Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Жовтень 2010.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    будь-яке штучне заплідненя це вже гріх, це діяння проти Божої волі, раз Господь не дає дітей, значить треба молитися і просити, а не йти наперекір.
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Є аналіз на резерв яйцеклітин в жінки, і якщо показник 0,1 то вона точно знає, що добре як буде 2-3 яйцеклітини після стимуляції.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я просто кажу, що говорить моральне богослов'я.
    А де ви знайшли, що будь-яке є гріхом?
    Десь у темі є посилання на відповідь священика-спеціяліста, то він такого не говорить.

    То вже вам не до мене, а до тих, хто займається цими питаннями. Я он приготувала собі книжечку почитати щодо різних питань такого плану. Як знайду там відповідь, відпишуся.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    власне про це я певно й говорила просто я не знаю, як той аналіз називається, але суть саме така. І так і було. бо лікарі казали, що могло і нічого не вийти, то коли вийшло 2 то сказали, що це ще дуже добре. І таке на жаль буває в житті... При чому від віку то не . Я колись думала, що то в 40 вже таке може бути, але ж не в 32..
     
  5. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    якщо розглядати штучне запліднення, як втручання в Божий задум, то і рак (хіміотерапію наприклад) лікувати грішно. Як маєш вмерти, то вмирай.
     
  6. KAM LYUBA

    KAM LYUBA New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Хто з цим питанням ніколи не стикався, той ніколи не зрозуміє цього. І хто немає зеленого поняття в цьому питанні, не пишіть аби писати.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Kam Lyuba, а ви маєте поняття? Розкажіть.

    Pobigaychyk, можу вас запевнити, що Церква цього так не розглядає. Гріхом у процесі ЕКЗ є вбивство дітей, а серйозним наслідком та моральною проблемою - мільйони заморожених дітей. Якщо вбивства та заморожування діток нема, тоді ЕКЗ не є гріхом.
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    мені дуже дивно це чути, так як у нас у в церкві неодноразово булу проповідь на цю тему, і священник завжди говорив що штучне запліднення є великим гріхом. Господь дарує або не дарує діток. Треба вимолити собі дитинку а не йти наперекір Богові та його волі.
     
  9. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    А я саме чула позицію церкви, про яку говорить Ліля.
    Дівчатка думаю не всі священники вивчають тему ЕКО ретельно, тому відразу кажуть, що то гріх і не можна. Можливо я і неправа.

    Здебільшого, резерв яйцеклітин падає після операцій на яйниках. Тому і спавді, це може трапитись і в 25. І на жаль, ніякими ліками покращити цей показник неможливо.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    так жорстоко то звучить, вам не здається? А як він обирає, кому дарує , кому ні? Як тут писали-у кого проблемки в житті є??

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    моя думка така-якби Бог так не хотів, щоби дітки з'являлися методом ЕКЗ , то би того було. Людина таки не всесильна, вселяють запліднену яйцеклітину в організм, а там вже ніхто не може повпливати на результат, на все воля Божа. І дітки, народжені таким методом теж дані Богом. Так, то є суто моя думка.
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Згідна що звучить жорстоко, я також перші п"ять років подружнього життя не могла завагітніти і добре розумію жінок, які не можуть завагітніти, але я жодного разу не подумала про штучне запліднення,ходили перевірялись і весь щиро просила Господа щоб подарував нам дитинку, молилась уся моя родина, давали на Служби Божі за дарування дитинки і сталося чудо. Навіть не з першого разу. Перша вагітність була завмерлою і нічого, далі молились, далі просили і тепер знаю, що своїх діток я в Бога Вимолила. На те є Божа воля. Доречі моя сестра 12 років у шлюбі не мала діток, несумістність казали лікарі, а в 32 роки народила синочка. Хіба не Божа Воля?
    Лікуватись і молитись. Це моя думка, я не засуджую тих хто погоджується на ЕКЗ, просто вважаю це за гріх.
     
  12. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    А як бути жінкам, яким видалили обидві маткові труби? Ну це так, роздуми вголос. Особисто я хочу своїх власних дітей. Я хочу відчути щастя вагітної жінки, відчувати копнячки своєї малечі. Я не впевнена в тому, що якби ми взяли дитинку з дитячого будинку, то я її би любила так само як свою рідну. Ми дуже хочемо дитинку, але, на жаль, усиновити ми не готові. На рахунок ЕКЗ, то я не знаю чи на таке наважусь, і чоловік на таке, швидше за все не погодиться. Надіюсь, що дуже скоро Бог подарує нам малятко.
     
