Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Жовтень 2010.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

     
  2. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Він не пояснює і обговорювати цього не хоче.
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

     
  5. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    1. Взагалі-то я не кричу, а висловлюю свою точку зору. На те тут ФОРУМ, щоб висловити СВОЮ особисту точку зору!!!
    2. Про свою мораль можу сказати те, що вона у мене нормальна! Мене виховали гарні батьки в християнському дусі, маю дружну родину, Я не вкрала та не вбила, я не перелюбствую, ВІРЮ в Бога та намагаюся закласти віру в свою дитину.
    3. На рах. браку аргументів скажу так: просто для мене тепер ЦЯ дискусія (раніше це була дискусія, бо були інші точку зору. А тепер бачу тільки Ваш особостий монолог, з Вашою особистою точкою зору) втратила сенс після ваших агресивних реплік. Я Вас та Вашу мораль не ображала!!!
    Якось неприємно(((((
     
  6. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    не думаю, що варто тим жінкам, які мають щастя відчути дар материнства засуджувати тих, які зважились на ЕКЗ...а тим більше завуальовано називати їх дітовбивцями..нехай це будуть відносини на рівні "бездітна жінка - Бог", іншим не варто туди пхатись..в чужу шкуру не влізеш, і ніколи не відчуєш того болю і тієї сили бажання мати дитинку..як кажуть - "не знаєш, то й не говори."
    цікаво, що після оцих дописів мала б відчути жінка, якій вдалось народити за допомогою ЕКЗ...чи має вона відчувати провину за свою дитину, чи має вона відчувати себе дітовбивцею...думаю, ні. вона просто щиро буде дякувати Богові за те, що їй вдалось народити ту довгоочікувану дитинку...
    невже ви вважаєте, що може зародитись життя без Божої волі..невже людині дано силу створити життя... невже ви думаєте, що без Божої волі навіть в тій пробірці вдалось би запліднити клітину і вона б прижилась в утробі жінки..
    на все воля Божа..і може такий не зовсім природний шлях і є певним випробовуванням для жінки, яке задумав Бог..потім вона ту довгоочікувану дитинку буде любити і цінувати вдесятеро більше, ніж якби вона далась їй природнім способом. бо більше цінуємо те, що отримуємо через великі старання...(я не берусь щось стверджувати, я просто хочу донести думку про те, що нам не відомо, що задумав Бог, і ми не можемо так однозначно говорити - правильно це чи ні, відповідає це Божій волі чи не відповідає)
    чесно кажучи, я особисто остаточно не визначилась в своєму ставленні до ЕКЗ. просто думаю, що не варто розводити демагогію в такій надто важкій темі. кожній жінці, яка стоїть перед вибором йти на шлях ЕКЗ чи ні, варто напевно щиро помолитись і попросити в Бога дійти правильного рішення..тоді вона серцем відчує, який шлях їй обрати
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму



    Коли з'являються такі вислови, дискусія заходить у глухий кут. Такі слова - це пресмикування, підкреслювання вигаданого негативу, який у темі НЕ звучав.
    Засудження вчинку не є засудженням людини. Гріх є гріхом - і крапка.
    І ніяке бажання мати дитину гріха та вбивства не оправдовує. Інакше можна дійти до оправдовування вбивства жінки заради того, щоби мати її дитину.
     
    Останнє редагування: 12 Жовтень 2010
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    ЦІкава гілка, пізнавальна. На жаль, факти для мене нові, і такі, які не дуже хочеться усвідомлювати, але.. Не треба переходити на особистості. В такій реальності ніхто не винен. А від з"ясувань хто, на що заслуговує, тільки страждає інформативність гілки і точно нікому легше не стає.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Щирий жаль. Якщо дійсно віруюча, а не на словах. І щиро перепросити Бога та посповідатися.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Ого. Тобто ви підважуєте думку та правоту Церкви і Божого Закону? :shok:
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не всі це можуть зрозуміти, тицяють по декілька знаків оклику і не вважають, що то є крик.
    Я прошу уважніше читати заголовок і топ. Тоді власні домисли менше заважатимуть.
     
  12. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    дивно. перепросити за свою дитину??щирий жаль про свою донечку чи сина??а чи не Бог дав їй ту дитину навіть таким способом??чи може Ви вважаєте, що ту дитину створив лікар в лабораторії??

