Церковний розвід, уневажнення шлюбу

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем L@vazza, 20 Лютий 2009.

  1. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Робили знайомі кілька років тому. Вони йшли в церкву св. Юра. Там їм все розповіли що потрібно для церковного розводу.
     
  2. Serq

    Serq Well-Known Member

    Відкрийте Святе Письмо де написано "Хто відпускає свою жінку- за винятком розпусти-і ожениться з іншою,той чинить перелюб,і хто ожениться з розведеною,чинить перелюб"....колись жінки терпіли багато(чоловік бив,гуляв...)і ніхто не розводився по тепер живуть разом..а зараз пожили рік- два і розводяться бо "не зійшлися характерами"...люди не хочуть терпіти а терпіння це наш хрест...і багато хто просто скидує хрест який треба донести до кінця...І на мою думку якшо подружжя розводиться то треба значить присвятити своє дальше життя тільки Богові а не іншим жінкам і чоловікам..тому що ми на тій землі тільки гості..земне життя пролетить,а на вічне життя треба заслужити...
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Serq боюся Ви пишете про речі про які уявлення не маєте.....бажаю ніколи не взнати, але не спішіть вчити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  6. Serq

    Serq Well-Known Member

    Вона ітак лишиться..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Serq

    Serq Well-Known Member

    Дочитайте пост до кінця..
    я маю не тільки уявлення я ще й те все пережила...Але завдяки молитвам життя змінилося...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    інтірєееесно, ото панi говорить, що
    а про те, що чоловік мав би якихось зусиль докладати, то ні :) Ото тепер кобіти балувані, не хочуть забіяк і пияків терпіти, падлюки такі, каменувати їх мало!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не буду випитувати, не то важливо.....Але терпіти і мучитися все життя, не думаю це те що хоче Бог для своїх дітей....Не можна терпіти, це урок для того хто терпів, бо життя при закінченні того терпіння покращується , ясно чому і урок для того від кого терпіли, бо зрозуміє, що від таких вчинків врешті решт лишиться сам, змінитися так що вже ніхто нікого терпіти не буде. Результат ніхто не терпить.)))). І світ добріший.
    Знаєте, церква то також живий організм, який еволюцинує, і не відомо яку Біблію будуть читати через років 500.....і як то символьне письмо трактуватимуть....Но то є моя особиста думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    .. а це все чому. Порушується Божа установа/модель шлюбу:
    Бог
    чоловік
    (піклується про дружину... як про сосуд нємощний)) і т.д.)
    дружина (слухається чоловіка, допомагає/служить йому і т.д.)

    + батьків поважають, дітей повчають і люблять один одного :), вивчають Слово Боже та дотримуються Його законів.
    Як тільки один момент вибивається з моделі (батьки не приділяли потрібної уваги дітям у вихованні чи ще там щось...) - ось вам і побої, і коханці, і діти-наркомани, крики на батьків, старенькі кинуті дідусі-бабусі, "відпочинки один від одного", мовчанка вечірня (ні про що говорити) та урочисті цьомки на очєрєдних святах - мол, в нас все гуд.

    п.с. та-та, знаю, ще є фатальне співпадіння чи то кара за гріхи бабусь, коли в житті зявляються випробування типу вище написаних ситуацій. Молитва тут хіба що в поміч...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Baffy

    Baffy Active Member

    Якщо коротко - тим, що з самого початку Шлюбу могло не бути (тобто обряд був, священик відправляв, весілля відгуляли, але Таїнство Шлюбу не відбулося, бо для дійсності Таїнства необхідні деякі умови). Тому й це не "розвід", а визнання недійсним. А тут ширше: Прикмети та цілі подружжя |
    сепарація?


     
    Останнє редагування: 20 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Прошу мені роз*яснити, отримала листа:
    Колегія Суддів Трибуналу ЛМ УГКЦ, згідно з кан.1298 ККСЦ, 11.10.2016 р. ухвалила позитивне рішення та винесла остаточний вирок на першому ступені судочинства у справі визнання недійсності подружжя:... відповідно якого:
    визнається недійсним дане подружжя через поважний брак оціночного розпізнання з боку позивача та відповідача щодо істотних подружніх прав і обов*язків, які взаємно передаються і приймаються (кан.818, п. 2ККСЦ).

    це вже все закінчилось? Тобто для обох є позитивне рішення? І право на новий шлюб є для двох?
    Бо далі є текст такий:
    Згідно з..., сторони мають право ознайомитись з остаточним вироком у приміщенні Трибуналу та подати апеляцію впродовж 15 днів.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Так можете. Тре перечекати правда час апеляції
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Щоб чекати на апеляцію спершу потрібно комусь із подружжя поїхати та на неї подати. Принаймні у мене було так і після цього я аж мала остаточне рішення. Але не факт що Вам буде винесено позитивне рішенння для взяття нового шлюбу. У більшості випадків трибунал виносить рішення про заборону, яку потрібно потім зняти. Для цього Вам буде потрібно пройти передшлюбні науки (і будь-якій церкві) , взяти характеристику у Пароха храму вашої парафії, віднести це все у трибунал та чекати рішення Єпископа.
     
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Цікавить ваш досвід, скільки тривала справа про визнання шлюбу недійсним від моменту подачі заяви до моменту отримання рішення?
     
  16. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Колишня дружина мого чоловіка подала заяву в березні 2013 р., в липні його викликали на бесіду, а рішення ми отримали аж чи то в грудні 2014 р., чи на початку січня 2015 р. Ну, майже два роки ми чекали... Це в Тернопільсько-Зборівській Єпархії УГКЦ
     
    • Інформативно Інформативно x 1