Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 9 Жовтень 2010.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Лілю, я щось туплю, але до мене таки не доходить.

    ну з альтернативою зрозуміло, а от далі

    це мається наувазі того що зародився "у пробірці"?

    але знову ж таки є друге
    це я так розумію є саме статевий акт? чи ні?

    Зрозуміло що Церква не вітає ШЗ і тут є пояснення чому.
    Ясно також що забороняє знищувати людське життя. А от створювати дозволяє?

    Я так зрозуміла, що таки ні. Навіть за умови, що жодного ембріона не буде знищено. Правильно?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    виходить, що так
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    тоді, напевно, треба вибирати. або дитя будь-якою ціною, або прислухатися до думки Церкви і змиритися.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Так там же сказано "насамперед", а не "виключно". Якщо пара випробувала всі методи лікування, а до ЕКЗ вдається в крайньому випадку й робить усе, аби уникнути дітовбивства, при тому спершу радиться з духівником і отримує благословення, то я не зустрічала ще, аби хтось казав, що то є гріх. Може, тут Зануда внесе світло. Якщо нема дітовбивства, то є моральна проблема тільки в тому, що дитина не зачата в теплі й любові, що таки є серйозною проблемою, тому я особисто би воліла взяти дитину, яка вже чекає любові й тепла, якщо чесно, хоча я розумію, що то не для всіх. Мій чоловік дуже важко сприймає розмови про всиновлення наприклад.
    Усіх! Проблема процедури ЕКЗ та того, чому засудили присудження Нобеля винахідникові ЕКЗ, саме в тому, що вона пов'язана з масовими вбивствами дітей, замороженням, а також експериментами з так званим "матеріялом".
    Для мене це означає шлюб, подружжя, а не статевий акт. І в тому документі, який я зараз читаю, так саме й написано і я то зрозуміла, як те, що пара має перебувати в законному шлюбі. Може, я чогось не розумію.
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    це аналіз АМГ - антимюлерівський гормон. Він показує резерв яйцеклітин у яйниках, відповідно, як швидко наступить клімакс.Бувають показники АМГ такі, що навіть стимулювати нема потреби - все одно яйцеклітин не буде. Таким жінкам пропонують донорські.

    До речі, в Україні є програми, по яих жінках з трубною непрохідністю екз роблять за рахунок держави (жінка платить лише за ліки, пролцедура безкоштовна).

    А ще зараз усіх непідсаджених, але запліднених, яйцеклітин пропонють заморожувати. Так звана кріо-консервація.
    Так само пропонують заморожувати яйцеклітини і сперму перед певними оперативними втручаннями.


    якщо забрати операційний фактор, то резерв яйників закладений генетично. Тобто у дівчинки ще в материнській утробі вже закладено, коли в неї почнеться клімакс. А різні втручання тільки усугубляють
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Церкви проти штучного запліднення (ЕКЗ)

    Сьогодні в товаристві друзів довідалась історію знайомої львівської пари, котра після кількох років безрезультатного лікування отримала благословення свого духівника на ЕКЗ після обітниці "не вбивати нікого в процесі".

    На сьогоднішній день вони вже бавлять трьох діток, носять четверте дитя, а ще четверо діток чекають на своє фізичне народження (вибачте, можу помилятись з кількостями, бо якось не дуже акцентувалась на цифрах в розмові).
    Цей випадок, до речі, описаний в місцевій духовній пресі. Мама сімейства проводить активну просвітницьку діяльність проти вбивства запліднених ембріонів.

    Напевно не всі батьки, котрі хочуть мати обов'язково своїх власних біологічних дітей, погодяться народити 8-10 дітей, проте вище описаний варіант може бути моральним виходом для багатьох інших.
     
    • Подобається Подобається x 1