    ще раз пишу - я не берусь щось стверджувати. але ніхто не може протрактувати те, що хоче Бог. бо нам невідомо. ні Вам, ні мені..
    "Кроме того, так как ЭКО предполагает выбраковку нежизнеспособных эмбрионов, врачей обвиняли в массовом детоубийстве" - дані ембріони життєнеспроможні. чому не можна це вважати природним відбором?
    я згідна, що таку інформацію варто донести до жінок. але не потрібно так гостро судити і вказувати, якби вони мали поступити. це не в компетенції інших людей.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Знову по порядку.
    Тема звучить "Церкви проти екз", а не проти дітей, котрі так народилися.
    Перечитайте першу сторінку теми, де є відповідь на третій допис із питанням, чи охрестять таку дитину, й припиніть будь ласка пересмикування.

    Тобто Церква і Закон Божий - не критерій?
    Тільки сама людина, яка вирішує, що робити?

    А Нобеля Богові присудили? :connie_pull-pigtail
    Я не вважаю, що то є Божий шлях.
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Може. Це є гріхом. Тут нема сірого. Тому Церква й каже, що є чорне, а що біле. І вона є одним із дороговказів, особливо в питаннях моралі.
    Підеш на екз - твій вибір, на який маєш право. Тільки до Причастя потому не можна.
     
  15. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    та справа в тому,що це взаємопов*язано. що означає говорити про ЕКЗ, а не говорити про дітей. говорити про народження дитини, але оминути тему дитини??це складне питання, тому має багато аспектів. а Ви чомусь зводите до одного.

    Для вас премія визначає того, хто дав життя дитині??дивний критерій.
    по-вашому людина стала творцем життя? очевидно Ви ставите під сумнів Божий Закон, де чітко вказано, хто і кому дає життя.

    Хто дав Вам право стверджувати, що хтось грішник чи не грішник? Ви цим самим прямо засуджуєте людей! Чи хочете сказати, що даною фразою «А батьки мають на душі гріх однозначно» ви не називаєте людей грішниками?потім пишете
    Той, хто засуджує, помічає гріхи ближнього, а свої залишає без уваги. Гріх засудження Христос назвав одним з найтяжчих: «Що ти дивишся на сучок в оці брата твого, а колоди в своєму оці не бачиш? Лицемір! Вийми раніше колоду з свого ока». Господь порівняв гріх ближнього з сучком, а засудження гріха з колодою.
    «Не судіть, не судимі будете?» Хіба може увійти Бог в душу, в якій немає любові, а є засудження? Засуджуючи інших, ми ростимо в собі гординю, оселяємо в собі дух злоби.

    В Церкві закликають до терпимості і толерантності. Тож давайте про це не забувати. Лілю, я з повагою ставлюсь до вашої точки зору, і прошу принаймі не так бурно реагувати на мою, а тим паче, не звинуватичувати мене у зневазі до Церков. Даруйте, але це не у вашій компетенції.
     
  16. altari

    altari New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Припиніть!Бог нас створив,щоб ми любили життя і давали його !Що може бути краще від народження дитини(ще й запланованої і такої довгоочікуваної)?А якщо ЗВЕРХУ не захочуть--НІЧОГІСІНЬКО ЛЮДИНІ НЕ ВИЙДЕ!
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    О, а про клонуваня що скажете.

    Дівчата, не робіть із теми базар.
    Прошу пані, грішниками є всі, зовсім усі. Хіба вважаєте себе безгрішною?
    Не засуджувала нікого й прошу припинити перекручувати мої слова власними неправильними висновками.
    Ви прийшли посваритися? Прошу дуже, але не зі мною, бо я на ваші неуважність та бажання мене образити не маю часу.

    Я говорила лише одне: Церква є дороговказом (одним із) і чітко каже, що саме є гріхом, особливо сьогодні, коли людський розум переступає Божі Закони.
     
  18. altari

    altari New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Виходить ЦЕ для чогось Богу потрібно...Повторююсь БЕЗ НЬОГО В НАС НІЧОГІСІНЬКО НЕ ВИЙДЕ!
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не забувайте про те, що в цьому світі править баль один Князь, котрого люди дуже часто слухають. Є ще Диявол, який дуже любить одягати маски та видавати своє за Боже.
    Рослини - Боже творіння. А що зробила людина? Винайшла рослини, які не розмножуються. Це також "без Бога ніщо не можливе"?
     
  20. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)