Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Пропоную у ті горщики посадити лобелію ближче до краю, але ампельну, таку, що буде звисати бородою, а ближче до вікна, щось не високе, але кольорове,наприклад бальзамін, або "анютині глазки" , як то буде українською? ))). Ще гарно звисає і дає багато зелені бакопа - як раз вчора бачила гарні рослинки на розпродажі. Ще там є міні хризантемки, вони дуж мініатюрні і гарно дивляться з зеленню, не стрималася і купила декілька - буде нова композиція))) А як пахне ця китайська гвоздика!!!!!!!!!!! Сказитись можна)))))))))):girl_in_dreams:

    [​IMG]
     
  2. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Я дзвонила - вони працюють 8:00 - 20:00, в суботу до 18:00.
    Усі туди!!! :)
     
  3. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Так! Працюють вони зручно для тих, хто теж працює))))

    Але хочу вам сказати, що балконні квіти вони вже майже розпродали. Є тільки залишки - бакопа, агератум, петунії (чахлики по 1 грн!, але я їх виходила))) ), є ампельні пеларгонії (вигляд не дуже, треба стригти), є гарні бегонії фуксії. Зараз там великий вибір кімнатних рослин, просто шалений вибір папороття, фікусів, спатифілумів ф т.д. ціни , порівняно в тим же Епіцентром - СМІШНІ!!! Забула написати!! Якщо когось цікавлять ковані підставки для квітів, то там найкраща ціна!!!

    Орхідеї!!! Дівчата, хто любить орхідеї! Там є крупноквіткова з однією стрілкою за 80грн. Я просто не могла від них вчора відійти! Але орхідеї будемо купувати восени((( Зараз всі зусилля на балкон!)))
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    ]1. Пропоную визначити, яким є Ваш балкончик:
    - сторона світу - північно-західна. Сонечко на балконі вже після 16 години.
    - поверх- 15
    - площа-точно незнаю..десь 4*1.5
    - засклений


    2. Яку суму коштів Ви готові виділити на облаштування балкону- Ну думаю квіти не потянуть аж надто багато грошей. Меблі немає де розігнатись ставити, правда планую підшукати невеличкий столик і може якусь табуреточку..можливо з ротангу

    3. У якому стилі Ви хотіли би бачити Ваш майбутній оазис краси)).- поки що навіть не уявляю. Але вихід на балкон гарно проглядається через цілу кухню з коридору, тому має бути підвязка до кухні однозначно

    4. Скільки часу Ви можете приділяти Вашим квітам.- отут найгірше(( часу мінімум( 2-місячна дитинка забирає наразі весь час) тому мені б таки щоб полити раз на два дні і все:girl_crazy:

    Є рослини, які потребують постійної уваги, а є менш вибагливі))- мені ті другі точно)))

    Даю пару фоточок свого балкончика і чекатиму на поради:girl_curtsey:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  5. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    kati, в першу чергу хочу сказати, що у вас дуже гарний і якісний ремонт!!!!

    Кухня виглядає дуже стильно! Так як балкон проглядається з кухні, важливо картину не зіпсувати.

    Що стосується балкону... Мені дуже сподобалось, як ви його оформили.

    Тепер по суті.

    1. 15-й поверх не дає можливості використати територію за балконом. Там швидше за все вітер. Тому обмежимось внутрішнім простором.

    2. Підвіконники досить вузькі, тому вдасться використати ту частину, де розширення і вільну стіну. Мені здалося, що балкон завужується , тому чи можна щось поставити під стінку питання. Було бі добре, якби ви намалювали план з розмірами.

    3. Балкон специфічного кольору. На мою думку вам не підійдуть рожеві квіти , з червоним я би теж була би обережною... Швидше за все, кольорова гама квітів - жовті, помаранчеві, сині, блактні і звичайно білі. Горщики можуть бути як терракотові так і білі, а ще пісочні з глини-шамот були би дуже гарні, якби не такі дорогі(((

    На те місце де розширення поставте гарну пишну композицію - її буде видно з кухні! Наприклад: високу білу пеларгонію, по середині жовту і оранжеву газанію, ближче до краю білу і голубу лобелію ампельну. Все ще можна купити розсадою.

    На стіні навпроти вікон, я би зробила підвісні кашпо і посадила би туди лобелію, настурцію, бакопу. Навіть петунію - хоч вона і потребує догляду, але якщо це один вазонок, то ви справитесь))

    Все що я вам запропонувала у догляді просте і невибагливе.

    ---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    Ще мені дуже таке посилання сподобалось - місця би побільше)))

    http://www.vashsad.ua/plants/interesting_plants/show/8353/
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    і я хочу в ваші руки довіритися, бо щось мої до мого балкону не доходять.
    1. сторона - не знаю точно, але зараз сонце, яке заходить, після 15-16 год. впирається просто в балкон. і так все літо.
    2. поверх 5
    а тепер найбільша проблема -
    балкон кутовий, малесенький, 1,60Х1,80
    найближчим часом мушу його довести до пуття - він ні не зашклений, ні не оформлений ніяк.
    це єдиний балкон і єдиний вихід "у природу" ))), тому хочу, щоб він був затишним і приємним.
    перед балконом невеликий закуток - перехідник між кімнатою і кухнею, без перегородок чи стін, тобто балкон проглядається.
    при наступному ремонті поміняю ще і балконні двері на повністю скляні. а поки - вже як є.
    досі в мене просто були підвішені сульфінії - по три з кожного боку, а на підвіконниках стоять довгі горшки з геранню. зелень там висока і густа, десь на піввікна.
    думаю, якщо зробити ще коване поруччя по радіусу - і там назовні горшки вчепити - то мала би бути додаткова зелена "стіна". дуже хочеться, бо навколо - тільки сірі будинки і ніякої зелені (може, років за 10 повиростає).
    балкон маленький, але там на диво багато чого поміщається
    два компактних кріселка кованих - запросто і стієчка-столик ще. тобто меблі такі би підійшли.

