Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    я ще люблю коли балкон оформлений в такому собі сільському стилі-простий плетений кошик,а там наприклад хризантеми,ну щось таке)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    Я теж так люблю, тільки стиль вибрала не кантрі (суперечить оформленню квартири в цілому), а щось на кшталт середземноморського - білі порепані стіни , світла необроблена деревина, елементи ковки, вазони із глини-шамот та під теракоту... Якби ще не бачила пошарпаного будинку навпроти :girl_devil:, то задвалось би , що десь на курорті у Греції)))

    Мені потрібно було оформляти балкон з огляду на загальний стиль помешкання. Щоб було зрозуміло покажу лекілька фото:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    Як мені подобається ваш стиль квартири, а штори, просто моя мрія і щоб так на підлозі лежали. Якщо це не дуже нахабно з моєї сторони, покажіть ще щось з домашнього інтер"єру. Ащодо балкону теж згідна, що трошки забагато кольорів і рослин, але я не краща, навіть горшків однотипних не змогла купити.

    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

    А це помідорчики - чері, ще пару кущиків на попередній фотці. Перший раз посадили їх, надіюсь щось вийде.

    [​IMG]
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    DEZY, хочу спитати вас, оскільки ви таке плануєте зробити, і тих хто вже таке має..... сульфіні/петунії і ящиках забалконних, чи їх щоденні поливи не завадають мешканцям з нижніх поверхів?
    БО я вже давно мріяла майбутню лоджію оформити ззовні ящиками з квітами, але оскільки мій, та і всі нижні балкони є зашклені, а поливати треба основатєльно, то вода яка буде дещо проливатись знизу ящика скорше всього вітром задується на вікна нижніх балконів. З дощем і грозою - певно аналогічно. Як ви це питання вирішуєте? Чи на нижні балкони з тиж ящиків нічого не капає?
     
  5. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    Я згідна, що кольорів забагато - це спочатку хочеться всього і багато))) Потім знайду свою лінію))

    Стиль квартири у мене досить стриманий - кольорів поменше, меблів теж)) Ми з"єднали вітальню з кухнею і передпокоєм - вийщло велике світле приміщення.

    Ремонт закінчили минулим літом, весь цей рік шукаємо меблі, шиємо текстиль. Це довгий і складний процес, то по ціні щось не підходить, то по стилю... Наразі майже повністю готова кухня і вітальня (з дня на день чекаю на картини і журнальний столик), залишиться купити новий телевізор. Шиються штори у спальню (дуже повезло з майстром)... Закінчуємо оздоблювати передпокій (сьогодні будуть до шафи ручки кріпити).. Так по трошки...))) повземо)))

    Передпокій ви вже бачили

    Це кухня:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    Мене бісить, як тут фотки загружаються(((, можна я дам посилання на альбом з кухнею, вітальню виставлю потім:

    http://fotki.yandex.ru/users/asmolova-l/album/145186/

    пароль : 3151960

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Я теж переживаю за цей момент - не хочу мати клопоти з сусідами... Мені порадили зробити так: в ящики насипати керамзиту десь см 2, потім землю і не робити отвори. Земля в ящиках висихає дуже швидко, а якщо дощ, то перелив бере на себе керамзит. Я ж для перестраховки ще зроблю отвори у бокових стінках - вода не потече, а повітря буде заходити.
     
  6. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: ЧАРІВНИЙ БАЛКОНЧИК

    Ще маю ось такий ніби мох, назви не знаю.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    То таке насіння продається? І яку землю треба купляти, бо я в тому повний тлумок, але дуже свої вазонки хочеться.
     
  8. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Нажаль, тут я нічого не пораджу(((

    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    Гарненький))) Ним , напевно, землю покривати можна.
     
  9. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    От щойно подивилася на Твою шафу. Дуже гарна!
    Я щось весь час ганяю і нервуюся і зовсім часу подивитися- почитати не лишається.
    Балкон я твій бачила, а шафу якось пропустила. Фасади дуже гарні, тіки ручки мені трохи великими здаються. Але то певно просто я таку форму ручок не люблю.
    А ізголовья коли буде? І яке? З квадратів? Дуже воно мене цікавить.
    Я теж вирішила ізголов"я з квадратів робити. Але з різних клаптиків матерії (як печворк) Але то я буду трохи пізніше тим займатися.
     