  13. KAM LYUBA

    KAM LYUBA New Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Я з цією проблемою стикнулась впритул, навіть скажу більше - я робила ЕКЗ, так як іншого способу завагітніти в мене немає - видалені обидві труби, 2 операції. То що ж мені тепер робити? Я вважаю, що навіть діти народжені таким способом дані Богом і тільки Богом. І якби не воля Божа не було б цих дітей. Думаєте я не вірюча людина і не молюсь - помиляєтесь. Хтось тут писав не брати всі яйцеклітини, залишити, що лікарі можуть обманути чи не сказати про кількіть ЯК - якщо не розумієте про що Ви пишете - не пишіть. Ви навіть уявити не можете яку біль я переживаю і хто з цим не стикнувся і не зрозуміє. Нажаль моя спроба була невдалою. Моя лікарка каже - молитись, молитись і ще раз молитись і просити Бога і якщо його воля ембріон приживеться. Не завжди всі ЯК запліднюються і не завжди всі ембріони виживають, тут також спрацьовую природній відбір. Крім жіночого безпліддя ще є чоловіче, і тут ой як все не просто. Ця тема є дуже складною. А на рахунок священників - багато розуміючих ситуацію навіть дають благословення.
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Мені не дивно. На жаль, наші священики часом впадають у проповідування своїх поглядів, а не того, що вчить Церква. Там тоді протестанти стають сектантами, жінка не має права бути присутньою на хрещенні, під час кд не може приступати до Причастя (це я про УГКЦ говорю) та інші речі, про які Церква вчить інакше. Тут нічого не поробиш, треба займатися самоосвітою. Властиво це є обов'язком кожного християнина - пізнавати свою віру, читати Біблію, бо того, що ми чуємо в церкві в неділі та свята більше ніж недостатньо.
    І вже в іншій темі писала, ще тут повторюся, що Церква не робить жодної рідниці між дітками зачатими природнім способом та методом ЕКЗ. Як на мене, цим усе сказано.
    Проблема не в самому існуванні процедури, Церква не проти прогресу, вона проти дітовбивства. Її основним посланням у розмовах про ЕКЗ (і не тільки) є повага до людського життя, від самого початку!
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    у нашій церкві УГК нема такого поняття, що під час КД не ходити до причастя чи не бути на хрещенні. Я на 10 день народження Максимка була на хрещенні , тримала його на руках. І до сповіді та причастя ходжу навіть під час тих днів.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Я говорю, що є священики, які мають свої правила й проповідують свою думку. Щодо ЕКЗ ви почули узагальнення на проповіді, при тому хибне. ЕКЗ не є гріхом, гріхом є дітовбивство.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    я вже геть запуталася. от Занудка пише:

    ЕКЗ, то є Екстракорпоральне запліднення. Тобто запліднення відбувається поза тілом жінки. Те, про що ви пишете, то є штучна інсемінація. Коли сперматозоїди надто слабкі, щоб дістатися до мети і їм допомагають це зробити. І тут знову ж: якщо це робиться поза подружнім статевим актом, тоді гріх. Якщо ж у подружньому акті, але з використання спеціальних допоміжних засобів, тоді ні.

    це з темки про сурогатне материнство, але, як я зрозуміла допис стосується ШЗ в цілому. ось тут. 92 допис http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=99837&page=10

    А при ЕКЗ ембріончик утворюється поза подружнім статевим актом. Так це гріх чи ні? Бо я вже геть заплуталася.:girl_blush2:
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Такого не знаходила, Занудка може краще знати. :)
    Я ще цілої інструкції не прочитала, але з прочитаного висновок у мене не що поза статевим актом, а поза шлюбом. :) Пошукаю, відповім. Сама вже заплуталася. ))))
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Гм, тепер самій цікаво, звідки Занудка інформацію взяла. Я знайшла те, про що вже говорилося.
    То все цитати з о. Ігоря Бойка, він у цій темі експерт.
    І ще така.
    :dntknw:
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Ліля, ну але ж більшість власне тому і йде на штучне, бо багаторічне лікування не дає результатів. Як тоді бути? Тут чомусь Церква не припускає такої думки, коли жінці кажуть-у вас лиш один шанс завагітніти-ЕКЗ при чому або чим по-швидше, або вже змиріться з тим, як є. Лікування пройдене вже всяке, про спостереження за циклом- то навіть смішно, то на початках можна спостерігати , а як є проблеми, то це не метод. Особливо коли то лікування і виясняння триває більше 10ти років.