    на зиму всі квіти треба заносити в квартиру - можна якраз в перехідник-штучне продовження балкону.

    другий варіант -
    може, зашклити - тоді і на зиму буде оранжерея. але поки маю сумніви - на балкон виходять вікна з кухні і може стати затемно. хіба завжди штучне освітлення.
    ну, і поки не знайшла, хто зробить розсувні конструкції на круглий кутовий балкон, бо на літо все-таки хочеться відкритого простору.


    от-так.
    тепер радьте (квіти готова купити готові квітучі вже і відразу, бо сіяти вже нема коли, і в догляді можуть бути незаплановані перерви).
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    купляли фуксію по 10 грн. на гуртовому Шуварі.
     
  8. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    За 40 грн там цілий вазон, більший ніж такий, з підвісним горщиком:

    [​IMG]

    Ви за 10 грн, таке купували, чи одну рослинку?

    ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

    Oddly, дуже важко щось радити без фото...
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    щось фото вашого я не бачу, але так підозрюю, що не таке. Один вазон.
     
  10. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Цікаво, на роботі ніби бачила((( Схожий вазон на цей, тільки колір інший:
    [​IMG]
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    фото виставлю, але там нема що фотографути дуже

    хоч скажіть, яка то сторона, зважаючи на сонце в другій половині дня в літній період?
    західна?
    дуже сподобалася бакопа - спробую купити

    ось і фото міні-балкону, який чекає на свій макіяж
    так проглядається з кімнати і з кухні

    [​IMG]

    отаке неоране поле для творчості
    [​IMG]

    лівий бік
    [​IMG]

    правий бік
    [​IMG]

    Підкидуйте ідеї
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2011
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    саме так.

    так балкон іде на звуження

    реально він не такий ядрьоний як вийшло на фото. Трішки спокійніший. Але я також думаю рожеві квіти не підуть, а от червоні могли б і бути.

    теж сьогодні примірялась на балконі і думала про кашпо)

    Дезі, дякую за поради. Буду щось пробувати. Для початку треба вирватись за квітами, перепишу всі назви які ви тут написали))) і поїду. Писали про шувар гуртовий( мені з сихова найближче туди)
    Як тільки будуть в мене якісь зрушення обов"язково відзвітуюсь))
     
  13. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Не пам"ятаєте чи були антуріуми ? Так хочу цей вазон, а ціна на базарі мені трохи кусається.
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Oddly балкончик схожий на Ваш:)
    [​IMG]
     
  15. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дівчата, які ви молодці, що виставляєта гарні фото. Oddly, обов"язково щось придумаємо!!!

    Хоч це і не в тему,хочу поділитись з вами своєю радістю - мені , нарешті, доробили шафу-купе. Я тому так тішуся, що шафа робиласа півроку((( Вірніше, не робилася - фірма просто вклєкла и я мала бути без шафи і без авансу((( НЕлюдськими зусиллями я з них цю шафу витиснула. Сьогодні встановили ручки. Увечері нап"юся)))) (звісно, на балкончику)))!!!! Але, нама злого, щоб не вийщло на добре - познайомиласа з чудесними хлопцями, які роблять меблі!!!! Дівчата, направду вони і майстриня по шторам - це моя радість!!! Може зрекомендувати всім без найменшого сумніву!!!

    Покажу вам мою красуню вже з ручками, хоча мені ще треба деякі щілини цеглинками заліпити :

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Brillante

    Brillante New Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    киця Ваша, ну дуже пасує до вашого інтер"єру!
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    дуже схожий, дякую.
    на ньому он скільки помістилося, а мій побільше буде ))) так що надія є!
    однозначно мені потрібні боковини - спочатку були варіанти ковані основи і навіть з пластику боковини, бо вітри є, балкон на розі будинку.
    в принципі - дерев"яні такі боковушечки - це теж чудовий варіант. і простіший, і дешевший. і поміняти не накладно, якщо набридне.
    і квіти на них можна гарно чіпляти
    ніхто не знає, як вони зиму перенесуть, бо часом в саду такі елементи використовують?
    найближчими днями роблю тур по будмаркетах )))
     
  18. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Oddly, я щось не зрозуміла , а перила на балконі є? Мені ідея з деревом не дуже - не нанаш клімат(((( Я би подумала про ковку, щось схоже на те, як роблять дашки...
     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    ще нічого нема, тому простір для фантазії більший.
    дійсно, маю сумніви, чи дерево не загниє за сезон.
    думаю, перила ковані робити, ну і відразу треба вирішити щодо боковинок. але їх треба однозначно.
     
  20. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Не можу знайти перегородку, щось на кшталт цього))) тільки вертикально:

    [​IMG]

    В цьому стилі можна дуже гарно все зробити!