  10. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Шафа у мене багатостраждальна. Я з таким трудом витиснула її у тої фірми - нікому такого не побажаю, але результат мене тішить - вона зовсім не схожа на звичайну шафу-купе. Буде тобі інформаця потрібна дам. Я тепер знаю де всі комплектуючі брати і з майстрами хорошими познайомилася.

    Ти про які ручки, ті , що ми останні приміряли... Вони дійсно найкраще підходять...

    Але шафа і без ручок добре виглядає, правда, відкривати важко - дотяги вимагають прикласти зусилля, а ручок нема))) Ось фото прикольне із зеркальною стіною))

    [​IMG]

    Ізголів"я скоро буде, але спочатку штори. Вони вже в роботі і будуть до середини червня. Я , напевно, довірю ізголів"я майстрам - знайшла відповідну фірму.У мене до такої роботи руки не з того місця ростуть(((

    Я на тому форумі тепер теж рідко пишу, частіше просто читаю і то не все - втомилась я від ремонту, дизайну, навіть Щоденник Крайт дивитись не хочу. Тай багато цікавих людей там більше не з"являються - там був якийсь конфлікт...

    Я не даремно цю тему відкрила - це мій допінг на сьогодні, ковток свіжого повітря... Все таки я дуже багато сил на цей ремонт стратила(((
     
  11. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Інформація мені потрібна:) Мені 3 шафи купе треба робити. І ще фасади на дитячу шафу так досі і не замовила.

    Мені дуже шафа без ручок подобаеться - єлегантна особливо на знимці з дзеркалом. І якось ручки мені здалися громіздкими. Але зрозуміло що треба щоб зручно було користуватися.
    А про сховані-втоплені ручки не думала?
    Чекатиму:)
    Я вже теж штори у спальню купила. І матерію на покривало. Хоч сама спальня ще навіть не пофарбована:)) Залишилося ще підібрати до них 2-3 тканинки у синьо-зелених кольорах щоб зробити ізголов"я - печворк
    Дуже тебе розумію. У мене вже зовсім сил не залишилося. А мені ще одна кімната попереду висить.
     
  12. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Оленка, давай ремонтні теми перемістимо у "Ремонт")))) Мені хочеться , щоб тут були тільки балкончики і рослинки. Шкода, що ніхто не ділиться своїми досягненнями у цьому напрямку((((

    А про шафи... я тобі все розкажу і дам всі можливі координати.
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    красотіща! В мене також є бажання зробити на балконі маленьку оранжерею...правда я зовсім не вмію поводитись з квітами, але треба наважитись і таки спробувати. Маю два балкони, один використовую для сушки білизни, він більш технічний в мене, а другий виходить з кухні і от там би дуже хотілось створити щось подібне....Дезі, з чого починати? Де можна придбати квітічки? на гуртівні чи то треба якусь роззсаду купувати...я чесслово тлумок повний в тому...
     
  14. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    kati, привіт!!! Рада зустріти обнодумців. Зі мною можна на ти!

    1. Пропоную визначити, яким є Ваш балкончик:
    - сторона світу (схід, захід, і т д.);
    - поверх;
    - площа;
    - засклений чи відкритий

    Від відповідей на ці питання залежить, що можна купити з рослин.

    2. Яку суму коштів Ви готові виділити на облаштування балкону.

    Від цього залежить чи купити розсаду, чи може відразу готові вазони, чи поставити садові меблі (я знайшла просто за смішні горші!!! ), чи можливо щось косметично навіть підмалювати)))

    3. У якому стилі Ви хотіли би бачити Ваш майбутній оазис краси)).

    Від цього залежить які горщики купувати, якого кольору квіти підбирати.

    4. Скільки часу Ви можете приділяти Вашим квітам.

