Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Жовтень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)


    Із того, що ви тут написали зробила тепер остаточний висновок, що ви теми не перечитували взагалі, а прийшли просто посваритися. Шкода.
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  2. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не мала особисто справи з ЕКЗ, але з того, що прочитала в неті, зробила висновок, що знищення зигот можна уникнути:
    Якщо лікареві поставити умову, щоб перенесли, наприклад, лише 2 ембріони?
    А решту запліднених яйцеклітин віддати на донорство?
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  3. altari

    altari New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Люди,не псуйте собі і комусь настрою!Якщо з ДОБРОМ-добро чіпляється...Не згадуйте ЛИХЕ і всім нам буде ДОБРО!БОГ нас любить і береже!Якщо незахоче -викидень.Ви в цьому і не сумнівайтеся!
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тобто Бог уб'є дитину?
    Цікаво, що зробив Йов, коли його було випробувано? Шукав небожих шляхів?

    Почитайте в темі дописи Зануди.
    Тоді метод неефективний. Може, власне тому, що не Божий то спосіб, неприродній...
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)



    Я цю тему починала не для суперечок та сварок, а заради інформації (знак питання в назві не стоїть навмисне). Кому важливо бути й жити в Бозі, візьме до уваги, кому ні, просто довідається для себе щось нове, чого раніше не знав.

    Суть теми одна:
    Церкви - як Католицька, так і Православна, категорично проти штучного запліднення. Зокрема тому, що цей метод порушує заповідь "не убий!", а без убивання діток він недієвий, на жаль.
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2010
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Але ж і тема не про те, що хто особисто вважає гріхом, а про те, яка позиція Церкви по даному питанню. Приватна справа кожного, як далеко зайти у вирішуванні того, що є гріхом, що не є. Бог дав 10 Заповідей, Церква роз"яснила - людська справа визначитись - вірити у Бога чи ні, виконувати Його Заповіді чи ні...
     
  8. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    пизиція Церкви була роз’яснена нам ще у перших дописах, а тоді всі висловлювали свої думки, як і я. Кожна дитина, яка народжена, вона послана Богом. І тому зовсім невідомо, чи позиція Церкви збігається з позицією Бога.
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    І хто ж тоді знає, що збігається з думкою Бога?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Якщо ви до жодної з Церков не належите, то судите для себе самі. Однак такого, як індивідуальна віра не існує. Це вигадка самозакоханої егоїстичної сучасності.

    Цікава мені думка протестантів стала. Треба буде пошукати.
     
  11. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Власне (як було сказано сані ) Церква теж помиляється (згадаймо святу інквизицію, яка спалювала відьом, продаж індульгенцій, накладання анафеми на Дарвіна, а потім таки зняття анафеми..та за 2 тисячоліття Стільки помилок назбиралось)
    Можливо це було давно і в ті дикі часи люди не розуміли, що творили. А тепер в 21 сторіччя - взнали істину. А ви знаєте, що скажуть ваші внуки, правнуки колись? ні. Хто-зна , Що колись Церква буде вважати за істину? А якщо переглянуть теорію та скажуть..хм..клонування - це не гріх? або що..ви ж не маєте здатності заглядати в майбутнє .
    В Церкві "працюють" такі самі як ми люди. Люди грішні! Для мене нема святих людей - святий для мене тільки Господь Бог та Свята Біблія.
    Про це хотіла сказати багато дописів назад.

    Не судіть і судимі не будете.

    Читайте Біблію, міркуйте, робіть висновки самі, та не звертайте увагу на те, що кажуть отці в церкві (вони Теж крамольно мислять та просто роблять дурниці)
    Пи.Си. не знаю, як там за кордоном. Там не живу. Але наші отці та Церква далеко не святі. В нас тут церква така сама корумпована структура як будь яка державна(історія показує, що завжди і всюди таке є та було. Церква - тепер це така сама політика). Кажу це з власного досвіду, бо ховала бабусю та хрестила дитину .. та і священник за колінка по пяні лапав (((((
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2010
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не пригадую, чи не ви писали, що вас виховали, як християнку. Християни власне знають, що у моральних питаннях Церква ніколи не помилялася. А за проступки, що не стосуються питань віри, тільки політики, науки тощо, вона вибачалася.
    До речі, Православна Церква вважає так само щодо ЕКЗ.
    Церква з великої букви - це інше, ніж ви написали. Ну, але Бог вам суддя із вашими осуджуваннями та хулою...
    Я дивлюся в минуле. Ні одна правда віри не змінилася. Саме правда віри.
    Сьогодні Церква лише відповідає на нові витвори сучасності.
    І вкотре повторю. Церква дає вказівки та поради не всім, а виключно християнам та істинно віруючим людям.

    Заповідь "не убий!" ніхто не відміняв. Іти на гріх чи ні, кожен вирішує для себе сам.
     
  13. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Я? До чого тут я?
    Властиво, я там пропустила два слова "у християнстві". Якби Христос мав індивідуальну віру, християнство б не існувало.
    А індивідуальна віра, яка не потребує інших людей, - це вже не християнство.

    Знайшла про протестантів. Як звичайно, у них думки поділені, але Англіканська Церква є проти ЕКЗ з тієї самої причини, що й традиційні - смерть та вбивання ембріонів.
     
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    це цитата зі слів митрополита Антонія Сурожського.
    Як бути стосовно свідомого народження дитинки з вадами, вагітністю внаслідок насильства, медичними показами на аборт (несумісність вагітності і з життям матері)? Чи все так однозначно?
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    На це є відповіді, але вони цієї теми не стосуються. Створюйте нову тему, поговоримо. ;)
    А цитата із Сурозького чудова!

    А хіба говорилося про дітей?
    Сказано було, що Церква проти ЕКЗ, а не проти дітей, що так зачаті.
    Йдеться про те, що такий шлях для батьків є гріховним. Таким самим гріхом буде, якщо жінка, яка одружена з одним чоловіком, завагітніє від іншого. Дитина тут не винна, що мама вчинила гріх, бо це мамин гріх і саме мамі за той гріх покутувати.
     
  17. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    а як же твердження про те, що діти (нащадки) будуть спокутувати гріхи батьків?
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Дурного хрести, а воно кричить, що пусти... (с)
    Трудно.

    Теж не стосується ЕКЗ.

    А заголовок читали? Попросіть когось. Може тоді вдасться зрозуміти, для чого відкривалася тема..?
     
    Останнє редагування: 10 Листопад 2010
  19. Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Не треба придиратися до слів. Церква проти ЕКЗ, вважає це гріхом, а я не вважаю. Дякую, читати вмію, як і висловлювати чіткі думки. Для чого тоді ця тема потрібна? Так, церква проти ЕКЗ, і що далі....про що далі говорити, якщо сама тема містить викладений факт...цікаво.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Гм-м-м...
    На ЛФ у підписі тримаю: Якщо можеш не писати - краще не пиши. (с)

    Для тлумачення ПОЗИЦІЇ ЦЕРКОВ щодо ЕКЗ.