Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Думаєте, не зарано ще виставляти на балкон герань?
    Та, що на світлому вікні досі стояла, вже цвіте.
    Чи ще ночі захолодні будуть для неї?

    А решта, на жаль, засохли, не перезимували
     
  2. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Звичайно! В мене на північному балконі сонце лише до 8-ї ранку, і все цвіте і пахне. Пеларгонії (але тут трошки блідіші, ніж на сонці, зате білі не горять), фуксії, сульфінії, стрептокарпуси - всі цвіли минулого року
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2015 ---
    У вас садова герань чи кімнатна пеларгонія? Якщо друге, то зарано - вночі ще є заморозки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я цього року маю вкорінені Оксанкою пеларгонії ампельні, минулорічну королівську пеларгонію, зональні гераньки, вже маю розсаду гвоздичок китайських і насіння ампельних петуній і ампельного алісуму (білий і фіолетовий) - буду вже в балконні вазони висаджувати. А ще купила раніше насіння циній, духмяного табаку - спробую, подивлюсь , що з того вийде.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2015 ---
    @Ніколь минулого року найдешевше (грунт, розсада, вазони) були на Зелеміні, але вибір в них не дуже широкий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    дівчата ловіть трохи позитиву
    [​IMG]
    [​IMG]
    була в пятницю на плантполі, квітів багато, вибір хороший, ціни минулорічні, вчора в епіцентрі все було в 2-3 рази дожче
    значить так
    -величезний корч королівської пеларгонії з минулого року по акції були по 42 грн
    -сульфінія чи як там, та що з темно-чорними махровими квітами 40 грн(в одному кольорі були, виглядають шикарно)
    -жовті(були малинові, червоні, мідні, світло-оранджеві і червоно-рожеві) по 32 грн
    -бальзамік, цей що рожевий(багото різних відтінків) по 35 грн
    -плющ 18 грн
    все вийшло мені 160 грн
    Ще були підвішувати зелені листочки як воскові по 30 і такі зелені подовгасті листочки і квітки як метелики чи стрикоза білі по 20-30 грн
    Звичайної пеларгонії не було
    Бакопи не було
    Гортензії цього року в них не буде
    Королівська пеларгонія невеликі шикарні цьогорічні кущики по 30 грн/шт
    Одним словом "рай"
    Чорнобривці дохленькі по 3.50/шт
    Гвоздика теж дохленька та не варта уваги
    Назв не знаю тому тяжко решту описати
    На вулиці багато малих саджанців різних туй та кущів хвойних, красота...
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
    Квіти продавались у тих білих горщиках ,дуже гарні
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
    Плантпол-це гуртівня в районі села Чишки, в неті є карта доїзду
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Корисно Корисно x 1
  5. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @amaretto , розкажіть , будь ласка, як найпростіше зі Львова туди доїхати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    з площі митна йде 110 маршрутка(але там ще добрий кусок йти), а якщо їхати машиною то напишіть з якої сторони ви
     
  7. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    @nibysh туї є, цін не пам"ятаю, планую того тижня ще раз їхати, кому що записати-запитатись пишіть(візьму естафету від @flame, тільки з фотоапаратом бігати не буду бо ще виженуть і внесуть в чорний список, хоча...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    прошу мені глянути на троянди, якщо є. І туї.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
    І рододендрони.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    і мені гляньте будь ласка на ціну туй і теж цікавить рододендрон та гібіскус, якщо є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    а голубі ялинки є, подивіться які ціни будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    нема
    з минулого року, чайні і звичайні, кольорів не знають, ціна 45-50 грн/корч, на них не дивилась
    кімнатний, є але не квітне по 30 грн/вазон. високі по 40-50 см
    нема
    @Rodionochka dionochka @nibysh туї є різні, класні по 250-260 грн бо вже мають 1.80м і можна підстригати, ростуть до 5-7 м. не ходила не бачила, решту від 220-280 грн/шт але нижчі
    Сьогодні було багато шикарних бегоній підвісних(3 види) по 55 грн/шт фукція 55 грн/шт звичайна пелпргонія по 28 грн/шт і багато маленької бегонії до 30 грн/к та бальзамін з великими квітами по 25-50 грн/шт
    мої обновки:

    [​IMG] -45 грн, казали якщо забрати на зиму до хати то перезимує
    [​IMG] 18 грн, не гербера
    [​IMG] мої "метелики" 35 грн
    [​IMG] 3 кущики звичайної пеларгонії по 28 грн/шт
    [​IMG]
    [​IMG]
    Квіти змінюються, дечого що було минулого разу вже нема, дещо подовозили, постійно рух квітів
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    забула додати що є підвісна біла бакопа по 50грн/ вазон, але обіцяли що довезуть маленькі корчики і в інших кольорах
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Вчора на Зелеміні (вул.Стрийська 113б) були маленькі, але вже з квіточками по 9 грн., отакі
    Я маю з минулого року з темно-червоними квітами, пізніше зможу відрізати, але мушу спочатку її до тями привести після зими і взнаю коли і як треба обрізати, щоб і черенок прийнявся, і щоб те, що в мене залишиться гарно виглядало і добре росло )))

    Ще похвалюсь
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2015 ---
    Як їх розрізнити?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А ампельні пеларгонії були там?
     
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Пеларгонія, що знають під ім'ям герань, стала «жертвою» помилки ботаніків (а, можливо, і перекладачів) і геранню зовсім не є.
    Перекладачі часто коливаються при тлумаченні слова «geranos» і переводять його або «дзьоб чаплі», або «дзьоб журавля», а зв'язано воно із цією рослиною через схожість насінь із дзьобом цих птахів. А що стосується пеларгоній, то вони вперше згадуються в працях ботаніка L'Heritier, що назвав їх так, виходячи від грецького «pelargos», що означає «лелека». Видимо, все це й внесло плутанину в назви цих двох різних рослин.
    Те, що це різні рослини, немає ніяких сумнівів! Але рослини, що належать до одного сімейства, сімейству геранієвих (у нього входять Erodium, Pelargonium, Geranium, Monsonia або його синонім Sarcocaulon). Цілком можливо, що саме приналежність до одного сімейства також викликало це змішання назв.
    Дійсні герані ростуть у дикому виді в лісах і полях Європи й Азії. Герань європейського й азіатського походження - трав'яниста, багаторічна рослина, що зимує у відкритому ґрунті, невисоке, часто килимове, досить скромне на вид


    Як виглядає пеларгонія, ви знаєте. А ось герань:
    [​IMG]

    Зараз є теж багато видів герані, її вирощують в садах як багаторічник.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Так що, як бачите, це різні рослини
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я вчора там купила азалію за 35 грн, але були і по 45.
    Сурфінії там по 5,50, майже всі в пуп*янках, треба вгадувати колір))
    Пеларгонії по 27 (+-).
    Я туди вчора перший раз вибралась та ще й маршруткою і з дитиною)) Але може то і добре, бо інакше скупила би половину тої теплиці))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    сульфінії по 3.50, петунья махрова по 12, барвінок по 10 грн. А ще купили горшок з вазоном який має дрібні білі квіти(назви не знаю) по 45 грн. Такі ціни на краківському..Пеларгонії були по 50 , і по 25... і ще багато різних квітів, ...але все розмітають як гарячі періжки)
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Минулого тижня гарні міцненькі кущики пеларгонії брала по 12-13 грн ( трохи менші), по 16 грн (чуть більші).
    Були зовсім великі по 27, але ті мала за два тижні такі самі виростуть.
    Правда, вибір кольору обмежений. Хоча був саме такий, як я хотіла - насичений темно червоний з густими суцвіттямм.
    Були ще яскраво червоні з такими рідшими квітками, лососеві, наче ще білі і багато в пуп'янках - невідомо з кольором.
    Шкода, вони сорт не вказують