    Є рослини, які потребують постійної уваги, а є менш вибагливі))

    Чекаю на Ваші відповіді, а також давайте фото балкону - будемо працювати)))

    Я теж абсолютний чайник, але теоретично підкований - раз))) і просто шалено закоханий у цю справу - два! У нас все вийде)))
     
  15. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Я! Я перша тройду тест :)
    1. Схід, засклений пластиком+склопакети, утеплений (взимку +10 точно буде, квіти можуть і зимувати при потребі)
    2. Бажано дешево і сердито. Ящики є, 3 штуки, в одному вже проріс базилік.
    3. У нас квартира і так у квітковому орнаменті, юажано щось середнє (не сільська хата і не хай-тек)
    4. Бажано чимвитриваліші, бо я така господиня, можу і на тиждень забИти на свої квіти. А ще відпустка літом...

    Прошу радити не лише на це конкретне літо - адже сіяти вже точно пізно, я собі складу план на наступне літо!
    Дякую!!!
     
  16. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Я купувала вже розсаду, а щодо землі то сказала продавцю в епіцентрі, що мені потрібно для помідорів, вони мені вибрали (там овочі були намальовані), 14 грн за 20 л.
     
  17. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Ну не вантажаться у мене цитати!!!!:girl_devil:

    Medusa, для Вас:

    1. Все дуже добре. На східній стороні все переважно добре себе почуває. Ще уточніть, скільки буває у Вас сонце (у мене, наприклад, з 6,30 до 13,00). Те що засклений теж добре, але потрібно уточнити, як відкриваються вікна, бо можливо, ящики будуть заважати цьому.

    Тому, дайте (намалюйте в Пейнті) план балкону з розмірами і вкажіть де повинні бути місця для відкривання вікон. Якщо є якісь меблі то на плані покажіть, де вони стоять. Фото теж було би в пригоді, адже тоді в голові все швидко стає на свої місця)))

    2. Якщо вже і не дуже дорого... Сіяти , звичайно , пізно. Але ще є у продажу розсада і так як переважно розпродують залишки, то можно або поторгуватись (Шувар), або потрапити на розпродаж (наприклад, Зелемінь). Вчора у Зелеміні бакопа була по 6 грн, а я купувала по 8.

    Такі рослинки , як лобелія, бакопа, пеларгонії (всі фото на моїх перших сторінках) багато уваги не потребують.

    Ще... Вчора у Зелеміні бачила шикарні вазони з ампельною фуксією за 40 грн. Це з розряду - купив і тішишся))) Вона як раз для східного балкону.

    І ще. Для всіх, хто цікавиться кімнатними рослинами - у Зелеміні величезний завоз з Голандії домашніх квітів. Я ледве вчора звіддти віийшла)))

    Давайте план і фото - будемо думати!

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    В Епіцентрі земля дорого. Ще якщо 2-3 пакети невеликих, то нічого, а якщо так як мені....
     
  18. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    А купляли теж в епіцентрі?

    ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------

    А де то є?
     
  19. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Зелемінь - гуртівня квітів в районі автовокзалу на Стрийській. Потрібно повертати як на автовокзал, а потім їхати по вказівнику. Дорога веде паралельно до дев"ятиповерхового будинку, ніби в поле)))

    http://zelemin.com.ua/

    Я просто живу недалеко і дуже часто там буваю)))

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    До речі, витягнула з їх сайту ціни на універсальний грунт 20л:

    При закупці до 500 шт. – 6,75 грн. за шт.
    При закупці від 500 шт. до 1000 шт. – 6,60 грн. за шт.
    При закупці від 1000 шт. до 2000 шт. – 6,45 грн. за шт.
    При закупці від 2000 шт. – 6,30 грн. за шт.

    Порівняйте з Епіцентром!!!!
     
  20. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    У нас ще ремонт на балконі доробляється, тому поки ще ніц не саджу. Певно цього року посаджу кілька залишків з розпродажів, і на тому буде юж.
    Балконні вікна відкриваються всередину, але по всій довжині вікна є підвіконник, і глухі вікна під створками, що відкриваються, тобто десь 30-40 см у висоту для квітів є. Лобелію можна садити, вона якраз впишеться по висоті.
    Ще думаю спробувати вигонку нарцисів, або тюльпанів навесну...
    Купувала фрезію, садила у вазонку - зрештою викинула, мороки повно, цвіло 2 чи 3 пагони всього, рослинки нестійкі - точно не для такого чайника як я. Може комусь і вдається красоту з них виростити.
    Сонце у мене десь до 12-ї на балконі, з самого ранку (як сходить).