлучення щоб взяти 2 раз шлюб , але така ситуація що мені сказали що це коштує в церкві юра близько 4000 тисяч грн , мене цінавить чому так ставлять такі такси, і в мене таких коштів немає , то значить треба дальше грішити , я зрозуміла нема грошей -гріши
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Хто Вам назвав таку суму?
    Офіційно в касу потрібно заплатити 1000 грн. Платіж можна розтермінувати на певний час, наприклад сплачувати по 200-250 грн. в квартал. В незалежності яку суму вносити, справа буде рухатись і розглядатись.
     
  9. qwert1

    qwert1 New Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    В мене сусід розлучався сказали чотири роки тому платив 2900
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Якщо Ви про УГКЦ, то це неправда.
    Декілька років тому це коштувало 800-900 грн. Зараз 1000, чи 1100, і ще 200 грн. потрібно доплатити при позитивному вирішенні питання.

    А взагалі, замість думати-гадати і нарікати, слухаючи сусіда, краще знайдіть годинку часу і з"їздьте в трибунал ц.Юра, там Вам все розкажуть, і про внески і про потрібні документи. Це нічого не коштує, хіба Вашого часу кавалок і бажання треба.
     
  11. qwert1

    qwert1 New Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    так і зроблю, дякую
     
  12. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Таке прохання: як хтось знову буде Вам озвучувати схожі суми, поцікавтесь, будь-ласка, ім'ям, прізвищем і посадою цієї людини. І напишіть отут. Або навіть у приват. І зробите велику справу очищення Церкви.
     
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    А хто знає яка процедура уневажнення шлюбу у протестантів?
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Як довго після винесення вироку церковним трибуналом, може питання розглядатись в апеляційному суді? Які максимальні терміни, і як процедура виглядає там? Хтось знає?
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чи можна вишивати (в'язати тощо) у неділі й свята?

    якось не переконливо ...
    не сприймаю посередників, є на то свої причини

    давно мене муляє питання. Чому дозволено церковний розвід, адже коли даєш клятву, то не можеш від неї відмовитись?
    Звідки походження цього?
    Раз вже так склалось, то прошу перенести питання в актуальну тему.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    То не мусить бути. Коли є віра, багато речей самі по собі стають зрозумілими. Бог посилає таку мудрість, очі відкриває.
    Люди часто кажуть, що вірять у Бога, але не вірять у священиків. Нащо в них вірити? Вони такі самі люди, як і ми. Якщо ми не сприймаємо їх, то це зазвичай тому, що ми не сприймаємо себе, такими, якими ми є. Священики вийшли з-поміж нас, покликані до певної праці, але людьми бути вони не перестають. Нам хочеться, аби вони були кращі від нас, але вони не були покликані бути від нас кращими, а нам служити, про це треба пам'ятати в першу чергу. Прикладом для нас може бути лише одна людина - Ісус Христос. Усе решта - ідоли, а в ідолах рано чи пізно розчаровуєшся.
    Я вже питала в цій темі, спитаю знову.
    Що робити тим, кого одружили обманом, примусом, шантажем? Дайте відповідь на це запитання, тоді я зможу на ваше відповісти.
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    думаю у співвідношенні, таких, що заставили/шантажували/обманули є малий відсоток, решта - це
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    Це не відповідь. Чи ви хочете сказати, що раз таких мало, то вони мають жити так, як вийшло, і виходу для них нема? А якщо одружилися, бо залетіли, бо батьки сказали "треба", "пора"?
     
  19. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    ні в якому разі.. вважаю, що це має бути процес більш делікатний і скурпульзний, "что ли"....
    самі критерії уневажнення шлюбу невдосконалені і розмиті настільки, що можна під них підтасувати будь-яку причину.
    це щось типу нашого законодавства.. "как хочу - так верчу", вибачте за прямоту...
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церковний розвід, уневажнення шлюбу

    А ви церковний адвокат і знаєте всі нюанси процесу?